SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Comerto / Online marketing / SEO - Optimalizace pro vyhledávače
Provádíme optimalizaci pro vyhledávače neboli SEO. Zaměřujeme se na skutečné výsledky a vytváříme promyšlená řešení zvýšení vyhledatelnosti na Internetu pro podporu vašeho podnikání.
Web, který není na klíčová slova vidět ve výsledcích vyhledávání, je proti konkurenci v nevýhodě.

Optimalizace pro vyhledávače je činnost, která má za cíl rozvíjet a zlepšovat obsah vašeho webu i odkazy na něj tak, aby byl lépe nalezitelný ve vyhledávačích a přínosnější pro uživatele. Pokud vás lidé snadno najdou, poroste vám počet potenciálních zákazníků a přítomností na vyšších pozicích výsledků vyhledávání budujete také povědomí o své firmě (značce), jste totiž na očích relevantním uživatelům.

V rámci SEO nikdy nepoužíváme zakázané techniky, které by vás mohly dlouhodobě poškodit. Víme, jaké faktory ovlivňují pozice ve vyhledávačích, proto máme skvělé výsledky a naši klienti jsou s naší prací na optimalizaci pro vyhledávače spokojeni. Měříme nejen vývoj pozic, ale předkládáme i statistiky návštěv a konverzí, ve kterých jasně uvidíte výsledky naší práce. Data vysvětlujeme a dáváme do kontextu, nezahlcujeme vás prázdnými čísly.

Co v rámci SEO děláme?

Využijte rozpočet na SEO efektivně pouze na to, co má smysl optimalizovat

Klientům pomáháme získat lepší pozice u slov, kde to má primárně nějaký smysl. Optimalizujeme totiž jen ty výrazy, které mají potenciál být na první straně výsledků vyhledávání (a aktuálně tam ještě nejsou), tj. jsou těsně za zmíněnou první stránkou a vyhledávač jim již přidělil lepší hodnocení nebo jsou přinejmenším do začátku zaindexované tak, že je tam vysoká relevance mezi sdělením dané stránky a vyhledávacím dotazem, na který optimalizujeme. Samozřejmě v rámci SEO pracujeme i s výrazy, které jsou na první stránce vyhledávaní, ale ještě nejsou např. v TOP 3 prvních pozicích, kde je dle statistik nejvíce prokliků na web.

Zároveň v SEO projektech zlepšujeme všeobecně technickou kondici a obsahovou kvalitu dané stránky, která souvisí s výrazem, na který ji chceme optimalizovat. Toto děláme periodicky každý měsíc u co nejvíce výrazů (kolik nám rozpočet dovolí) a s odstupem času sledujeme výkon těchto SEO úprav a dále opakujeme zlepšování postupů pro daný web a jejich realizaci/zapracování.

Výkon SEO je primárně poznat i v nárůstu přirozené návštěvnosti, a proto je u nás monitoring pozic samozřejmostí a pomáhá nám určovat směr obsahové strategie a selekce úprav které přinesou klientovi největší efekt z optimalizace pro vyhledávače.

Připravujete zcela nový web?

Pokud připravujete nový web, pak je třeba důkladně promyslet celkovou strategii, stanovit cíle a udělat vše pro jeho zviditelnění, neboť novému webu trvá, než se do výsledků vyhledávání dostane! Umíme tento čas zkrátit.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače - Vybrané reference

Dále děláme v online marketingu také