Comerto / Tvorba webových stránek a internetových obchodů / Jak postupujeme při tvorbě webových stránek

Jak postupujeme při tvorbě webových stránek

Když vám budeme tvrdit, že weby děláme trošku jinak, pak po nás budete chtít důkaz. Přečtěte si tedy více o tom, jak se u nás weby „pečou“ protože víme, jak na to!

Hodně webů se tvoří okamžitě a bez rozmyšlení, což s sebou nese velké riziko dodatečných oprav, nákladných změn a ladění kompatibility. Naopak my nové weby předem naplánujeme od základů až po půdu právě proto, aby vám stránky co nejlépe soužily a byly opravdu unikátní i plně funkční vizitkou firmy!

Nejsme amatéři, proto jsme si vybrali cestu detailního vstupního plánování a přípravy. Jedná se sice o složitější variantu, ale ve výsledku efektivnější a méně nákladnou jak z pohledu klienta, tak i nás jako tvůrců. Rychlé a nepromyšlené weby neděláme, proto je od nás nečekejte!

Než se začne programovat

Zajímá vás, proč zpracováváme projektovou dokumentaci před tím, než se pustíme do samotné tvorby webu? Je to hlavně proto, že:

 • chceme plně pochopit potřeby zadavatele,
 • chceme znát přednosti konkurence,
 • chceme definovat chování cílové skupiny,
 • chceme vědět, jaké jsou požadavky na obsah a navigaci,
 • chceme naplánovat strukturní rozložení webu,
 • chceme nadefinovat konverzní akce.

Jak se tvoří web v Comertu?

Právě proto, abychom dokázali garantovat, že váš nový web bude 100% funkční, bude mít moderní, přehlednou a účelnou grafiku, bude vhodně strukturovaný a především dokáže zajistit očekávané výsledky (konverze), věnujeme pozornost rozfázování jednotlivých realizačních postupů v tomto sledu:

 1. Vstupní projektová analýza
 2. Wireframe a UseCase diagram – strukturní model pro grafika
 3. Tvorba grafiky na míru
 4. Kódování grafiky
 5. Implementace redakčního systému
 6. Vkládání obsahu vč. přípravy na SEO
 7. Zajištění hostingu a domény
 8. Finální kontrola před spuštěním webu
 9. Zprovoznění webu do ostrého provozu
 10. Zaškolení práce s redakčním systémem.

Výsledky jednotlivých realizačních fází podléhají vždy schválení klientem. Na každou realizační fázi je přidělen konkrétní specialista, který je odborníkem na danou oblast. Tímto způsobem se na celkovém vývoji webu zpravidla podílí tým 4-6 lidí. Na koordinaci a efektivní plánování jednotlivých činností dohlíží projektový manažer využívající mimo jiné interní informační systém řízení pracovního work-flow. Díky tomu je zajištěna správná časovost projektu a na žádný realizační krok se nikdy nezapomene!

Celý proces tvorby stránek je mimo jiné řešen s ohledem na standardy on-page SEO, tudíž jsou webové stránky připraveny na budoucí optimalizační kroky. Snadnou editovatelnost vašich stránek zajišťuje intuitivní a výkonný redakční systém.

Relevantní reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů