Comerto / Online marketing / PPC - Pay per click

PPC - Pay per click

PPC kampaně jsou ideálním prostředkem pro rychlou podporu prodeje, zviditelnění webu, slevových akcí nebo podporu značky.

Prokliková reklama vám zajistí okamžitou viditelnost ve výsledcích vyhledávání i na jiných místech na webu, přičemž platíte pouze za návštěvníky, kteří přes PPC přijdou na váš web; ne za zobrazení reklamy.

Nabízené služby v rámci správy PPC kampaní a systémů

Co jsou PPC

PPC - Pay per click, neboli platba za kliknutí, je vysoce účinný model internetové reklamy. Inzerent při něm neplatí za zobrazení reklamy, ale až ve chvíli, kdy uživatel shledá reklamu přínosnou a klikne na ni. Výhodou PPC – pay per click reklamy je také kontextové cílení. Váš inzerát se zobrazí jen těm uživatelům, kteří mají o propagovaný produkt či službu zájem, tedy zadávají odpovídající slova do internetového vyhledávače. PPC reklama vyniká výbornou měřitelností a možností sledování návratnosti investic.

Profesionální znalosti

podložené certifikací
 • certifikace
  Sklik oveření
 • partner
  Google partner

Efektivita a optimalizace PPC kampaní

Základem efektivní PPC reklamy je správné úvodní nastavení kampaní, shromáždění a klasifikační analýza klíčových slov, sepsání poutavých inzerátů a následná optimalizace PPC kampaní. Nemusíte tak utratit mnoho peněz a přitom získáte hodně nových návštěvníků a především konverzí. Pokud chcete mít jistotu efektivního vynaložení investic vložených do PPC, pak se obraťte na naši agenturu.

Garantujeme vám nejen profesionální pokročilé nastavení, ale i pravidelnou správu, dohled nad optimálním během reklamy a především přehled o výsledcích i statistikách PPC kampaní.

Sklik

Systém reklamy s platbou za proklik vyvíjený společností Seznam.cz funguje výhradně na českém trhu a používá podobné principy jako Google AdWords. Sklik dokáže zobrazovat PPC reklamu ve vyhledávání na Seznam.cz a ve vlastní obsahové síti. Vzhledem ke značné oblibě tohoto vyhledávače u domácích uživatelů má smysl zahrnout Sklik do marketingového plánu, chcete-li reklamou zasáhnout co největší část domácího publika.

Facebook Ads

Obrovská popularita internetové sociální sítě Facebook znamená, že jde také o významný prostor pro online inzerci. Vezmeme-li v úvahu podrobné možnosti cílení reklamy a potenciál pro práci s komunitou, máme před sebou velmi silnou platformu online marketingu.

Relevantní reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...
Dodali jsme
9 uchazečů

HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS

Na základě předchozí úspěšné spolupráce nás společnost BORS oslovila s tím, že shánějí do týmu šikovného automechanika. V...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů

V rámci online marketingu děláme