Martin Sikora

Comerto / O nás / Comerto tým / Martin Sikora

Ing. Martin Sikora, MSc.

Manažer vývoje & jednatelComerto, s.r.o.

Kontakty

Email: martin.sikora@comerto.com
Mobil: +420 777 353 462
Social:  Google Plus

Vzdělání

Kromě nutného samovzdělávání jsem studoval návrh informačních systémů na střední škole ISŠ Purkyňova v Brně. Ale vzhledem k tomu, že jsem již při škole začal pracovat v IT, raději jsem v dalším bakalářském studiu zvolil obor Management v podníkání na Vysoké škola Karla Engliše. Magisterský obor jsem poté studoval na Vysokém učení technickém v Brně a zároveň na Nottingham Trent University v Nottinghamu (Anglie) a přesněji obor European Business and Finance v anglickém jazyce s denním studiem v Anglii.

Zkušenosti

Již po dobu studia na základní škole mě začaly zajímat počítače a vzhledem k tomu, že tehdy nebylo dostupných tolik počítačových her, začal jsem velmi brzo s programováním. Již před dokončením základní školy jsem spoluzakládal internetovou kavárnu, kde jsem se staral i o programování IT systémů nutných pro běh kavárny. Poté jsem postupně přešel na programování webových stránek jelikož v té době nebyly volně přístupné frameworky a redakční systémy, jako je tomu v současné době. A v průběhu doby jsem také začal programovat firemní informační systémy, které byly často napojeny i na webové stránky.

Zajišťuji

  • Programování informačních systémů
  • Kodérské práce

Zájmy

Mám rád scifi seriály a knihy. Mezi moje nejoblíbenější seriály patří Babylon 5 z něhož je vesmírná stanice vidět na pozadí.
Občas si ale také pro odreagování zahraji počítačové hry.

Projekty

Mám také podíl například na těchto projektech:
Vysoká škola Karla Engliše (VŠKE)
GT Bicycles
impra
ASPIRE SPORTS s.r.o.
ROBUR
Cannondale Bikes
M.B.KERAMIKA
Multirent.cz
BRISK
Zoo Brno
Šťávy pro zdraví
DEKALB Club SK
Podlahy Design
Burda Auction
© pozadí: neznámý

Další členové týmu Comerta

Marek KopřivaMartin ČechJakub HamalaLeona JuránkováDavid MartinekMartin MekyskaJan PunčochářJaroslav ŘíhaPetr UrbánekVítězslav VaculíkOlga Zacpalová