Grafický návrh

Promyšlený a kreativní grafický návrh webu. Zajistíme tvorbu webu i veškeré služby internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Grafika, stejně jako obsah webu a prvky call to action, jsou základem pro úspěšnost vašich www stránek. Grafické řešení by mělo být účinné a efektivní zároveň, je však třeba ho vždy navrhnout promyšleně. Vyvarujte se chyb, které mohou utopit a „zabít“ váš web už v samém počátku jeho realizace. Kvalitní grafika zajistí webu jeho úspěšnost a především je použitelná dlouhodobě.

Problém může nastat v momentě, kdy je grafika tvořena pouze s ohledem na působivost, ale bez účinku směrem k návštěvníkům, resp. nepodporuje cíle webu. Nezapomínejte, že grafika neplní pouze roli estetickou, má mnohem důležitější význam! Má bez rušivých vjemů směřovat návštěvníky k požadované akci, působit na ně.

Promyšlená grafika v našem podání

Promyšlená grafika je přitažlivá pro návštěvníky, unikátní, moderní a především funkční. Přesně takovou grafiku můžete očekávat, pokud se na nás obrátíte s požadavkem tvorby grafického návrhu.

Základní pravidla webové grafiky, která dodržujeme

 • Korektury jsou součástí procesu tvorby grafického návrhu.
 • Grafiku testujeme a pilujeme.
 • Rozmístění obsahových prvků na webu pramení z detailních podkladů, wireframe a use case návrhu.
 • Dbáme na dodržování aktuálně platných standardů webdesignu a doporučení pro tvorbu moderní webové grafiky.
 • Grafický návrh necháváme schvalovat klientem. Z našich požadavků na grafiku ale neslevujeme, pokud by změny neměly být účelné a působily by kontraproduktivně. Schvalování grafického návrhu je tudíž vždy spíše odbornou diskusí.
 • Pro tvorbu grafiky nepoužíváme obrazové podklady bez autorských práv.
 • Finální grafika je vaším majetkem.

Jak v Comertu vzniká promyšlený grafický návrh?

Na základě našich dosavadních zkušeností víme, jak důležité jsou podklady předávané grafikovi – tj. zadání, na základě něhož grafik následně tvoří unikátní a promyšlený grafický design. Schopnost vytvořit poutavou grafiku, která je jedinečná a má nápad, se odvíjí od promyšlení celé grafické koncepce a je závislá na detailním zadání. Z tohoto důvodu chápeme návrh grafiky jako komplexní proces, na kterém současně pracuje hned několik našich specialistů.

 1. Projektový manažer specifikuje s klientem hlavní cíle webu. Zjistí detailní potřeby a požadavky na grafiku.
 2. Sestavíme wireframe, který definuje funkční, navigační a obsahové dispozice webu – vše promyšleno do detailu, aby se budoucí návštěvníci na webu neztráceli a našli, co potřebují.
 3. Kreativní práce v podání copywritera určí umělecké řešení webu. Vzniknou nápady a zajímavá řešení, kterými se grafik následně inspiruje a snaží se je prosadit do výsledného grafického návrhu.
 4. Následuje dohled marketéra, který řeší účelnost webu a navrhuje konkrétní prvky, které grafika musí mít, aby plnila své cíle.
 5. Podklady vytvořené v bodě 1-4 se předají grafikovi, který v tomto bodě začíná pracovat na finální podobě grafiky.

Relevantní reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů