Full service online marketingu pro KASUMEX

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Full service online marketingu pro KASUMEX

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Pro KASUMEX jsme založili a spravujeme reklamní kampaně AdWords a Sklik včetně produktových reklam, dynamického remarketingu a kampaní ve vyhledávání. Spravujeme také vyhledávače zboží a e-shop optimalizujeme pro vyhledávače. Součástí SEO je dlouhodobé a důsledné vylepšování informační architektury webu pro dosažení lepší přehlednosti a UX.
Pro: KASUMEX, spol. s r.o.
Rok realizace: 2017–
Web: https://www.kasumex.cz/

O klientovi

Full service online marketingu pro KASUMEX

Jeden z největších českých dodavatelů náhradních dílů pro zahradní a lesní techniku, společnost KASUMEX, ve svém e-shopu, který je výsledkem naší práce, nabízí náhradní díly na sekačky, motorové pily, zahradní traktory, křovinořezy a další stroje.

Už přes 20 let umožňuje KASUMEX českým zahrádkářům, chalupářům nebo lesnickým profesionálům udržovat v chodu kvalitní starší techniku bez zbytečné nutnosti pořizovat při opravitelné poruše nový stroj.


Více o klientovi naleznete na https://www.kasumex.cz/

Zadání klienta

Klient nám svěřil propagaci svého e-shopu Kasumex.cz s cílem podpořit prodej. V naší režii byla volba vhodných propagačních kanálů i to, jak si poradit s technicky problematickým internetovým obchodem.

Výsledné řešení

Původní technické řešení se ukázalo být překážkou účinné optimalizace pro vyhledávače, použitelnosti, obchodní výkonnosti a nakonec i samotného fungování e-shopu.

Po tom, co jsme e-shop kompletně převedli na nový systém, začali jsme s úpravami informační architektury a doplňováním obsahu tak, aby se zlepšila přívětivost webu pro uživatele i vyhledávače. Zároveň s tím jsme naplno odstartovali práce na SEO a linkbuildingu.
Pro e-shop KASUMEX jsme také založili kampaně v systémech AdWords a Sklik. Pro podporu nalezitelnosti na relevantní klíčová slova jsou spuštěny vyhledávací kampaně, atraktivnější zviditelnění sortimentu a obchodní výkonnost zajišťují také produktové kampaně stejně jako dynamický remarketing.

V rámci správy vyhledávačů zboží se věnujeme párování pro lepší viditelnost v produktových shlucích a také optimalizaci nabízených cen za proklik s cílem zefektivnit kampaně na Zboží.cz a Heurece.


https://www.kasumex.cz/

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.