Školení Facebooku pro město Mikulov

Comerto / Poradenství & Školení / Reference / Školení Facebooku pro město Mikulov

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Dne 23. 3. 2015 zavítal náš lektor Čestmír Stejný na městský úřad v Mikulově, kde předával své znalosti Facebooku panu starostovi Rostislavu Koštialovi. Školení se dále účastnila také místostarostka Ing. Marie Leskovjanová a zástupci společnosti Mikulovská rozvojová, s. r. o.
Pro: Městský úřad Mikulov
Rok realizace: 2015
Web: www.mikulov.cz

O klientovi

Školení Facebooku pro město Mikulov

Mikulov je historické město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, asi 40 km jižně od Brna, u hranice s Rakouskem. Historické centrum Mikulova nese status městské památkové rezervace. Mikulov má aktuálně přibližně 7000 obyvatel.


Více o klientovi naleznete na http://www.mikulov.cz

Výsledné řešení

Čestmír své školení zaměřil prioritně na pravidla správné komunikace na sociálních sítích. Vysvětlil všechny efektivní a doporučované techniky propagace, virální procesy a marketingová pravidla. Cílem zadavatele bylo dosáhnout jasné představy o využití Facebooku v procesu komunikace úřadu s občany, zlepšení prezentace lokálních služeb, kulturních akcí a zajímavostí pro turisty a návštěvníky města.

Školení Facebooku se sestávalo nejen z teoretické části, ale především z praktických ukázek a příkladů, které zahrnovaly např. nastavení placené reklamy ve formě sponzorovaných příspěvků v Power Editoru. Na řadu přišlo i praktické plánování propagační strategie za účelem podpory zájmu turistů ze Slovenska a Rakouska.

Mimo samotného školení realizoval Čestmír na přání klienta také sloučení několika mikulovských Facebookových profilů do jednoho oficiálního.


www.mikulov.cz

Další vybrané reference

Školení Google Analytics pro VUT Brno
Školení Facebook marketingu pro firmu LR Health & Beauty Systems