Redakční systém

Poskytneme vám výkonný a snadno použitelný redakční systém a správa vlastního webu pro vás bude opravdu hračkou!

Kvalitu redakčního systému poznáte v momentě, kdy s ním máte pracovat. Webové redakční systémy jsou na veřejné části téměř totožné - umožňují publikovat informace a aktualizovat web. Pravá podstata efektivního systému se schovává v administrační části. Snadnost práce a pochopitelnost pro uživatele systému je velmi důležitá a šetří váš čas. Proto věnujte výběru redakčního systému dostatek času!

Redakční systém Comerto v kostce

Redakční systém Comerta je aktuálně používán na 345 různých webech a zajišťuje provoz webů s velikostí od 3 do 80 000 stránek. Náš systém například generuje měsíčně, pro jeden web klienta, přes 320 000 dynamicky generovaných stránek pro více než 42 000 návštěv webu s odezvou pod celosvětovým průměrem.

Systém je aktivně vyvíjen in-house a je průběžně doplňován o nové funkce. Webové stránky je možné hostovat na jakémkoliv webovém serveru, který podporuje technologie PHP a MySQL. Klient vlastní kompletní web a to jak všechny šablony, zdrojové kódy, tak i redakční systém (framework).

Náš redakční systém má intuitivní a snadnou správu, modulární řešení a je uživatelsky přívětivý pro administrátory webu. Je stabilní, zajišťuje ochranu dat, řeší uživatelské profily a především je rozšiřitelný. Má integrovanou podporu SEO s možností úpravy on-page prvků, které ovlivňují kvalitu optimalizace. Součástí je jednoduchá a rychlá editace novinek, článků, dokumentů ke stažení, kontaktů, poraden, fotogalerií, kontaktů apod.

Jsme si plně vědomi, že pravá podstata efektivního webového systému je v jeho administrační části. Snadnost práce a pochopitelnost pro uživatele systému je velmi důležitá a šetří čas. Právě s ohledem na tento fakt jsme vlastní redakční systém dimenzovali.

Redakční systém Comerto je stabilní, bezpečný a pro uživatele snadno pochopitelný. Pokud uživatel umí pracovat např. s textovým editorem Word, pak zvládne velmi rychle a snadno zveřejnit článek na webu. Totéž platí o tvorbě fotogalerií či jejich přidávání k článkům. Díky tomu může uživatel dle potřeby upravovat obsah svých stránek, aniž by byl nucen umět používat jakýkoliv programovací jazyk a kodérské definice. Systém umožňuje zveřejnění neomezeného množství článků a jejich strukturování do kategorií, přičemž každá kategorie může mít jiné nastavení, publikační práva i hodnoty. Redakční systém je připraven na vícejazyčné verze stránek, umožňuje snadnou tvorbu formulářů, úpravu navigačních menu a spoustu dalších akcí.

Výhody redakčního systému Comerto

 1. Stabilita systému a bezpečnost dat – Redakční systém chrání vaše data a přístupy k webu. Zdrojové kódy nejsou veřejnosti přístupny a to také pomáhá bezpečnosti stránek jako takových. Systém také ukládá historii úprav.
 2. Modulárnost – Systém má řadu rozšiřujících modulů se specifickými funkcemi. Kdykoliv v budoucnu možnost modulárního rozšíření na míru požadavkům klienta. Tyto moduly jsou odděleny od jádra systému.
 3. Aktualizace a podpora – Jádro redakčního systému je aktualizováno bez nutnosti upravovat ostatní části systému, lze ho rozšiřovat i obnovovat. V rámci aktualizací dostanou klienti přístup také k novým funkcionalitám. Zároveň je pro vás stále připravena podpora z naší strany, pokud ji potřebujete.
 4. Snadnost použití – Redakční systém je lehce pochopitelný, práce s ním je vysoce intuitivní, protože byl vyvinut tak, aby klienti mohli editovat a upravovat veškerý obsah webu co nejjednodušeji a nejrychleji bez potřeb složitých školení. To znamená úsporu času a nákladů, odbourání zbytečných nákladů a časových prostojů spojených se správou webu, díky tomu, že redakční systém má přehledné uživatelské rozhraní, které podporuje rychlost vaší práce.
 5. Podpora SEO – Zdrojový kód je validní, řešeny jsou všechny podstatné SEO prvky důležité pro optimalizaci ve vyhledávačích a podporuje všechny aktuální trendy v rámci doporučení Google či Seznamu. Systém se také maximálně stará o standardní optimalizace, jako jsou URL či názvy obrázků.
 6. Uživatelské přístupy – Systém umožňuje různé uživatelské úrovně a nastavení práv pro jednotlivé skupiny uživatelů.
 7. Rychlost vývoje - Díky tomu, že je náš systém plně připraven na co nejrychlejší nasazení grafiky na míru i případný individuální vývoj modulů, můžeme rychleji nasadit šablony a naprogramovat moduly, což šetří čas a peníze.
 8. Jazykové verze - Můžete mít více jazykových mutací webu, přičemž tyto verze webu nemusí být identické a přesto na sebe jsou pro snadnost obsluhy napojené. Zároveň systém sám za návštěvníka umí předvybrat jazykovou mutaci dle toho, jaký jazyk je pro klienta prioritní.
 9. Rychlost běhu a pokročilá optimalizace - Systém je vyvinut tak, aby běžel co nejrychleji, a proto dle vyhodnocení Google rychleji servíruje stránky uživatelům. Zároveň automaticky podporuje další pokročilé metody komprese a spojování CSS a JS pro zrychlení vykreslení stránek návštěvníkům.

Ukázka redakčního systému

Abychom o tom pouze nepsali, připravili jsme pro vás demoverzi redakčního systému, kde si můžete vyzkoušet základní funkce administrace a správy webu. Ihned po přihlášení se přesvědčíte, že správa obsahu je v našem systému skutečně jednoduchá, rychlá a nemusíte se bát administraci používat. Opravdu to zvládne každý, přesto však naše klienty samozřejmě vždy školíme.

Tato demoverze ale neobsahuje moduly programované na míru, pokud byste si je tedy přáli vidět a zjistit, jak fungují, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám je osobně předvedeme.

Co redakční systém standardně umí

Systém pro správu obsahu (CMS z anglického content management system) je software zajišťující správu dokumentů, nejčastěji webového obsahu. V dnešní době se jako CMS zpravidla chápou webové aplikace. Pro CMS se někdy používají i oborově podobné termíny redakční či publikační systém. Zdroj: Wikipedia

V rámci standardní funkcionality, náš redakční systém obsahuje následující moduly pro správu obsahu, které jsou stejné pro všechny klienty, jako například moduly pro:

 • Správu klasických stránek webu, tj. jejich obsahu, možnosti vložení dalších částí do textu, přiřazení obrázků pro pozadí či výběr šablony, jazyka nebo nadřazené stránky.
 • Modul pro správu novinek a článků umožňující ke každé novince/článku nastavit datum, perex, obrázky a text. Následně také modul generuje výpis novinek, jak je standardní.
 • Takzvané slidery, které se nejčastěji používají na úvodní stránce, a jejich nastavení včetně nahrání obrázku pro zobrazení, případně popisné texty.
 • Galerie, které slouží pro správu fotek, jež lze i vícenásobně vložit na potřebné místo do stránek, novinek či dalších obsahových částí webu.
 • Správu formulářů, které jsou ukládány do systému, umožňuje specifické nastavení jednotlivých formulářů. Ty mohou posílat informační e-mail jak správci, tak odesílateli formuláře. Všechy formuláře jsou zabezpečeny skrytým antispamem, který neobtěžuje klienty a úspěšně zablokuje 99.8% robotů a spamů.
 • Správu ručně přidávaných souborů přes webové rozhraní.
 • A speciální bloky, které jsou použity na údaje zobrazené na mnoha místech webu tak, aby je bylo možné měnit jedním kliknutím, jako například telefonní čísla či kontaktní e-maily.
 • Nahrávat dokumenty ke stažení.

Jakýkoliv z těchto modulů může obsahovat vždy více galerií, formulářů a jiných prvků, které mohou být rozdílně nastaveny vždy dle požadavků klienta. Samozřejmostí je jednoduché přidávání fotek k jednotlivým stránkám webu a novinkám. Systém sám generuje náhledové obrázky či funkci zvětšení obrázků.

Vzhledem k tomu, že náš redakční systém byl od začátku vyvíjen i pro maximální funkčnost v rámci SEO, obsahuje mnoho možností a nastavení. Pro klienty má být redakční systém jednoduchý, proto tyto věci nemusí sami (pokud nechtějí) řešit a systém automaticky generuje SEO URL adresy, potřebné redirecty při změnách, sitemapy a přesné časové značky aktualizace dané stránky. Zároveň také automaticky žádá Google o reindexaci upozorněním na změnu odesláním sitemapy což je vhodné pro zrychlení indexace.

Administrační rozhraní našeho českého redakčního systému je standardně v češtině, lze také jednoduše přepnout do angličtiny (toto se nastavuje u daného uživatele v administrace CMS). Zároveň je možné přeložit administraci CMS do jakéhokoliv dalšího jazyka, aktuálně máme například klienta s administrací v němčině. Možnost nastavení jazykové mutace administrace redakčního systému je vhodné primárně pro nadnárodní klienty. Zároveň mohou mít jednotliví administrátoři vlastní účty s jinou úrovni přístupu k editaci jednotlivých částí webu a mít nastavenou administraci ve svém jazyce.

Systém vhodně zabezpečuje, aby stránky v přípravě nebyly publikované a byly neviditelné jak pro návštěvníky webu tak pro roboty vyhledávačů jako je Google či Seznam a nedošlo k situacím, kterou lze vidět na následujícím videu. Administrátor CMS má samozřejmě možnost stránku vidět v reálném zobrazení i pokud není publikovaná, za pomoci speciálního odkazu obsahujícího autorizační kód.

Moduly na míru zákazníkům

Moduly umožňují jednoduchou správu katalogu produktů, referencí či kontaktů.

Vzhledem k tomu, že mnoho našich zákazníků má specifické požadavky na správu či specifický obsah, vyplatí se pro ně vyvinout takzvaný modul na míru. Tyto moduly jsou vždy vytvářeny dle přesných potřeb zákazníka tak, aby obsahovaly pouze to, co zákazník potřebuje a maximálně mu zjednodušily správu obsahu.

Jedná se například o moduly, jež umožňují jednoduchou a rychlou správu katalogů produktů, správu poboček, referencí a podobně. Tyto moduly mohou být napojeny na externí systémy a umožňovat předávání dat pomocí API či pomocí formátů dat jako například XML, CSV, XLS, XLSX. Díky tomu, že moduly jsou odděleny od frameworku redakčního systému, není potřeba je upravovat při aktualizacích hlavní části redakčního systému.

Vzhledem k těmto možnostem lze napojit kontaktní formuláře, katalogy produktů či další na externí systémy jako je SAP nebo jiné CRM systémy. Tyto moduly také mohou být doprogramovány až dodatečně, již za běhu webu či vypínány dle potřeby.

Proč modul na míru

 • Zjednodušené plnění dat
 • Možnost importu dat při plnění
 • Změna dat (například cena u produktu) se automaticky promítne do všech výpisů či zobrazení
 • Zjednodušení a zajištění dlouhodobé funkčnosti bez rozpadání
 • Omezení potřeby zaškolení a kvalifikovanosti osoby, která má systém spravovat
 • Díky rozdělení dat na menší části lze v případě potřeby měnit zobrazení u produktu, jak potřebujeme (zobrazení na webu)
 • Systém pomáhá s generováním speciálních částí, jako je například ukázková tabulka s porovnáním na screenshotech z administrace RS vpravo

Pro více než polovinu našich klientů jsme vyvinuli moduly na míru. Tyto moduly často načítají desetitisíce položek z externích systémů a transformují načtená data pro použití na webu či generují graficky složité stránky, které by ručně spravovat bylo téměř nemožné.

Jaké přístupy získáte

Redakční systém je koncipován tak, aby se přes webové administrační rozhraní spravovalo maximální množství částí webu, a to jak obsah, tak i části, které jsou často standardně needitovatelné, jako například části šablon v hlavičkách a patičkách (telefonní čísla, e-maily či další podobné údaje).

Pokud ale ani tato administrace nestačí pro požadované změny, máte jako klient plné přístupy ke všem zdrojovým kódům jak redakčního systému, tak šablon či dat použitých na webu a to přes FTP nebo webové rozhraní. To znamená možnost úprav zdrojového kódu ze strany objednatele. Poskytujeme zdrojový kód, se kterým může odborně pracovat kdokoliv.

Redakční systém obsahuje nastavení pro šablony, které jsou použity pro jednotlivé stránky webu. Tyto šablony jsou „samostatné", a to umožňuje budoucí změnu grafiky bez potřeby nového plnění webu. Toto řešení také umožňuje snadné vizuální změny designu (aplikace nového webdesignu kdykoliv v budoucnosti) při zachování dosavadní funkčnosti a pracovních postupů v systému.

Proč nepoužít WordPress nebo Drupal jako CMS

Celosvětově na open source, zdarma poskytovaných a hojně využívaných platformách pro tvorbu a správu webu jako je například WordPress, Drupal nebo Joomla!, běží velké množství webů a fungují dobře. Bohužel je to ale spíše výjimka než pravidlo.

Ve světě existují profesionální správci těchto systémů, programátoři a kodéři, kteří se na ně specializují a odvádějí dobrou práci, bohužel to ale u nás takto často není. Že je tento systém zdarma, je používaný a v základním nastavení i jednoduchý pro nasazení, následně rozšiřitelný o volně dostupné moduly a z hlediska grafiky rychle připravený při použití volně dostupných šablon, působí ze začátku jako výhoda. Postupně se ale může změnit v nevýhodu, jak uvádíme dále.

 1. Weby postavené na WordPressu, Drupalu či Joomle ve většině případů běží a zobrazují stránky pomaleji než jaký je průměr ostatních webů. Zároveň také obsahují mnoho tzv. inline stylů a skriptů, které zvyšují odezvu, snižují rychlost a také hodnocení webu z pohledu vyhledávačů jako je Google či Seznam.
 2. Pokud nejsou tyto open source systémy aktualizovány a není nad nimi dozor, existuje vysoká šance, že budou napadeny či zneužity pro nekalé účely, což může způsobit velké problémy pro vlastníka webu.
 3. Doplňky, které mohou rozšířit funkčnosti, jsou vyvíjeny externími stranami a často nejsou nadále aktivně vyvíjeny, obsahují chyby, nebo přestanou fungovat po aktualizacích. Vzhledem k jejich počtu a potřebám dalších součástí jsou také často velmi složité a v důsledku toho dále neupravitelné. Zároveň také po případných aktualizacích může dojít k omezení jejich funkce nebo jiným problémům.
 4. Často se setkáváme s tím, že u takto rychle a často ne příliš odborně nasazených systémů není od autora původní instalace poskytována žádná podpora, nebo není schopen pružně a efektivně řešit případné problémy či potřebné změny a kvůli tomu se správa webu začne prodražovat. Zároveň většinou tyto subjekty nedokážou vyvinout a nasadit modul, který by naprogramovaly na míru.

Například WordPress je bezesporu vhodný pro blogy, pro které byl i primárně vyvinut, ale jak lze vidět, pro velké a dlouhodobě spravované stránky není nejlepší. Bohužel s výše popsanými situacemi se setkáváme dnes a denně, jak u webů, na kterých zajišťujeme SEO či PPC, tak tam, kde pomáháme klientům s jejich již existujícími weby.

Hlavní rozdíly mezi Wordpressem a redakčním systémem Comerto (CMS)

Redakční systém Comerto   Wordpress CMS
✔ jednoduchá administrace   ✘ složitější administrace
✔ mizivá šance napadení (hacknutí)   ✘ vysoká šance napadení a zneužití
✔ moduly na míru s neomezenou životností
  ✘ moduly s menšími možnostmi personifikace a častým "rozpadáním" či ukončenou podporou
✔ aktualizace na nejnovejší verzi bez potřeby změn na webu (nejsou povinné)   ✘ nutná povinnost aktualizací, po ukončení podpory dané verze je nutné provedení větších změn
✔ dlouhodobá udržitelnost webu bez starostí   ✘ rozpadání dat a horší udržitelnost
✔ grafika a šablona na míru dle potřeb klienta   ✘ šablony grafiky jsou použity na mnoha webech = horší zapamatovatelnost webu
✔ rychlé generování a zobrazování webových stránek, nízké nároky na výkon webového serveru
  ✘ pomalejší generování webových stránek a vyšší nároky na výkon webového serveru

Technické specifikace redakčního systému pro větší odborníky

Náš redakční systém (CMS) je postaven na standardně používaných technologiích, které nejsou spojeny s dalšími náklady pro klienta nebo potřebou speciálních specifických řešení či technologií.

Systém používá následující technologie:

 • PHP - Systém je naprogramován v programovacím jazyce PHP, který je široce podporován a běží na serverech Linux i Windows. Redakční systém podporuje PHP od verze 5.6 do verze 7.4 (testováno a provozováno na PHP 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4.33)
 • MySQL databáze - Pro uchování dat používáme databázi MySQL, která je zdarma a je široce podporována. MySQL může být od verze 5.1 a výše. MariaDB je podporována také. Na Amazon Web Services (AWS) podporujeme RDS Aurora (aurora-mysql).
 • Apache webserver - Preferujeme webserver Apache, ale systém poběží na jakémkoliv serveru, který podporuje PHP. Pouze mohou být omezeny některé specifické funkce.

Všechny tyto technologie jsou široce podporovány a redakční systém lze hostovat v podstatě na jakémkoliv standardním hostingu v České republice s minimálními náklady. Systém sice používá určitá rozšíření PHP, například pro rozšířenou optimalizaci obrázků (ImageMagick), pokud ale na serveru tyto moduly nejsou, systém je automaticky nepoužije.

Redakční systém aktuálně beží například u provozovatelých hostingových služeb jako:

 • Wedos hostingu
 • Český hosting (klasický hosting i virtuální servery)
 • Active24
 • Amazon AWS
 • Comerto hostingu

Zároveň je systém maximálně optimalizován, proto má minimální nároky na výkon serveru pro běh systému (samozřejmě záleží na návštěvnosti) a systém jako takový zabírá naprosto minimální místo jak na disku, tak v databázi.

Pokud je náš webový redakční systém použit pro weby s velkou návštěvností či velmi složitými moduly, je možno zapnout cachování na disk u specifických částí webu. Toto cachování dokáže omezit počet dotazů do MySQL databáze díky pokročilému inteligentnímu cachování, které dokáže cachovat i složitější výpisy jako výpisy kategorií s filtracemi. Tento typ cachování ale doporučujeme pouze při použití PHP verze vyšší než 7. Díky této optimalizaci lze dosáhnout jak rychlejší odezvy serveru tak snížení nároků na výkon serveru.

Pro odeslání formulářů či jiné funkce, které potřebují odesílat emaily, je standardně použita PHP funkce mail(), pokud je to potřeba je možno nastavit připojení pomocí SMTP přímo na mailserver s použitím autorizačních údajů (pomocí PHPMailer). Zároveň redakční systém standardně obsahuje antispam ochranu, proti odesílání/ukládání formulářů roboty. Těchto kontrol je několik a jsou skryté a cílené pouze na roboty a neomezují či neotravují reálné uživatele jako je to například u metod za použití "Captcha". Zároveň je jako sekundární ochrana použito i omezení počtu odeslaných formulářů z jedné IP adresy a dalši interní kontroly, které omezí 99.99% roboty generovaných zpráv.

Často kladené otázky ohledně redakčních systémů

Ve zkrácené verzi vám odpovíme na časté otázky ohledně našeho CMS.
Je váš systém otevřený úpravám ze strany klienta?

Získáte kompletní přístup ke všem částem redakčního systému, a to i ke všem zdrojovým kódům včetně redakčního systému, šablon či dat použitých na webu, a to jak přes FTP, tak webové rozhraní.

Lze si vyzkoušet váš redakční systém (CMS)?

Náš webový redakční systém (CMS) si můžete vyzkoušet na demo.comerto.com . V demoverzi RS si můžete vyzkoušet všechny důležité funkce administrace a správy webu a přesvedčit se, že správa obsahu je v našem systému skutečně jednoduchá.

Co je to modul?

Modul na míru je vždy vytvářen dle potřeb zákazníka tak, aby obsahoval pouze to, co zákazník potřebuje a maximálně mu zjednodušil správu obsahu.

Proč nepoužít WordPress?

Weby na WordPressu běží často pomaleji, existuje šance, že budou napadeny či zneužity pro nekalé účely a mnoho doplňků v nich použitých přestane být vyvíjeno či podporováno. Dlouhodobě se pak správa webu prodraží.

Je Comerto redakční systém jednoduchý na obsluhu?

Ano, náš redakční systém se velmi intuitivně ovládá. Administrační rozhraní je velmi jednoduché. V redakčním systému Comerto snadno upravíte jakoukoliv stránku. Naprosto jednoduše do redakčního systému také nahrajete fotografie, PDF soubory, mp3 podcasty atp.

Pokud by se snad stalo, že si nebudete vědět rady, tak kromě školení redakčního systému při předání hotového webu je vám k dispozici naše technická podpora, která se vám bude věnovat i po spuštění webových stránek na Comerto redakčním systému do ostrého provozu.

Budeme vlastnit kompletní web včetně redakčního systému?

Ano, naše weby klientům po vytvoření patří kompletně, a to i s redakčním systémem a veškerými soubory a obsahem, který je potřeba k tomu, aby si klient mohl webové stránky umístit na jakýkoliv hosting i bez naší podpory.

U nás se Vám nestane, že by Vám nepatřila nějaká část nebo RS, tj. chyběl vám "motor", kdybyste si chtěli web přesunout jinam.

Informace o posledních aktualizacích redakčního systému

Redakční systém Comerto jako takový nepoužívá verze (jak bývá obvyklé), ale vždy existuje na jednotlivých instalacích jako poslední verze k určitému datu (datum poslední aktualizace RS naleznete ve vaši administraci v patičce).
I přesto, že je redakční systém vyvíjen již přes 10 let, lze jej aktualizovat na poslední verzi (aktualizovali jsme už i weby např. po 7 letech).

Následující informace o vylepšeních, které byly prováděny, neobsahují všechny změny v RS, ale pouze ty, které jsou zásadnější pro uživatele nebo jsou zásadnějšího charakteru.

Vylepšení vyhledávání, doplňkové funkce pro cookie policy, hromadné generování obrázků
10.03.2022
 • Sytémové vyhledávání bylo rozšířeno o další kontrolní funkce pro zvýšení výkonu. Zároveň bylo omezeno hledání krátkých slov (které přetěžují hledání) a omezen počet maximálně hledaných slov. Toto se hodí primárně jako ochrana proti robotům.
 • Byla přidána funkce pro načítání externích JS skriptů do stránek podle toho, jaké cookie policy jsou nastaveny, tj. cookies jsou blokovány, dokuď nejsou schváleny, po schválení se spouští již automaticky.
 • Vylepšen export přijatých formulářů do CSV, XLS a HTML.
 • Přidána funkčnost pro hromadné přegenerovávní obrázků hlavními administrátory pro galerie a články tak, aby při změnách nastavení šly hromadně a rychle přegenerovat.
 • Vylepšeno systémové generování WebP obrázků a ošetření chyb v PHP, které mohly obrázek na některých verzích vygenerovat poškozený.
Rozšíření možností obrázků v systémových modulech (WebP, LazyLoad)
10.02.2022
 • Modul galerie
  • Možnost nastavení maximální velikosti při zvětšení obrázku v tzv. Lightboxu (při větším originálním obrázku je vygenerován speciální thumbnail).
  • Přidána podpora pro generovaní doplňkových thumbů v WebP (pokud je v RS povoleno).
  • Implementace zobrazení obrázku přes PICTURE tag pro automatické vybrání preferovaného thumbu.
  • Přidána podpora pro tzv. LazyLoad obrázků v galerii (pokud je v RS povoleno).
  • Přidána funkce pro hromadné přegenerování obrázku.
 • Modul články
  • Přidána podpora pro LazyLoad obrázku ve výpise (pokud je v RS povoleno).
  • Přidána podpora pro generovaní doplňkových thumbů v WebP (pokud je v RS povoleno).
  • Implementace zobrazení obrázku přes PICTURE tag pro automatické vybrání preferovaného thumbu.
  • Implementace schema.org pro obrázky ve výpisech článků.
Cookie lišta, trackovací kódy
01.01.2022
 • Aktualizace modulu pro správu GDPR a Cookie pravidel pro web tak, aby cookie lišta splňovala podmínky platné od roku 2022.
 • Přidáno více nastavení možností zobrazení Cookie lišty na základě implementací do webu.
 • Vylepšení implementace kódu služeb jako Google Analytics, Google Tag Manager, Seznam Sklik, Facebook pixel. Možnost nastavení odloženého spouštění, či nespouštění dle nových pravidel (či případného spouštění, pokud návštěvník schválí cookies).
 • Přidáno vkládání Google consent policy do tzv. dataLayeru pro následné použití ve skriptech pro Google.
Vylepšení funkcí pro jazykové mutace, pomocník pro tvorbu redirectů, debug funkce
23.11.2021
 • Přidána rozšíření funkce pro napojení jazykových mutací stránek navzájem a zlepšení jejích výběru.
 • Vylešení výpisů zachycených stránek „404/nenalezeno“ v administraci. Vylepšen pomocník pro vytváření redirectů k nim. Ten se snaží vyhledat relevantní stránky dle klíčových slov z předchozí URL.
 • Rozšířeny funkce reportingu chyb skriptů či SQL dotazů pro lepší odladění při vývoji a pro snížení možnosti vzniku chyb při spuštění webů na ostré verzi. Zároveň tyto chybové informace jsou omezeny pouze na uživatele přihlášené v administraci webu.
Vylepšení cachování, ověření přihlášení a generování URL
17.09.2021
 • Vylepšení funkce systémového cachování, což vedlo ke komplexnímu zrychlení webů, které ho mají zapnuté. Následně pak implementování do systémových modulů, jako jsou články, formuláře, systémové nastavení či generování menu a submenu.
 • Implementace dalších optimalizací dotazů do databáze a díky tomu zrychlení generování webových stránek.
 • Vylepšeno ověřování přihlašení uživatelů pro ověření při zobrazení nepublikovaných stránek.
 • Vylepšeno generování URL adres a ošetření dalších specifik a výjimek.

Relevantní reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů