Comerto / O nás / Co se u nás děje / Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení

Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení

Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého třída v úseku okolo Comerta výrazně omezuje zdejší provoz. K nám do areálu se autem i tak dopravíte, jen musíte využít cestu kolem Semilassa.
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení.

Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého třída v úseku okolo Comerta výrazně omezuje zdejší provoz. K nám do areálu se autem i tak dopravíte, jen musíte využít cestu kolem Semilassa.

Při cestě k nám do Comerta se nezalekněte, že k nám nedojedete kvůli přestavbě Palackého třídy mezi zastávkami Semilasso a Tylova. Následující tři měsíce od dubna do června se k nám dostanete jedině přes křižovatku na Semillasu – buď ji ve směru od centra projeďte rovně, nebo na ní ve směru od královopolského nádraží odbočte vpravo. Palackého třída je totiž v úseku od Semilasa po most dočasně jednosměrná.

Bezpochyby také narazíte na značky zákazu vjezdu, na které nemusíte brát v tomto případě ohled, protože povolují vjezd např. návštěvníkům Lidlu.

Snad vás tyto komplikace nepřekvapí a budeme se na vás těšit v Comertu.

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.
Podpořili jsme dobrou věc - Zachránili jsme web gospelovému spolku Duše zpívej
02.08.2019
Martin Mekyska
Rozpadá se vám web nebo jej nelze jednoduše upravovat tak, aniž by tato akce zkonzumovala značné množství času? Oslovte nás, rádi pomůžeme. Podobně to udělal zlínský...