Školení internetového marketingu a Google Analytics. Zajistíme tvorbu webu i veškeré služby internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Potřebujete kvalitní odborné školení pro své zaměstnance, kteří se starají o online propagaci nebo internetovou reklamu? Hledáte firmu, která vám předá odborné znalosti, jak optimalizovat obsah webu, jak rozvíjet internetový marketing nebo jak si poradit s detailním vyhodnocením efektivity eshopu? PŘEČTĚTE SI DŮVODY, proč kontaktovat právě nás!

Nabízíme následující školení

Školení dnes dělá kdekdo, tak proč se obrátit právě na nás?

Ano, to je právě ten problém, školení dnes nabízí kdekdo, což nemusí vždy znamenat, že se jedná o odborné a do detailu promyšlené školení, které vám opravdu pomůže. Hledejte dobré školení pouze tam, kde jste si jisti zkušenostmi a znalostmi školitelů. Prohlédněte si dosavadní reference a úspěchy školitelů v dané oblasti! Seznamte se i s jejich výsledky v praxi.

Proč právě my

  • Známe teorii i praxi – máme odbornost.
  • Sledujeme nové trendy, neškolíme tudíž 100 let staré „polopravdy“.
  • Nekompromisně ctíme individuální přístup.
  • Dbáme nejen na teorii, ale především na praktické vyzkoušení všeho, co se u nás naučíte.
  • Poradíme použití nových nástrojů a moderní postupy, které šetří čas.

Pokud vás máme školit, pak nás zajímá především vaše potřeby a požadavky. Neděláme žádné „krabicové“ univerzální školení. Školení provádíme především v níže uvedených oblastech. I přesto dokážeme připravit školení na míru, neboť vždy školí naši odborní specialisté, kteří danou práci denně provádí a patří k opravdovým špičkám v oboru.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Školení - Vybrané reference