Martin Sikora

Comerto / O nás / Comerto tým / Martin Sikora

Ing. Martin Sikora, MSc.

Manažer vývoje & jednatelComerto, s.r.o.

Kontakty

Email: martin.sikora@comerto.com
Mobil: +420 777 353 462
Social:  Google Plus

Vzdělání

Kromě nutného samovzdělávání jsem studoval návrh informačních systémů na střední škole ISŠ Purkyňova v Brně. Ale vzhledem k tomu, že jsem již při škole začal pracovat v IT, raději jsem v dalším bakalářském studiu zvolil obor Management v podníkání na Vysoké škola Karla Engliše. Magisterský obor jsem poté studoval na Vysokém učení technickém v Brně a zároveň na Nottingham Trent University v Nottinghamu (Anglie) a přesněji obor European Business and Finance v anglickém jazyce s denním studiem v Anglii.

Zkušenosti

Již po dobu studia na základní škole mě začaly zajímat počítače a vzhledem k tomu, že tehdy nebylo dostupných tolik počítačových her, začal jsem velmi brzo s programováním. Již před dokončením základní školy jsem spoluzakládal internetovou kavárnu, kde jsem se staral i o programování IT systémů nutných pro běh kavárny. Poté jsem postupně přešel na programování webových stránek jelikož v té době nebyly volně přístupné frameworky a redakční systémy, jako je tomu v současné době. A v průběhu doby jsem také začal programovat firemní informační systémy, které byly často napojeny i na webové stránky.

Zajišťuji

  • Programování informačních systémů
  • Kodérské práce

Zájmy

Mám rád sci-fi seriály a knihy. Mezi moje nejoblíbenější seriály patří Babylon 5 z něhož je vesmírná stanice vidět na pozadí.
Občas si také pro odreagování zahraji počítačové hry.

Projekty

Mám také podíl například na těchto projektech:
Vysoká škola Karla Engliše (VŠKE)
GT Bicycles
Merrell CZ
impra
ASPIRE SPORTS s.r.o.
ROBUR
Cannondale Bikes
M.B.KERAMIKA
Redesign Cannondale Bikes
Multirent.cz
BRISK
Zoo Brno
Šťávy pro zdraví
DEKALB Club SK
Podlahy Design
Burda Auction
© pozadí: neznámý

Další členové týmu Comerta

Marek KopřivaMartin ČechJakub HamalaLeona JuránkováDavid MartinekMartin MekyskaJan PunčochářJaroslav ŘíhaVítězslav VaculíkOlga Zacpalová