Tvorba e-shopů

Comerto / Tvorba webu / Tvorba e-shopů

Toužíte po moderním eshopu na míru nebo vám vyhovuje levnější řešení postavené na hotovém „krabicovém“ systému? Obě varianty pro vás zajistíme včetně souvisejícího online marketingu, bez kterého se úspěšný eshop v boji s konkurencí dnes již zpravidla neobejde.

Co umíme?

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem eshopů na míru i přizpůsobováním hotových řešení. Abychom šetřili vaše náklady, využíváme prověřených systémů třetích stran, které ale umíme přizpůsobit vašim představám včetně zajištění jedinečného vzhledu. Pokud tedy potřebujete individuálně řešený eshop s unikátní grafikou a se speciální funkčností, pak jsme připraveni vám eshop založit a kompletně nastavit dle vámi zadaných požadavků včetně .

Při zakládání eshopů se mimo jiné kompletně staráme o nastavení vlastností a funkcí, export produktového katalogu a o veškeré úpravy, které jsou potřeba pro to, aby byl eshop připraven k bezproblémovému provozu.

Primárně záleží na vašich požadavcích a tudíž i na možnostech jednotlivých systémů. Pokud nevíte, pro jaké řešení se rozhodnout, pomůžeme vám nejvhodnější variantu vybrat – zkušenosti na to máme! Kontaktujte nás.

Proč eshop právě od Comerta?

Tvorba eshopu, který skutečně dokáže majiteli vydělávat peníze, nikoliv jen být zabijákem jeho času, není snadnou záležitostí. Dnes vám dokáže vytvořit eshop řada firem i soukromých osob, ale pro mnoho z nich tím kontakt s vámi končí. Dále už je nezajímá, zda chcete eshop postupně aktualizovat o nové moduly, že chcete nasadit funkce, které mají podpořit prodejnost, nebo že potřebujete poradit, jak se zviditelnit na internetu a předstihnout tak konkurenci. Pro Comerto není tvorba eshopů hlavní metou, ale cestou, jak se dlouhodobě podílet na podpoře vašeho internetového podnikání.

Ne každý vám zajistí, že eshop bude komerčně úspěšný. Dnes již nestačí eshop pouze naprogramovat, ale je třeba vědět, jak řešit otázku jeho optimalizace pro vyhledávače (SEO), jak podpořit prodejní výsledky s pomocí placené reklamy a prezentace ve vyhledávačích zboží (Heureka.cz, Zboží.cz aj.). Velkou pozornost je nutno věnovat i zlepšování UX (uživatelské přívětivosti), použitelnosti a především s tím spojené obchodní výkonnosti (schopnosti přesvědčit návštěvníka k nákupu).

My víme, co funguje na návštěvníky, víme jak je zaujmout a přesvědčit. Dokážeme tyto znalosti podložit daty a návrhy pro zlepšování výsledků máme vždy ověřeny na základě testů.

Jak ty eshopy tedy děláme?

Čekejte od nás eshop, který je promyšlený a efektivní, protože před samotnou realizací provádíme vstupní projektovou analýzu, která definuje celkovou marketingovou strategii od určení cílové skupiny, přes analýzu online konkurence, až po návrh podpůrné internetové reklamy.

Jednotlivé kroky a procesy je třeba dobře promyslet a naplánovat. Pro nás je základem komplexní přístup k požadavkům klienta, kreativita a nápady, které dělají eshop úspěšným a jedinečným. Proto u nás na tvorbě eshopu spolupracuje nejen kodér a grafik, ale i SEO konzultant, copywriter a specialista online marketingu. Více o tom, jak pracujeme na projektech, se dozvíte zde.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.