Tvorba webových stránek

Comerto pro vás vytvoří webové stránky s moderním designem. Očekávejte promyšlené a originální zpracování. Stránky navrhujeme vždy s ohledem na cíle dle požadavků klienta.

Zastáváme názor, že každá webová prezentace, která má dosahovat dobrý výkon a plnit očekávané cíle, není výsledkem zbrklého impulzivního rozhodnutí. Skutečně do detailu propracovaný a moderní web je třeba náležitě promyslet, znát cílovou skupinu návštěvníků, vhodně navrhnout navigační členění, nabízet návštěvníkům odpovídající obsah a především řešit funkčnost, použitelnost a konverznost webu. To je přístup, který od nás očekávejte, pokud si pro realizaci vašeho nového webu vyberete Comerto. Naopak od nás nečekejte šablonové rychloweby s nevalidním kódováním a problematickou funkčností – takové weby si vaše firma nezaslouží, proto je neděláme!

Realizace rozvržená do dílčích kroků

Weby z naší produkce se vždy opírají o vstupní projektovou dokumentaci, která za pomoci údajů získaných z analýzy konkurence, specifikace potřeb klienta a studia jeho oboru, slouží pro následné zpracování komplexního návrhu.

Díky vstupnímu rozboru budou vaše stránky nejen vhodně strukturované, ale i poutavé a především lehce pochopitelné pro návštěvníky. Divili byste se, kolik nových webů je na oko krásných, nedokážou však plnit svůj účel, nejsou 100% funkční, nedají se lehce aktualizovat, mají zmatenou navigaci a nejsou optimalizované pro vyhledávače. U našich webů se vám to nestane, protože je řešíme v těchto krocích:

 1. Definice cílů webu.
 2. Vstupní analýza (cílové skupiny, konverzní akce, konkurence, grafika, obsah, navigace).
 3. Wireframe (strukturní model webu pro schválení klientem).
 4. Grafika (zpracování na základě wireframe).
 5. Programování/kódování.
 6. Implementace redakčního systému.
 7. Vkládání obsahu vč. přípravy na SEO.
 8. Závěrečná kontrola.
 9. Aktivace webových statistik.
 10. Spuštění webu.
 11. Zaškolení práce s redakčním systémem.

Tyto postupy dodržujeme jak u velkých webových projektů, tak i u standardních webových stránek.

Každý projekt je vždy zcela unikátní a individuální, proto zde nemůže být k dispozici ceník. Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme konkrétní nabídku dle vašich požadavků.

7 důvodů, proč mít web od Comerta

 1. Připravíme pro vás web na míru s originální grafikou - do detailu promyšlenou nejen s ohledem na design a kreativní zpracování, ale i se zahrnutím podpory konverzních akcí. Tvoříme nejen rozsáhlé weby s náročnou funkčností a velkým počtem modulů na míru, ale i běžné webové prezentace pro menší firmy!

 2. Nedílnou součástí webového řešení je modulární redakční systém Comerto, s jehož pomocí budete moci snadno ovládat celý web, zveřejňovat aktuality aj. (ovládá se podobně jako např. textový editor Word). Redakční systém bez výhrad splňuje aktuální požadavky na bezpečnost. Vstupní školení pro práci se systémem je zdarma! Pokud chcete, můžete si vyzkoušet demo redakčního systému

 3. Každý web je tvořen v SEO standardu a splňuje požadavky na realizaci on-page optimalizace pro vyhledávače.

 4. Neomezená rozšiřitelnost v budoucnu. Díky modulárnosti redakčního systému můžete web libovolně rozšiřovat dle individuálních požadavků.

 5. Web je opravdu váš. Zní to divně, ale je to tak! Řada firem v ČR vám sice web vytvoří, ale zdrojové kódy vám k dispozici nedá. Tudíž pokud již dále nespolupracujete, o web můžete přijít. My vám web předáváme vypálený na CD (včetně přístupových údajů) a vy si ho můžete v případě potřeby umístit na libovolnou doménu.

 6. Poskytujeme kompletní servis spojený s provozem webu - vše řešíme za vás. Zajistíme nejen tvorbu webu, ale také správu domén a hostingu, kam je třeba web nahrát.

 7. Poradíme, jak web v budoucnu rozvíjet. V úvodní fázi tvorby stránek zpracováváme interní analýzu klienta, tudíž máme připraveny konkrétní body, které mají zajistit zviditelnění webu a zvýšení návštěvnosti. Dopředu máme promyšlen váš internetový marketing, jinak bychom váš web nemohli dobře navrhnout! Pro tento účel nasazujeme i webové statistiky.

Relevantní reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů