Comerto / Online marketing / SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Provádíme optimalizaci pro vyhledávače neboli SEO. Zaměřujeme se na skutečné výsledky a vytváříme promyšlená řešení zvýšení vyhledatelnosti na Internetu pro podporu vašeho podnikání.

Optimalizace pro vyhledávače je činnost, která má za cíl rozvíjet a zlepšovat obsah vašeho webu i odkazy na něj tak, aby byl lépe nalezitelný ve vyhledávačích a přínosnější pro uživatele. Pokud vás lidé snadno najdou, poroste vám počet potenciálních zákazníků a přítomností na vyšších pozicích výsledků vyhledávání budujete také povědomí o své firmě (značce), jste totiž na očích relevantním uživatelům.

Web, který není na klíčová slova vidět ve výsledcích vyhledávání, je proti konkurenci v nevýhodě.

V rámci SEO nikdy nepoužíváme zakázané techniky, které by vás mohly dlouhodobě poškodit. Víme, jaké faktory ovlivňují pozice ve vyhledávačích, proto máme skvělé výsledky a naši klienti jsou s naší prací na optimalizaci pro vyhledávače spokojeni. Měříme nejen vývoj pozic, ale předkládáme i statistiky návštěv a konverzí, ve kterých jasně uvidíte výsledky naší práce. Data vysvětlujeme a dáváme do kontextu, nezahlcujeme vás prázdnými čísly.

Využijte rozpočet na SEO efektivně pouze na to, co má smysl optimalizovat

Klientům pomáháme získat lepší pozice u slov, kde to má primárně nějaký smysl. Optimalizujeme totiž jen ty výrazy, které mají potenciál být na první straně výsledků vyhledávání (a aktuálně tam ještě nejsou), tj. jsou těsně za zmíněnou první stránkou a vyhledávač jim již přidělil lepší hodnocení nebo jsou přinejmenším do začátku zaindexované tak, že je tam vysoká relevance mezi sdělením dané stránky a vyhledávacím dotazem, na který optimalizujeme. Samozřejmě v rámci SEO pracujeme i s výrazy, které jsou na první stránce vyhledávaní, ale ještě nejsou např. v TOP 3 prvních pozicích, kde je dle statistik nejvíce prokliků na web.

Zároveň v SEO projektech zlepšujeme všeobecně technickou kondici a obsahovou kvalitu dané stránky, která souvisí s výrazem, na který ji chceme optimalizovat. Toto děláme periodicky každý měsíc u co nejvíce výrazů (kolik nám rozpočet dovolí) a s odstupem času sledujeme výkon těchto SEO úprav a dále opakujeme zlepšování postupů pro daný web a jejich realizaci/zapracování.

Výkon SEO je primárně poznat i v nárůstu přirozené návštěvnosti, a proto je u nás monitoring pozic samozřejmostí a pomáhá nám určovat směr obsahové strategie a selekce úprav které přinesou klientovi největší efekt z optimalizace pro vyhledávače.

Připravujete zcela nový web?

Pokud připravujete nový web, pak je třeba důkladně promyslet celkovou strategii, stanovit cíle a udělat vše pro jeho zviditelnění, neboť novému webu trvá, než se do výsledků vyhledávání dostane! Umíme tento čas zkrátit.

Relevantní reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Meziroční nárůst přirozené návštěvnosti
+64 %

GASTRO NOVOTNÝ - SEO

Gastro Novotný je specializovaný velkoobchod pro hotely, restaurace, kavárny a ostatní stravovací zařízení....

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů

Dále děláme v online marketingu také