DEKALB Club SK

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / DEKALB Club SK

DEKALB Club SK

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Prezentační web pro slovenský trh vytvořený za účelem podpory brandu a navazujících marketingových aktivit. Klasické řešení rozšířené o zakázkové moduly se specifickou funkčností.
Pro: MONSANTO SLOVAKIA, s.r.o.
Rok tvorby: 2015 - 2018
Web: www.dekalbclub.sk

O klientovi

DEKALB Club SK

Pod názvem DEKALB distribuuje firma Monsanto unikátní produkty pro zemědělský průmysl. Šlechtitelský program firmy Monsanto se zaměřuje na vývoj neustále vylepšovaných osiv (kukuřice, řepka) s cílem dosáhnout vyšší odolnosti a výnosnosti těchto rostlin. Šlechtitelský program DEKALB je realizován po celém světě - aktuálně v 65 zemích.


Více o klientovi naleznete na www.dekalb.sk

Zadání klienta

Klient v rámci zadání specifikoval požadavek na vytvoření prezentačního webu pro slovenský trh, který poskytne adekvátní platformu pro navazující marketingové aktivity a bude snadno editovatelný. Hlavním kritériem vizuálního konceptu je informační ucelenost a přehlednost jednotlivých obsahových částí webu, ruku v ruce s eliminací informačního zahlcení.

Výsledné řešení

Grafika webu byla řešena ve spolupráci s reklamní agenturou ADWAY.cz. Grafické podklady byly následně nakódovány na redakční systém Comerto, který poskytl možnost snadného napojení na zakázkově programované moduly, z nichž nejzásadnější byl subsystém „Virtuální inovační centrum“. Tento modul umožňuje přehlednou prezentaci úrodových výsledků programu DEKALB včetně virtuálních prohlídek u jednotlivých pěstebních lokalit. Tento subsystém je dostupný po přihlášení uživatele a umožňuje pokročilou filtraci pro snadné dohledání konkrétních plodin a jejich parametrů.

Snadnou práci s webem podtrhuje implementovaný modul pro hromadný import dat, díky němuž dokáže provozovatel webu velmi snadno a rychle aktualizovat prezentované informace v rámci Virtuálního inovačního centra.

Na tvorbu webu navazovala realizace online propagace zahrnující videoreklamu na YouTube a brandové kampaně za pomoci bannerů v obsahové síti AdWords.


www.dekalbclub.sk

Další screenshoty webu

DEKALB Club SK
DEKALB Club SK

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

Dále také děláme projekty na:

  • Správa PPC reklamy

  • YouTube videoreklama

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.