O klientovi

Školení Google Analytics pro VUT Brno - Reference
VUT v Brně se dlouhodobě umísťuje v žebříčku nejlepších světových univerzit, který každoročně sestavuje společnost QS Quacquarelli Symonds Limited. V roce 2015 se VUT dařilo zejména v kategorii Engineering - Civil and Structural, v rámci jíž se v konkurenci všech ostatních hodnocených univerzit z celého světa umístilo na 101.-150. pozici.
Vysoké učení technické v Brně bylo jednou ze dvou českých univerzit, které jako první v republice obdržely prestižní certifikáty Evropské komise ECTS Label a DS Label na období 2009-2013. Po uplynutí tohoto období byla platnost certifikátů prodloužena na 2013-2016.
Více o klientovi naleznete na www.vutbr.cz

Zadání klienta

Na základě přesně specifikované požadavku ze strany objednatele bylo toto školení sestaveno na míru, přičemž jeho osnova se skládala z níže uvedených problematik:

 1. Jak navrhnout správnou strategii rozložení účtů a profilů s ohledem na strukturu organizace a partnerských pracovišť VUT?
 2. Jak porozumět systému přístupových práv a zvolit správnou bezpečnostní politiku?
 3. Možnosti přizpůsobení měřícího skriptu potřebám VUT.
 4. Jak správně provést kompletní vstupní nastavení měřícího účtu.
 5. Jak pracovat s pokročilejšími reporty a funkcemi statistických přehledů.
 6. Jak správně používat filtry, segmentaci a vlastní reporty pro detailní vyhodnocování statistik?
 7. Customizace funkčnosti a výstupů statistických dat.
 8. Seznámení s nedávnými novinkami: statistikami v reálném čase, cestami s více kanály, sledováním sociálních interakcí, vizualizací toku návštěvníků, SEO reporty, konverzními metodami vyhodnocování.
 9. Jak sledovat složitější případy různých cílů a konverzních cest.
 10. Definice nejčastějších problémů a chyb, které ztěžují/ovlivňují vyhodnocování reklamních kampaní.
 11. Jak pracovat s daty pro účely SEO a placené reklamy (PPC).
 12. Jak nastavit a sledovat na webu různé události, interní vyhledávání aj.

Výsledné řešení

V prvním školícím bloku byla odprezentována teorie souběžně doplněná praktickými ukázkami nastavení a práce s Google Analytics v administrační části i v rozhraní se statistickými přehledy. Pracováno bylo přímo s jednotlivými měřícími účty VUT. V průběhu školení bylo provedeno taktéž ukázkové ladění analytických účtu při souběžném předávání know-how. V závěru školení byl věnován prostor pro konkrétní dotazy ze strany školených.

O CVIS VUT

CVIS zabezpečuje páteřní počítačovou síť webové aplikace VUT (Portál, StudIS, Teacher, ePřihláška, eLearning aj.), informační systém Apollo (přes 130 modulů), správu celoškolského software a údržbu 150 serverů a 200 PC a emailů rektorátu. CVIS dále řeší správu studentské sítě KolejNet.


www.vutbr.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference