Grafický návrh webu na míru

Nechte si zpracovat promyšlenou a kreativní webovou grafiku. Zaměřujeme se na webdesign, který se nejen líbí, ale je především funkční. U webové grafiky řešíme použitelnost i konverznost.

Vytvoříme pro vás web s grafickým designem na míru, který dokáže zaujmout návštěvníka a navíc bude natolik promyšlený, aby podpořil konverzní cíle vašich stránek! Toužíte po grafice, kterou vám bude vaše konkurence závidět? Pokud ano, nechte si web navrhnout u nás!

Moderní design na míru je velmi důležitý s ohledem na budoucí úspěch vašeho webu/eshopu, jeho uživatelskou oblíbenost a použitelnost. Řada firem při tvorbě webdesignu podceňuje přípravu, nezohledňuje UX doporučení, pravidla použitelnosti a především konverzní zásady. Přitom právě tyto faktory dokážou z vaší grafiky udělat něco více, než jen oku lahodící obrázek. U nás věnujeme potřebný čas detailnímu rozpracování grafiky – neřešíme pouze barvy, velikost a umístění prvků!

Webová grafika v našem podání

Promyšlená grafika je přitažlivá pro návštěvníky, unikátní, moderní a především funkční. Přesně takovou grafiku můžete očekávat, pokud se na nás obrátíte s požadavkem tvorby grafického návrhu.

Nejsme zastánci šablonové grafiky, neboť ta logicky nedokáže vyvolat takový dojem, jako individuální grafika na míru. Navíc, kdo by chtěl mít šablonovou grafiku, kterou si mohou pro svůj web pořídit i jiné firmy. Tím web ztrácí na unikátnosti, navíc o schopnosti zaujmout návštěvníka ani nemluvě.

Grafika, stejně jako webový obsah a prvky call to action, jsou základem pro úspěšnost vašeho webu. Grafické řešení by mělo být účelné a efektivní zároveň, je však třeba ho vždy navrhnout promyšleně. Vyvarujte se chyb, které mohou „zabít“ váš web už v samém počátku jeho realizace. Kvalitní grafika na míru zajistí webu jeho poutavost a především je použitelná dlouhodobě.

Jak v Comertu vzniká promyšlený grafický návrh?

Na základě našich každodenních zkušeností víme, jak důležité jsou podklady předávané grafikovi – tj. zadání, na základě něhož grafik následně tvoří unikátní a promyšlený grafický design. Schopnost vytvořit poutavou grafiku, která je jedinečná a má nápad, se odvíjí od promyšlení celé grafické koncepce a je závislá na detailním zadání. Z tohoto důvodu chápeme návrh grafiky jako komplexní proces, na kterém současně pracuje hned několik našich specialistů.

 1. Projektový manažer specifikuje s klientem hlavní cíle webu. Zjistí detailní potřeby a požadavky na grafiku.
 2. Sestavíme wireframe, který definuje funkční, navigační a obsahové dispozice webu – vše promyšleno do detailu, aby se budoucí návštěvníci na webu neztráceli a našli, co potřebují.
 3. Přínosem ideamakera je kreativní řešení webu. Vzniknou nápady a zajímavá řešení, kterými se grafik následně inspiruje a snaží se je prosadit do výsledného grafického návrhu.
 4. Následuje dohled UX specialisty, který řeší účelnost webu a navrhuje konkrétní prvky, které grafika musí mít, aby plnila své cíle.
 5. Podklady vytvořené v bodě 1-4 se předají grafikovi, který nyní může pracovat na finální podobě grafiky.

Pokud vás napadá, že podobným způsobem tvoří grafiku většina firem, pak reálně tomu tak bohužel není. Platí pravidla, že čas, který věnujete tvorbě grafiky, se odráží v její ceně, a dostatek času, který věnujete tvorbě grafiky, je časem, jenž vám zajistí unikátní webdesign. S touto filozofií se ztotožňujeme a promítáme ji do naší práce!

Základní pravidla webové grafiky, která dodržujeme

 • Korektury jsou součástí procesu tvorby grafického návrhu.
 • Grafiku testujeme a pilujeme.
 • Rozmístění obsahových prvků na webu pramení z detailních podkladů, wireframe a use case návrhu.
 • Dbáme na dodržování aktuálně platných standardů webdesignu a doporučení pro tvorbu moderní webové grafiky.
 • Grafický návrh necháváme schvalovat klientem. Z našich požadavků na grafiku ale neslevujeme, pokud by změny neměly být účelné a působily by kontraproduktivně. Schvalování grafického návrhu je tudíž vždy spíše odbornou diskusí.
 • Pro tvorbu grafiky nepoužíváme obrazové podklady bez autorských práv.
 • Finální grafika je vaším majetkem.

Relevantní reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů