Tvorba e-shopů

E-shop, který opravdu prodává! Komplexní realizace e-shopu vycházející z promyšlené strategie. Připravte se na moderní grafiku, pokročilou funkčnost vč. nástrojů podpory prodeje.

Toužíte po moderním e-shopu na míru nebo vám vyhovuje levnější řešení postavené na hotovém „krabicovém“ systému? Obě varianty pro vás zajistíme včetně souvisejícího online marketingu, bez kterého se úspěšný eshop v boji s konkurencí dnes již zpravidla neobejde.

Co umíme?

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem e-shopů na míru i přizpůsobováním hotových řešení. Abychom šetřili vaše náklady, využíváme prověřených systémů třetích stran, které ale umíme přizpůsobit vašim představám včetně zajištění jedinečného vzhledu. Pokud tedy potřebujete individuálně řešený e-shop s unikátní grafikou a se speciální funkčností, pak jsme připraveni vám eshop založit a kompletně nastavit dle vámi zadaných požadavků včetně.

Při zakládání e-shopů se mimo jiné kompletně staráme o nastavení vlastností a funkcí, export produktového katalogu a o veškeré úpravy, které jsou potřeba pro to, aby byl eshop připraven k bezproblémovému provozu.

Primárně záleží na vašich požadavcích a tudíž i na možnostech jednotlivých systémů. Pokud nevíte, pro jaké řešení se rozhodnout, pomůžeme vám nejvhodnější variantu vybrat – zkušenosti na to máme! Kontaktujte nás.

Proč e-shop právě od Comerta?

Tvorba e-shopu, který skutečně dokáže majiteli vydělávat peníze, nikoliv jen být zabijákem jeho času, není snadnou záležitostí. Dnes vám dokáže vytvořit e-shop řada firem i soukromých osob, ale pro mnoho z nich tím kontakt s vámi končí. Dále už je nezajímá, zda chcete eshop postupně aktualizovat o nové moduly, že chcete nasadit funkce, které mají podpořit prodejnost, nebo že potřebujete poradit, jak se zviditelnit na internetu a předstihnout tak konkurenci. Pro Comerto není tvorba e-shopů hlavní metou, ale cestou, jak se dlouhodobě podílet na podpoře vašeho internetového podnikání.

Ne každý vám zajistí, že e-shop bude komerčně úspěšný. Dnes již nestačí e-shop pouze naprogramovat, ale je třeba vědět, jak řešit otázku jeho optimalizace pro vyhledávače (SEO), jak podpořit prodejní výsledky s pomocí placené reklamy a prezentace ve vyhledávačích zboží (Heureka.cz, Zboží.cz aj.). Velkou pozornost je nutno věnovat i zlepšování UX (uživatelské přívětivosti), použitelnosti a především s tím spojené obchodní výkonnosti (schopnosti přesvědčit návštěvníka k nákupu).

My víme, co funguje na návštěvníky, víme jak je zaujmout a přesvědčit. Dokážeme tyto znalosti podložit daty a návrhy pro zlepšování výsledků máme vždy ověřeny na základě testů.

Naše e-shopy jsou zapamatovatelné, důvěryhodné a připravené na SEO již od startu

Máme dlouholeté zkušenosti s optimalizací e-shopů na co nejvyšší výkon, tj.:

 1. Víme, které konkrétní prvky jsou na e-shopech důležité pro získání důvěry zákazníků a tím i konverzního poměru.
 2. Víme, jak tyto prvky navrhnout a implementovat do e-shopu ideálně již při jeho tvorbě.
 3. Zajistíme co nejlepší uživatelské prostředí (UX), aby pro návštěvníky bylo co nejjednodušší dokončit objednávku.
 4. Známe požadavky reklamních systémů i zákazníků a víme, jak zlepšit výkon jak produktových stránek i výpisů produktů v kategoriích.

Pomůžeme Vám i s marketingem - toto je dobré řešit už při tvrobě e-shopu, nemusí to být nutně pouze navazující činnost.

 1. Víme, jak se může Váš e-shop odlišit od ostatních a nezapadnout ve smogu generických a stejně vypadajících e-shopů.
 2. Zajistíme dojem unikátnosti - když lidé přijdou na Váš nový e-shop, tak si jej zapamatují.
 3. Navrhneme a úspěšně odkomunikujeme hlavní výhody Vašeho e-shopu a zákazníci budou vědět, proč nakoupit zrovna u Vás.

Váš e-shop bude dobře dohledatelný - SEO řešíme pro moho e-shopů máme již dobrými výsledky podložené postupy.

 1. Od startu zajistíme připravenost na tvorbu a rozšiřování textů/obsahu v rámci optimalizace pro získání co nejlepší pozice ve vyhledávání. Tyto texty musí být kam umístit a my s tím při torbě e-shopů pro naše klienty již počítáme při jeho tvorbě.
 2. Obstaráme funkční strukturovaná data ve všech typech, které se hodí pro charakter Vašeho e-shopu a Váš sortiment. Díky správným strukturovaným datům Google i Seznam budou mít Váš e-shop více v oblibě a zobrazí jej na lepších pozicích.

Jak ty e-shopy tedy děláme?

Čekejte od nás e-shop, který je promyšlený a efektivní, protože před samotnou realizací provádíme vstupní projektovou analýzu, která definuje celkovou marketingovou strategii od určení cílové skupiny, přes analýzu online konkurence, až po návrh podpůrné internetové reklamy.

Jednotlivé kroky a procesy je třeba dobře promyslet a naplánovat. Pro nás je základem komplexní přístup k požadavkům klienta, kreativita a nápady, které dělají eshop úspěšným a jedinečným. Proto u nás na tvorbě e-shopu spolupracuje nejen kodér a grafik, ale i SEO konzultant, copywriter a specialista online marketingu. Více o tom, jak pracujeme na projektech, se dozvíte zde.

Časté otázky ohledně tvorby e-shopů

Jaké systémy použiváte pro tvorbu e-shopů?

Primárně používáme platformu Shoptet, pokud je to vhodné na základě vyhodnocení potřeb klienta (například napojení na externí systémy) tak můžeme nasadit e-shop na platformu UpGates.

Co děláte v rámci úprav grafiky e-shopového systému UpGates?

Grafická úprava systému UpGates je služba, která zahrnuje grafickou úpravu krabicového řešení dle potřeb charakteru služby/produktů klienta. Chceme, aby vzhled byl více osobitější ve vztahu ke klientově značce/záměru. Také chceme unifikované šabloně krabicového e-shopu přidat na unikátnosti. Navrhneme prvky důvěry a po probrání s klientem je do šablony přidáme. Po zapracování grafické úpravy ještě má klient možnost projekt vidět a mít případné připomínky. Tyto připomínky budou následně zohledněny před odevzdáním finální podoby e-shopu.

Co by měl mít klient připraveno?

Bylo by dobré, aby pro e-shop byl (pokud možno) finální strom kategorí a několik reálných či případně testovacích produktů (pokud toto nemáte, tak Vám s tím pomůžeme).

Zbytek bude od klienta v průběhu úpravy e-shopu vyžádán individuálně.

Kdy jde na nasadit platební brána?

Platební brána lze standartně nasadit až po spuštění e-shopu do ostrého provozu na finální doméně.

Relevantní reference

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Redesign internetového obchodu Beton E-shop

Redesign internetového obchodu Beton E-shop

Zbrusu nová verze e-shopu s betonovými výrobky pro dům i zahradu. Oblíbeným sortimentem jsou například betonové dlažby, květináče...
Tvorba nového e-shopu pro 2M CykloSport

Tvorba nového e-shopu pro 2M CykloSport

Vytvoření nového e-shopu s koly, elektrokoly, koloběžkami a cyklistickými potřebami pro 2M CykloSport na e-shopové platformě...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů