Comerto / Online marketing / Fotografie

Fotografie

K zaujetí návštěvníka na webu máte jen pár vteřin. Kvalitní fotografie návštěvníky vašeho webu 100% zaujme a vy tak získáte jeho pozornost.
Doba fotografií z fotobank již pominula, protože návštěvník webu rozpozná, že daná fotografie není unikátní a věrohodná. Jsou vhodné maximálně k méně důležitým částem webu, ale i tak klientům doporučujeme použít raději vlastní, o něco méně kvalitní fotografii, než fotobankovou. 

Kvalitní fotografie (a video) je základem pro váš nový web, případně následný internetový marketing. Vizuální obsah je nezbytně nutnou součástí webu, protože minimum uživatelů na webu čte. Většina lidí webové stránky jen skenuje. K zaujetí návštěvníka tak máte jen pár vteřin. Kvalitní fotografie návštěvníky vašeho webu 100% zaujme a vy tak získáte jejich pozornost.

Proč mít na webu vlastní a kvalitní fotografii

 • Zvyšuje důvěryhodnost webu, potažmo celé vaší společnosti. Čím více toho ukážete (zaměstnance, vozový park, budovu, produkty), tím lepší vztah s návštěvníkem webu budujete.
 • Více toho prodáte. Bez fotek dnes na internetu málokdo nakoupí. Nepěkná fotografie možná nějaké prodeje zajistí. Krásná fotografie ve vysokém rozlišení je magnetem na prodej. 

Máte na svém webu dostatečně kvalitní fotografie? Pokud ne, čtěte dále.

Produktová fotografie

Obrázek řekne více než tisíc slov. Mít na webu fotky produktů je dnes již prakticky nutnost.

Ať už prodáváte sirupy, náhradní díly pro zahradní techniku nebo jakékoli jiné zboží, návštěvník vašeho webu si vždy jako první na produktové stránce všimne fotografie. 

Produktovou fotografii fotíme v našem brněnském ateliéru, ale záleží na konkrétní situaci a typu produktů - vše je na domluvě.

Podívejte se na ukázky produktové fotografie, které jsme nafotili pro naše klienty:

Fotografie lidí/zaměstnanců

Se zaměstnanci nejsou vždy jen problémy. :) My je hezky nafotíme a vaši obchodníci a všichni další zaměstnanci budou mít velkou výhodu oproti konkurenci. Jakou? 

Při jednání s vašimi klienty je velká pravděpodobnost, že si vaši firmu potenciální klient před schůzkou „proklepne“. Minimálně navštíví váš web. Tam si prohlédne, s kým bude jednat. Při osobním jednání pak získá pocit, že vás zná už delší dobu. A s kým se uzavírají snadněji obchody? Přece s člověkem, kterého znáte a nemá co skrývat. Vy tak budete mít snadnější cestu k uzavření obchodu a podpisu smlouvy.

Ukázky fotografie zaměstnanců Comerta

360° produktová fotografie

Poslední kapitolou této stránky o fotografii v internetovém marketingu je opravdová perlička. Něco, čím se v současnosti mohou pochlubit jen ti nejlepší z nejlepších - 360° produktová fotografie.

Většina e-shopů a firem na internetu má svoje produkty nafocené zepředu, z boku, případně ještě zezadu. Ale to může být pro náročného zákazníka málo. Zvláště pokud prodáváte prémiové produkty, pak návštěvník webu očekává, že i prezentace produktu bude dokonalá. 

Kdy je potřeba 360° produktová fotografie?

 • Při prodeji dražších a lepších (prémiových) produktů než má konkurence. Náročný zákazník je ochoten si za kvalitu připlatit, ale musí tomu odpovídat i prezentace produktu.
 • Při prodeji speciálních produktů (náhradní díly na sekačky). Technické vlastnosti a parametry jdou jednoduše popsat, ale někdy návštěvník neví, zda je váš produkt pro něho to pravé. Potřeboval by se na produkt prostě podívat z jiného úhlu. Díky 360° fotografii si jednoduše s produktem otočí a podívá se přesně na část, která ho zajímá. A vy tak snadněji získáte nové objednávky.

Produktovou 360° fotografii nafotíme také v ateliéru v Brně.

Rotujici bota

Rotujici prislusenstvi

Vybavení fotostudia a postprodukce

Abychom mohli vás i vaše produkty kvalitně nafotit, využíváme k tomu vybavení:

 • Sony A6000 + objektivy
 • Nikon D3400 + objektivy
 • Dvě trvalá světla Fomei
 • LED světlo FOMEI s nastavením jasu a teploty barvy
 • Fotopozadí šířky 300 cm pro fotografii lidí a větších předmětů
 • Přenosný fotostan Foldio s přísvitem
 • Automatický chytrý otočný stůl Foldio360
 • Výškově polohovatelný fotostůl s pozadím
 • Stativ Manfrotto

Fotografie následně precizně upravíme (využíváme k tomu software Adobe Photoshop a Adobe Lightroom) a k vám se tak dostane profesionálně upravená fotografie pro využití na web.

Více ukázkových referenčních fotografií produktů

Relevantní reference

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Zboží.cz
2,52 %

Full service online marketingu pro KASUMEX

Pro KASUMEX jsme založili a spravujeme reklamní kampaně AdWords a Sklik včetně produktových reklam, dynamického remarketingu...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů

V rámci online marketingu děláme