Grafický návrh

Promyšlený a kreativní grafický návrh webu. Zajistíme tvorbu webu i veškeré služby internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Grafika, stejně jako obsah webu a prvky call to action, jsou základem pro úspěšnost vašich www stránek. Grafické řešení by mělo být účinné a efektivní zároveň, je však třeba ho vždy navrhnout promyšleně. Vyvarujte se chyb, které mohou utopit a „zabít“ váš web už v samém počátku jeho realizace. Kvalitní grafika zajistí webu jeho úspěšnost a především je použitelná dlouhodobě.

Problém může nastat v momentě, kdy je grafika tvořena pouze s ohledem na působivost, ale bez účinku směrem k návštěvníkům, resp. nepodporuje cíle webu. Nezapomínejte, že grafika neplní pouze roli estetickou, má mnohem důležitější význam! Má bez rušivých vjemů směřovat návštěvníky k požadované akci, působit na ně.

Promyšlená grafika v našem podání

Promyšlená grafika je přitažlivá pro návštěvníky, unikátní, moderní a především funkční. Přesně takovou grafiku můžete očekávat, pokud se na nás obrátíte s požadavkem tvorby grafického návrhu.

Základní pravidla webové grafiky, která dodržujeme

 • Korektury jsou součástí procesu tvorby grafického návrhu.
 • Grafiku testujeme a pilujeme.
 • Rozmístění obsahových prvků na webu pramení z detailních podkladů, wireframe a use case návrhu.
 • Dbáme na dodržování aktuálně platných standardů webdesignu a doporučení pro tvorbu moderní webové grafiky.
 • Grafický návrh necháváme schvalovat klientem. Z našich požadavků na grafiku ale neslevujeme, pokud by změny neměly být účelné a působily by kontraproduktivně. Schvalování grafického návrhu je tudíž vždy spíše odbornou diskusí.
 • Pro tvorbu grafiky nepoužíváme obrazové podklady bez autorských práv.
 • Finální grafika je vaším majetkem.

Jak v Comertu vzniká promyšlený grafický návrh?

Na základě našich dosavadních zkušeností víme, jak důležité jsou podklady předávané grafikovi – tj. zadání, na základě něhož grafik následně tvoří unikátní a promyšlený grafický design. Schopnost vytvořit poutavou grafiku, která je jedinečná a má nápad, se odvíjí od promyšlení celé grafické koncepce a je závislá na detailním zadání. Z tohoto důvodu chápeme návrh grafiky jako komplexní proces, na kterém současně pracuje hned několik našich specialistů.

 1. Projektový manažer specifikuje s klientem hlavní cíle webu. Zjistí detailní potřeby a požadavky na grafiku.
 2. Sestavíme wireframe, který definuje funkční, navigační a obsahové dispozice webu – vše promyšleno do detailu, aby se budoucí návštěvníci na webu neztráceli a našli, co potřebují.
 3. Kreativní práce v podání copywritera určí umělecké řešení webu. Vzniknou nápady a zajímavá řešení, kterými se grafik následně inspiruje a snaží se je prosadit do výsledného grafického návrhu.
 4. Následuje dohled marketéra, který řeší účelnost webu a navrhuje konkrétní prvky, které grafika musí mít, aby plnila své cíle.
 5. Podklady vytvořené v bodě 1-4 se předají grafikovi, který v tomto bodě začíná pracovat na finální podobě grafiky.

Relevantní reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů