Školení sociálních sítí

Comerto / Odborné poradenství & školení / Školení / Školení sociálních sítí
Ovládněte sociální sítě pod dohledem zkušeného lektora. Naučíme vás vše, co víme o sociálních sítích, abyste si získali nové fanoušky a efektivně podpořili propagaci vaší firmy i produktů.

Ovládněte sociální sítě pod dohledem zkušeného lektora. Naučíme vás vše, co víme o sociálních sítích, budete tak moci správně odhadnout potřeby své cílové skupiny, podřídit tomu styl komunikace a budete vědět jaké konkrétní nástroje a praktiky použít, abyste si získali nové fanoušky a efektivně podpořili propagaci vaší firmy i produktů. V současné době se primárně orientujeme na Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn a Pinterest.

Naučíme vás, jak naplno využít potenciál sociálních sítí

Často slýcháme názor, že sociální sítě nemají v marketingu využití, což je zcela mylné. Nedostatek totiž není v sociálních sítích jako takových, ale v lidech, kteří tyto sítě obsluhují a v jejich strategii i přístupu. Převážně pak neznalost praktik, které jsou prověřené a fungují, neznalost novinek a aktuálních způsobů využití sociálních sítí, jsou hlavním kamenem úrazu.

Vše začíná u zkušeného školitele

Zkušený školitel je základ. Nechte se proto vyškolit od našeho odborného konzultanta, který se v posledních 5 letech specializuje pouze na danou problematiku a má za sebou více jak 900 odškolených hodin, pravidelně se účastní různých CopyCampů a především se orientuje v nejnovějších trendech a ví, co funguje!

Pro koho je školení určeno?

Práci se sociálními médi učíme primárně marketingové pracovníky, firemní výkonné i řídící pracovníky, zaměstnance médií, PR pracovníky apod. Školení je určeno všem, kteří se potřebují detailně naučit, jak na propagaci, komunikaci a inzerci v sociálních sítích.

Co je obsahem školení?

Jedná se o kompletní školení sociálních sítí od základů až po jednotlivé techniky správy, propagace a způsobů komunikace. Získáte přehled a konkrétní vysvětlení propagační práce v sociálních médiích.

Naučíte se zadávat reklamu, získáte informace o fungování a specifikách jednotlivých síti, dozvíte se o problematických místech, naučíme vás triky a fungující postupy, naučíte se vyhodnocovat efektivnost placené inzerce a pravidla zveřejňování obsahu i oslovování cílových skupin.

Orientační struktura

 1. Internetová populace na sociálních sítích.
 2. Co jsou to sociální sítě?
 3. Proč jsou sociální sítě tak důležité a jak ovlivňují SEO?
 4. Facebook pro firmy, e-shopy, weby od A do Z.
 5. Nastavení Facebook Page od A do Z.
 6. Jak získat co nejvíce fanoušků?
 7. Aplikace, soutěže.
 8. Facebook Ads – placená reklama na Facebooku.
 9. Nastavení Google+ a Twitteru.
 10. Ostatní sociální sítě.
 11. Teorie komunikace - jak správně komunikovat, čeho se vyvarovat.
 12. Propojení sociálních sítí s webem a blogem.
 13. Případové studie, konzultace s lektorem, návrhy a připomínky.

Školení se zpravidla uskutečňuje v naší zasedací místnosti, na přání klienta samozřejmě i mimo firmu Comerto. Doba školení 4-6h vč. přestávky. Termín školení, místo i čas přizpůsobíme vašim potřebám!

Pokud máte touhu stát se odborníkem na sociální sítě, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Nabízíme školení

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Školení sociálních sítí - Vybrané reference