Comerto / Odborné poradenství & školení / Reference školení / Školení Facebooku pro město Mikulov

Školení Facebooku pro město Mikulov

Dne 23. 3. 2015 zavítal náš lektor Čestmír Stejný na městský úřad v Mikulově, kde předával své znalosti Facebooku panu starostovi Rostislavu Koštialovi. Školení se dále účastnila také místostarostka Ing. Marie Leskovjanová a zástupci společnosti Mikulovská rozvojová, s. r. o.
Pro: Městský úřad Mikulov
Realizace: 2015
www.mikulov.cz

O klientovi

Mikulov je historické město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, asi 40 km jižně od Brna, u hranice s Rakouskem. Historické centrum Mikulova nese status městské památkové rezervace. Mikulov má aktuálně přibližně 7000 obyvatel.

Více o klientovi na www.mikulov.cz

Výsledné řešení

Čestmír své školení zaměřil prioritně na pravidla správné komunikace na sociálních sítích. Vysvětlil všechny efektivní a doporučované techniky propagace, virální procesy a marketingová pravidla. Cílem zadavatele bylo dosáhnout jasné představy o využití Facebooku v procesu komunikace úřadu s občany, zlepšení prezentace lokálních služeb, kulturních akcí a zajímavostí pro turisty a návštěvníky města.

Školení Facebooku se sestávalo nejen z teoretické části, ale především z praktických ukázek a příkladů, které zahrnovaly např. nastavení placené reklamy ve formě sponzorovaných příspěvků v Power Editoru. Na řadu přišlo i praktické plánování propagační strategie za účelem podpory zájmu turistů ze Slovenska a Rakouska.

Mimo samotného školení realizoval Čestmír na přání klienta také sloučení několika mikulovských Facebookových profilů do jednoho oficiálního.

Podobné reference

Školení Google Analytics pro VUT Brno

V úterý 23. 7. 2015 proběhlo ve velké zasedací místnosti společnosti Comerto odborné školení zaměřené na pokročilé nastavení...

Školení Facebook marketingu pro firmu LR Health & Beauty Systems

V pátek 11. 7. 2015 proběhlo ve školící místnosti společnosti Comerto další ze série školení, tentokráte určené pro firmu...