Comerto / Odborné poradenství & školení / Školení / Školení sociálních sítí

Školení sociálních sítí

Ovládněte sociální sítě pod dohledem zkušeného lektora. Naučíme vás vše, co víme o sociálních sítích, abyste si získali nové fanoušky a efektivně podpořili propagaci vaší firmy i produktů.

Ovládněte sociální sítě pod dohledem zkušeného lektora. Naučíme vás vše, co víme o sociálních sítích, budete tak moci správně odhadnout potřeby své cílové skupiny, podřídit tomu styl komunikace a budete vědět jaké konkrétní nástroje a praktiky použít, abyste si získali nové fanoušky a efektivně podpořili propagaci vaší firmy i produktů. V současné době se primárně orientujeme na Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn a Pinterest.

Naučíme vás, jak naplno využít potenciál sociálních sítí

Často slýcháme názor, že sociální sítě nemají v marketingu využití, což je zcela mylné. Nedostatek totiž není v sociálních sítích jako takových, ale v lidech, kteří tyto sítě obsluhují a v jejich strategii i přístupu. Převážně pak neznalost praktik, které jsou prověřené a fungují, neznalost novinek a aktuálních způsobů využití sociálních sítí, jsou hlavním kamenem úrazu.

Vše začíná u zkušeného školitele

Zkušený školitel je základ. Nechte se proto vyškolit od našeho odborného konzultanta, který se v posledních 5 letech specializuje pouze na danou problematiku a má za sebou více jak 900 odškolených hodin, pravidelně se účastní různých CopyCampů a především se orientuje v nejnovějších trendech a ví, co funguje!

Pro koho je školení určeno?

Práci se sociálními médi učíme primárně marketingové pracovníky, firemní výkonné i řídící pracovníky, zaměstnance médií, PR pracovníky apod. Školení je určeno všem, kteří se potřebují detailně naučit, jak na propagaci, komunikaci a inzerci v sociálních sítích.

Co je obsahem školení?

Jedná se o kompletní školení sociálních sítí od základů až po jednotlivé techniky správy, propagace a způsobů komunikace. Získáte přehled a konkrétní vysvětlení propagační práce v sociálních médiích.

Naučíte se zadávat reklamu, získáte informace o fungování a specifikách jednotlivých síti, dozvíte se o problematických místech, naučíme vás triky a fungující postupy, naučíte se vyhodnocovat efektivnost placené inzerce a pravidla zveřejňování obsahu i oslovování cílových skupin.

Orientační struktura

 1. Internetová populace na sociálních sítích.
 2. Co jsou to sociální sítě?
 3. Proč jsou sociální sítě tak důležité a jak ovlivňují SEO?
 4. Facebook pro firmy, e-shopy, weby od A do Z.
 5. Nastavení Facebook Page od A do Z.
 6. Jak získat co nejvíce fanoušků?
 7. Aplikace, soutěže.
 8. Facebook Ads – placená reklama na Facebooku.
 9. Nastavení Google+ a Twitteru.
 10. Ostatní sociální sítě.
 11. Teorie komunikace - jak správně komunikovat, čeho se vyvarovat.
 12. Propojení sociálních sítí s webem a blogem.
 13. Případové studie, konzultace s lektorem, návrhy a připomínky.

Školení se zpravidla uskutečňuje v naší zasedací místnosti, na přání klienta samozřejmě i mimo firmu Comerto. Doba školení 4-6h vč. přestávky. Termín školení, místo i čas přizpůsobíme vašim potřebám!

Pokud máte touhu stát se odborníkem na sociální sítě, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Relevantní reference

Školení Facebook marketingu pro firmu LR Health & Beauty Systems

V pátek 11. 7. 2015 proběhlo ve školící místnosti společnosti Comerto další ze série školení, tentokráte určené pro firmu...

Školení Facebooku pro město Mikulov

Dne 23. 3. 2015 zavítal náš lektor Čestmír Stejný na městský úřad v Mikulově, kde předával své znalosti Facebooku panu starostovi...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů