PPC - Pay per click

Comerto / Online marketing / PPC - Pay per click
PPC kampaně jsou ideálním prostředkem pro rychlou podporu prodeje, zviditelnění webu, slevových akcí nebo podporu značky.

Prokliková reklama vám zajistí okamžitou viditelnost ve výsledcích vyhledávání i na jiných místech na webu, přičemž platíte pouze za návštěvníky, kteří přes PPC přijdou na váš web; ne za zobrazení reklamy.

Nabízené služby v rámci správy PPC kampaní a systémů

Co jsou PPC

PPC - Pay per click, neboli platba za kliknutí, je vysoce účinný model internetové reklamy. Inzerent při něm neplatí za zobrazení reklamy, ale až ve chvíli, kdy uživatel shledá reklamu přínosnou a klikne na ni. Výhodou PPC – pay per click reklamy je také kontextové cílení. Váš inzerát se zobrazí jen těm uživatelům, kteří mají o propagovaný produkt či službu zájem, tedy zadávají odpovídající slova do internetového vyhledávače. PPC reklama vyniká výbornou měřitelností a možností sledování návratnosti investic.

Efektivita a optimalizace PPC kampaní

Základem efektivní PPC reklamy je správné úvodní nastavení kampaní, shromáždění a klasifikační analýza klíčových slov, sepsání poutavých inzerátů a následná optimalizace PPC kampaní. Nemusíte tak utratit mnoho peněz a přitom získáte hodně nových návštěvníků a především konverzí. Pokud chcete mít jistotu efektivního vynaložení investic vložených do PPC, pak se obraťte na naši agenturu.

Garantujeme vám nejen profesionální pokročilé nastavení, ale i pravidelnou správu, dohled nad optimálním během reklamy a především přehled o výsledcích i statistikách PPC kampaní.

Sklik

Systém reklamy s platbou za proklik vyvíjený společností Seznam.cz funguje výhradně na českém trhu a používá podobné principy jako Google AdWords. Sklik dokáže zobrazovat PPC reklamu ve vyhledávání na Seznam.cz a ve vlastní obsahové síti. Vzhledem ke značné oblibě tohoto vyhledávače u domácích uživatelů má smysl zahrnout Sklik do marketingového plánu, chcete-li reklamou zasáhnout co největší část domácího publika.

Facebook Ads

Obrovská popularita internetové sociální sítě Facebook znamená, že jde také o významný prostor pro online inzerci. Vezmeme-li v úvahu podrobné možnosti cílení reklamy a potenciál pro práci s komunitou, máme před sebou velmi silnou platformu online marketingu.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

PPC - Pay per click - Vybrané reference

V rámci online marketingu děláme