Comerto / Online marketing

Online marketing

Zajišťujeme kompletní online marketing od A do Z.

Máme prsty ve všem, co souvisí s internetovým (online) marketingem, od propagace webů, zvyšování návštěvnosti a konverznosti e-shopů, až k návrhu propracovaných marketingových strategií za účelem vstupu na zahraniční i domácí online trhy.

V rámci online marketingu děláme

Více o internetovém marketingu

Marketing v prostředí internetu je důležitým nástrojem podpory prodeje, má zajistit efektivní propagaci a přivést na web nové návštěvníky. Stejně jako v běžném podnikání, tak i na internetu panuje vysoká konkurence! Každý, kdo se chce prosadit a zviditelnit, by určitě měl použít moderní metody online marketingu. Způsobů, jak zefektivnit vaše internetové podnikání díky online marketingu je celá řada.

Nechte si od nás poradit – analyzujeme vaše konkurenční prostředí a vytvoříme marketingovou strategii na míru. Realizaci internetového marketingu nechte na nás a sledujte pouze statistiky a pravidelné reporty výsledků. Zhodnotíme vaše investice do online propagace.

Časté dotazy

Má vůbec smysl investovat do reklamy na internetu?

Jednoznačně ano. Obecně se dá říci, že internet má velký prodejní potenciál, který je dobře měřitelný a navíc se neustále zvyšuje. Podíl a hodnota tohoto mediatypu stále roste, již překonal out-of-home a rádio reklamu 1.
Krom prvních pozic na Googlu a Seznamu, je možné ještě někde jinde oslovit klienty? Optimalizace pro vyhledávače je jen dílčí částí internetového marketingu. Vedle toho existuje celá řada dalších způsobů a kanálů, které je možné využít pro oslovení vašich klientů!

Co jsou PPC?

PPC - Pay per click, neboli platba za kliknutí, je vysoce účinný model internetové reklamy. Inzerent při něm neplatí za zobrazení reklamy, ale až ve chvíli, kdy uživatel shledá reklamu přínosnou a klikne na ni. Výhodou PPC – pay per click reklamy je také kontextové cílení. Váš inzerát se zobrazí jen těm uživatelům, kteří mají o propagovaný produkt či službu zájem, tedy zadávají odpovídající slova do internetového vyhledávače. PPC reklama vyniká výbornou měřitelností a možností sledování návratnosti investic.

Relevantní reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...