Comerto / Odborné poradenství & školení / Analýza a návrh kompletního internetového řešení

Analýza a návrh kompletního internetového řešení

Analýza a návrh kompletního řešení online prezentace. Zajistíme tvorbu webu i veškeré služby internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Potřebujete poradit s kompletním plánem pro vaše internetové podnikání? Nevíte co a jak zařídit, jak správně vytvořit web a jak ho propagovat? Chcete, aby vaše webová prezentace byla účinná, přivedla vám očekávané množství návštěvníků a uspěla v konkurenčním boji? Využijte našich znalostí, vědeckého přístupu a zkušeností. Pomůžeme vám ušetřit zbytečné náklady a dosáhnout stanovených cílů!

Co a jak budeme plánovat

Eshop, webové stránky, online marketing, internetová reklama a propagace. Cokoliv z výše uvedeného je třeba naplánovat, aby náklady byly adekvátní a dosáhlo se požadovaných výsledků!

 1. Nejprve zjistíme vaše potřeby, požadavky a očekávané výsledky. Pomůžeme vám získat přehled o tom, jak by měl váš projekt probíhat, aby byl efektivní.
 2. Vše pak přefiltrujeme přes naše hlavy a následně vám předložíme kompletní plán pro realizaci vašeho nového webu, nebo předložíme strategii online marketingu. Záleží na tom, co je podstatou vašeho projektu.
 3. Rozvrhneme realizaci do konkrétních bodů, stanovíme měřitelné výstupy (KPI), odhad nákladů a předložíme časový plán.
 4. Provedeme veškeré činnosti, pokud nám zadáte jejich realizaci. Případně pouze dohlédneme na průběh prací, pokud budete svůj projekt provádět u jiné společnosti.

V čem jsme jiní? Zajímá nás nejen web. Ale i jeho propagace, jeho zviditelnění. Zajímá nás online marketing. Nové auto bez paliva nejede, stejně jako nový web bez online propagace a SEO není vidět!

Díváme se na věc z více pohledů. Analyzujeme, koho chceme oslovit a jakým způsobem. Určíme, na koho cílit a jak vyvolat u potenciálních zákazníků požadovanou akci. Používáme webovou analytiku, která nám pomáhá dosáhnout určených cílů. Analyzujeme chování návštěvníků a efekt online marketingu.

Jaká je největší chyba internetového podnikání?

Zpravidla nejvíce nákladové jsou weby, které tvoříte nepromyšleně a bez jasně definovaných cílů! U těchto webů časem zjistíte, že je musíte přeprogaramovat, nebo zcela změnit, neboť nemají jasnou koncepci, technicky nepodporují optimalizaci (SEO) a lidé se na nich „ztrácí“.

Využijte naše zkušenosti i znalosti a investujte je do svého projektu. Tato investice se vám vyplatí... změříme vám to :)

Z výsledků nezávislých průzkumů vyplývá: pouhých 5% nově tvořených webových prezentací a eshopů splňuje standardy použitelnosti, jsou vhodně koncipovány, mají správnou navigační strukturu, jsou obsahově promyšlené, dovolují ladit SEO a především podporují komerční procesy!

Web je jen začátek - prostředek k dosažení cílů! Co je tedy podstatné?

Nejde jen o to, že vytvoříte web, který je graficky pěkný, snadno použitelný a pochopitelný pro návštěvníky. Tím teprve vše začíná, neboť takovýto web je třeba zviditelnit, přivést lidi k nákupům a zvyšovat míru konverze!

Ptejte se sami sebe na otázky, které jsou důležité pro váš online byznys:

 • Bude možné v budoucnu web jednoduše optimalizovat? Neboť každý nový web je třeba zviditelnit ve vyhledávačích – měl by být dohledatelný na klíčová slova.
 • Jaká je vůbec strategie vašeho působení na internetu a jakých konkrétních výsledků chcete dosáhnout. Cíle je třeba stanovit předem a přizpůsobit jejich naplnění veškeré plánované postupy. Na měření a ladění výsledků máme nástroje. Od nás očekávejte spíše vědeckou práci, než nevědomé utrácení vašich peněz.
 • Jakou cílovou skupinu a jakým způsobem chcete oslovit. Propagace musí být promyšlená včetně návrhu klíčových ukazatelů výkonnosti.
 • Je váš eshop vhodně připraven na pokročilou podporu komerčních výsledků za pomoci online marketingu?
 • Jaké kroky a v jakém sledu zvolit pro podporu vaší značky, produktů nebo služeb? Do jakých online procesů je vhodné investovat? Čemu se raději vyhnout, přestože je to sice efektní, ale neefektivní?
 • Jak budete v budoucnu měřit a případně upravovat web podle získaných statistik? Jaké nástroje budete používat k získávání podkladových výsledků?Jak budete rozvíjet web a komerční výsledky?
 • Jak budete rozvíjet nastartovaný prodej a míru konverze? Bude vám stačit průměrný výsledek, kdy nakoupí 1 ze 100 lidí, nebo budete chtít jít dál?

Jako jedni z mála na to jdeme vědecky!

Za vším hledejte moderní nástroje, pokročilé metody, data, statistiky a vyhodnocení.

Měříme pozice slov, hlídáme zpětné odkazy, monitorujeme online PR konkurenci, tvoříme speciální texty. Testujeme na uživatelích, realizujeme vysoce efektivní internetovou reklamu, provádíme remarketing, analyzujeme chování vašich návštěvníků za pomoci webové analytiky a teplotních map.

Relevantní reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Meziroční nárůst přirozené návštěvnosti
+64 %

GASTRO NOVOTNÝ - SEO

Gastro Novotný je specializovaný velkoobchod pro hotely, restaurace, kavárny a ostatní stravovací zařízení....

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů