Nezávislý audit SEO, SEM

Comerto / Odborné poradenství & školení / Nezávislý audit SEO, SEM
Nezávislý audit SEO nebo PPC kampaní. Audit textů, použitelnosti a linkbuildingu. Zastavte své zbytečné náklady, dokud je čas, odhalte neefektivní procesy!

PROČ POTŘEBUJETE NEZÁVISLÝ AUDIT? Potřebujete ho proto, abyste zjistili, jak jste na tom kvalitativně s úrovní optimalizace pro vyhledávače a s propagací na internetu. Zdá se vám, že vynaložené prostředky na PPC, online PR, internetovou reklamu, SEO, copywriting i linkbuilding nejsou adekvátní efektu, který vám byl přislíben internetovou agenturou? Chcete zhodnotit práci vašeho PR oddělení a rapidně snížit výdaje nebo zvýšit výsledky? Zastavte své zbytečné náklady, dokud je čas, odhalte neefektivní procesy!

Využijte našich znalostí

Provádíme jak kompletní, tak i dílčí audity. Záleží jen na vás, kterou oblast potřebujete zhodnotit:

  • Audit linkbuildingu - zpětných odkazů.
  • SEO audit – optimalizace pro vyhledávače.
  • SEM audit – zhodnocení procesů a výsledků online marketingu.
  • PPC audit – audit výsledků pay per click reklamy.
  • Audit textů - copywriting analýza.
  • Audit použitelnosti webu..

Jdeme na to vědecky a na základě naměřených dat!

Jednoduše vám to změříme. Vyčíslíme efekt a rozhodneme za vás, nezávisle a odborně, zda takto postupovat dál nebo hledat jiná, účelnější řešení. Pokud jste si zaplatili SEO (optimalizaci pro vyhledávače) a nevíte, zda bylo provedeno vše v rozsahu a kvalitě, které jste dohodli, pak vám pomůžeme. Jaké výsledky vám SEO vlastně přineslo? Byla to dobrá investice?

Umíme sledovat výsledky konkrétní marketingových aktivit. Zdá se vám, že provoz vašeho Facebooku je neefektivní? Umíte vůbec definovat jeho měřitelné výsledky? Vyplatí se vám realizace mailingu a newsletterů – víte, jaká je jejich odezva? Ke všem těmto i ostatním problematikám přistupujeme vědecky, sledujeme data a statistiky a umíme porovnat nákladovost, výnosy i rentabilitu. Díky tomu můžete ušetřit, nebo převést investované prostředky do mnohem efektivnějších SEO a online marketingových aktivit.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Nezávislý audit SEO, SEM - Vybrané reference