Fruli - tvorba webu

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu - Reference

O klientovi

Fruli - tvorba webu - Reference

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád, dokonalých dortů a dalších cukrovinek. Koncept zcela přírodních a vysoce kvalitních surovin je základní charakteristikou celého fungování této společnosti. fruli company provozuje mimo jiné podniky fruli CAFETERIA, kde si můžete taktéž pochutnat na všech fruli výrobcích.


Více o klientovi naleznete na www.fruli.cz/

Zadání klienta

Pan Rašner, který stojí za značkou "fruli", nás na základě předchozích pozitivních zkušeností oslovil s realizací svého nového konceptu. Zajistili jsme propagaci nového sortimentu, který se rozhodl přenést z klasické lokální distribuce do onlinu prostřednictvím nového webu. Značka doposud neměla potřebné zázemí na internetu, proto vše vznikalo tzv. na zelené louce a jednalo se tudíž o prosazení (zviditelnění) brandu fruli jako takového.

Výsledné řešení

Prostřednictvím několika vstupních schůzek jsme postupně klientem vydefinovali veškeré charakteristiky budoucího konceptu, což poskytlo základ a jasné mantinely pro následnou tvorbu webu. Řešili jsme společně řadu věcí, včetně způsobu distribuce, množství uváděného sortimentu, formu prezentace, způsob objednání, budoucí rozšiřitelnost, grafické podklady, obsahové dispozice apod.

Logo, které stálo na začátku veškerých grafických prací, definovalo další vizuální prvky. Podstatou celého webu je ukázka jedinečnosti, svěžesti a chutnosti odrážející se v pestré barevnosti, která do velké míry koresponduje s příchutěmi sirupů. Pro tento účel jsme si od zadavatele vyžádali veškeré produkty, které jsme pak nafotili v různých stylizacích. Vznikl tak nejen obrazový materiál pro detaily produktů, ale také zajímavé promo fotky pro úvodní slidery titulní stránky. Detaily produktů jsme zkoušeli fotit samostatně i s odpovídajícím ovocem. Nakonec byly použity právě kompozice s ovocem.

Pokud si v detailu produktu zobrazíte konkrétní složení (ikona „i “), pak se vám otevře vrstva v podobě ručně vyráběného papíru. Tento prvek je paralelou skutečného produktu, jehož zadní strana má právě takovouto etiketu.

Aplikované moduly

  • Katalog produktů.

  • Kontaktní formulář.

  • Fotogalerie.

  • Košík – objednávka.

Video – podívejte se, jak nový web vypadá

Jak je nový web rychlý a jak jednoduše se ovládá.

 

Web byl na přání klienta rozšířen o jazykové varianty (cizojazyčné mutace). Veškerý obsah byl přeložen a vytvořena anglická a slovenská mutace webu, neboť firma připravuje expanzi na zahraniční trhy. Další rozšiřování jazykových variant bude pokračovat v budoucnu. Díky modulárnosti a připravenosti systému jsou tyto rozšiřující procesy bez komplikací aplikovatelné.

S ohledem na výše uvedené jazykové variování bylo nutné také upravit veškeré moduly, u nichž je návaznost na definici měny pro danou jazykovou variantu. Totéž platí o rozšíření u procesu objednávky. Ruku v ruce s tímto krokem přišla i další logická aktualizace, a to napojení objednávkového modulu na platební bránu. Díky tomu mohou hradit zboží předem, což je preferováno nejen u zahraničních zákazníků.  

Klient si dále vyžádal napojit web na systém Zásilkovna. Toto propojení umožňuje výběr z automaticky aktualizovaného adresáře míst, kde lze přes Zásilkovnu zboží odebrat.


www.fruli.cz/

Další screenshoty webu

Fruli - tvorba webu - Reference
Fruli - tvorba webu - Reference
Fruli - tvorba webu - Reference
Fruli - tvorba webu - Reference
Fruli - tvorba webu - Reference

Mobilní verze stránek

Fruli - tvorba webu - Reference
Fruli - tvorba webu - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference