Pro: fruli company s.r.o.
Realizace: 2020
www.fruli.cz

O klientovi

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád, dokonalých dortů a dalších cukrovinek. Koncept zcela přírodních a vysoce kvalitních surovin je základní charakteristikou celého fungování této společnosti. fruli company provozuje mimo jiné podniky fruli CAFETERIA, kde si můžete taktéž pochutnat na všech fruli výrobcích.

Více o klientovi na www.fruli.cz

Zadání klienta

Pan Rašner, který stojí za značkou "fruli", nás na základě předchozích pozitivních zkušeností oslovil s realizací svého nového konceptu. Zajistili jsme propagaci nového sortimentu, který se rozhodl přenést z klasické lokální distribuce do onlinu prostřednictvím nového webu. Značka doposud neměla potřebné zázemí na internetu, proto vše vznikalo tzv. na zelené louce a jednalo se tudíž o prosazení (zviditelnění) brandu fruli jako takového.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Prostřednictvím několika vstupních schůzek jsme postupně klientem vydefinovali veškeré charakteristiky budoucího konceptu, což poskytlo základ a jasné mantinely pro následnou tvorbu webu. Řešili jsme společně řadu věcí, včetně způsobu distribuce, množství uváděného sortimentu, formu prezentace, způsob objednání, budoucí rozšiřitelnost, grafické podklady, obsahové dispozice apod.

Logo, které stálo na začátku veškerých grafických prací, definovalo další vizuální prvky. Podstatou celého webu je ukázka jedinečnosti, svěžesti a chutnosti odrážející se v pestré barevnosti, která do velké míry koresponduje s příchutěmi sirupů. Pro tento účel jsme si od zadavatele vyžádali veškeré produkty, které jsme pak nafotili v různých stylizacích. Vznikl tak nejen obrazový materiál pro detaily produktů, ale také zajímavé promo fotky pro úvodní slidery titulní stránky. Detaily produktů jsme zkoušeli fotit samostatně i s odpovídajícím ovocem. Nakonec byly použity právě kompozice s ovocem.

Pokud si v detailu produktu zobrazíte konkrétní složení (ikona „i “), pak se vám otevře vrstva v podobě ručně vyráběného papíru. Tento prvek je paralelou skutečného produktu, jehož zadní strana má právě takovouto etiketu.

Použité moduly

  • Katalog produktů - Správa kategorií a produktů na míru klientovi pro jednoduchou a efektivní správu produktů.

  • Košík + objednávka produktů - Možnost objednání více produktů zároveň pro návštěvníky webu s možností zaslání do více států s výpočty poštovních a platebních poplatků dle zvolených voleb.

  • Kontaktní formulář - Více formulářů pro různé použití dle potřeb klienta.

  • Fotogalerie - Hezké zobrazení fotek.

     

Video – podívejte se, jak nový web vypadá

Podívejte se, jak je nový web rychlý a jak jednoduše se ovládá.

Rozšíření webu o další moduly po jeho spuštění

Web byl na přání klienta rozšířen o jazykové varianty (cizojazyčné mutace). Veškerý obsah byl přeložen a vytvořena anglická a slovenská mutace webu, neboť firma připravuje expanzi na zahraniční trhy. Další rozšiřování jazykových variant bude pokračovat v budoucnu. Díky modulárnosti a připravenosti systému jsou tyto rozšiřující procesy bez komplikací aplikovatelné.

S ohledem na výše uvedené jazykové variování bylo nutné také upravit veškeré moduly, u nichž je návaznost na definici měny pro danou jazykovou variantu. Totéž platí o rozšíření u procesu objednávky.

Ruku v ruce s tímto krokem přišla i další logická aktualizace, a to napojení objednávkového modulu na platební bránu. Díky tomu mohou hradit zboží předem, což je preferováno nejen u zahraničních zákazníků.  

Klient si dále vyžádal napojit web na systém Zásilkovna. Toto propojení umožňuje výběr z automaticky aktualizovaného adresáře míst, kde lze přes Zásilkovnu zboží odebrat.

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...