Projektové řízení z hlediska SEO

Comerto / Odborné poradenství & školení / Projektové řízení z hlediska SEO
Projektové řízení z hlediska SEO. Zajistíme tvorbu webu i veškeré služby internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Chcete optimalizovat svůj web a nevíte, na co všechno se soustředit? Potřebujete odborný dohled nad SEO kvalitou technického řešení webu/eshopu? Potřebujete mít jistotu, že nově vytvářený web je po technické stránce 100% přizpůsoben pro budoucí optimalizaci? Minimalizujte budoucí náklady spojené se SEO – VYPLATÍ SE VÁM TO!

Problémy, které dokáže SEO dohled odstranit

Ať už se jedná o nově tvořené weby nebo o stávající webové prezentace, zpravidla se setkáváme s tím, že jsou zcela nevhodně provedené právě s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače. U nových webů/eshopů bohužel může dojít k tomu, že je web nutno znovu naprogramovat, neboť v jeho původní podobě je téměř neoptimalizovatelný.

U neodborně prováděného SEO vašich stávajících webů mohou nastat problémy s neefektivními a nesprávnými optimalizačními úpravami. O jejich nevhodnosti ani nevíte, ale opravdový odborník je odhalí. Neriskujte! Nevhodné a nebo zakázané techniky optimalizace mohou vyřadit váš web z výsledků vyhledávání i na několik měsíců.

Zásady:

  • Nenechte si tvořit web, pokud firma nedokáže zajistit profesionální SEO standard zdrojového kódu.
  • Nenavrhujte si vlastní strategii SEO, pokud nejste opravdu zkušenými odborníky.

Projektové řízení SEO eliminuje zbytečné náklady

Nechte se vést, nechte si poradit. Neboť není nic horšího, než mít nově vytvoření web a dozvědět se, že ho není možno optimalizovat. Člověk nerad slyší, že své peníze vynaložil nevhodně. Investice do projektového SEO řízení se vám v takovýchto situacích vyplatí mnohonásobně!

Předejít vytvoření nevhodného webu, připravit podmínky pro budoucí optimalizaci – to je cíl projektového řízení SEO.

Proč je řízení celého projektu tak důležité? Protože vytvořit nový web je jen začátek. Vždy, dříve nebo později, ho budete chtít zviditelnit! Pokud na něj nedostanete lidi, pak budete jen stěží úspěšní a náklady do online projektu se vám ani nevrátí. Budete chtít web optimalizovat, a tudíž budete řešit, zda to u vašeho webu jde. V tomto momentu se web, vytvořený bez vhodného SEO řízení na počátku, může stát vaší noční můrou.

Na základě SEO projektového řízení od nás očekávejte:

  • doporučíme nejefektivnější strategii pro optimalizaci vašeho webu,
  • určíme podmínky technického řešení nového webu,
  • navrhneme standardy, které je třeba dodržovat s ohledem na obsah webu,
  • dohlédneme na plnění určených pravidel,
  • vykomunikujeme nápravu (problémy s IT firmou řešíme za vás).

Nebo si prostě nechejte vytvořit web/eshop včetně SEO standardu přímo u nás.

Na tohle si určitě dejte pozor, pokud tvoříte nový web!

Zásadní pro optimalizaci internetových stránek je především kvalita zdrojového kódu a možnost upravovat web s ohledem na onpage SEO prvky. Web by měl například dovolovat vhodně měnit URL, měl by doplňovat správné alty a title obrázkům, vhodně generovat název stránky apod. Podstatných SEO faktorů u optimalizace webu je více než 200, proto je vhodné se vždy nejprve poradit s odborníky, než se pustíte do tvorby webu či optimalizace stávající webové prezentace.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.