Online marketing

Comerto / Online marketing
Zajišťujeme kompletní online marketing od A do Z.

Máme prsty ve všem, co souvisí s internetovým (online) marketingem, od propagace webů, zvyšování návštěvnosti a konverznosti e-shopů, až k návrhu propracovaných marketingových strategií za účelem vstupu na zahraniční i domácí online trhy.

Více o internetovém marketingu

Marketing v prostředí internetu je důležitým nástrojem podpory prodeje, má zajistit efektivní propagaci a přivést na web nové návštěvníky. Stejně jako v běžném podnikání, tak i na internetu panuje vysoká konkurence! Každý, kdo se chce prosadit a zviditelnit, by určitě měl použít moderní metody online marketingu. Způsobů, jak zefektivnit vaše internetové podnikání díky online marketingu je celá řada.

Nechte si od nás poradit – analyzujeme vaše konkurenční prostředí a vytvoříme marketingovou strategii na míru. Realizaci internetového marketingu nechte na nás a sledujte pouze statistiky a pravidelné reporty výsledků. Zhodnotíme vaše investice do online propagace.

Časté dotazy

Má vůbec smysl investovat do reklamy na internetu?

Jednoznačně ano. Obecně se dá říci, že internet má velký prodejní potenciál, který je dobře měřitelný a navíc se neustále zvyšuje. Podíl a hodnota tohoto mediatypu stále roste, již překonal out-of-home a rádio reklamu 1.
Krom prvních pozic na Googlu a Seznamu, je možné ještě někde jinde oslovit klienty? Optimalizace pro vyhledávače je jen dílčí částí internetového marketingu. Vedle toho existuje celá řada dalších způsobů a kanálů, které je možné využít pro oslovení vašich klientů!

Online marketing - Vybrané reference

V rámci online marketingu děláme