Merrell CZ

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Merrell CZ

Merrell CZ

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Responzivní webová prezentace pro výhradního dovozce značky Merrell v ČR. Brandový web s moderní grafikou a snadnou administrační platformou zhotovený do 30 dnů od zadání.
Pro: ASPIRE SPORTS, s.r.o. (distributor Merrell v ČR)
Rok tvorby: 2016
Web: www.merrell.cz

O klientovi

Merrell CZ

Americká značka Merrell je opravdovým pojmem mezi vyznavači outdoorových a trekingových aktivit. Díky kvalitnímu zpracování, perfektním užitným vlastnostem a také neotřelému designu se již řadu let nosí po celém světě. Průřez produkcí značky Merrell představuje kompletní nabídku počínaje volnočasovou obuví, přes boty do terénu, až po sportovní obuv. Merrell jsou zkrátka první outdoorové boty, pro které je design i použití kvalitních materiálů mantrou, která určuje úspěšný vývoj této značky.

Stejná kvalita i unikátnost je tudíž očekávána i na poli prezentace této kultovní značky, ať už se jedná o tištěné katalogy nebo webovou prezentaci. Od prvního bodu, kdy nás oslovil zadavatel ASPIRE SPORTS, s.r.o., bylo jasné, že se bude jednat o práci, která bude sice náročná, ale zábavná. Bylo třeba ve velmi krátkém čase vytvořit kompletní brandovou prezentaci v designu plně korespondujícím s korporátním grafickým manuálem značky.

Jak se nám povedlo splnit požadavky na kvalitní/působivý výsledek v co nejkratším čase posuďte sami.


Více o klientovi naleznete na www.merrell.cz

Zadání klienta

Jakožto výhradní distributor značky Merrell, si klient vyžádal vytvoření prezentačního webu, který bude nejen informační, ale především vizuální vlajkovou lodí pro prezentaci Merrellu na českém trhu. Hlavní body zadání byly následující:

  • Korektní mobilní zobrazení
  • Snadnost administrace
  • Přehledný a snadno pochopitelný katalog produktů
  • Důraz na dostatečnou vizuální prezentaci produktů

Výsledné řešení

Grafická podoba webové prezentace vychází z definovaných zásad korporátního grafického manuálu této značky. Vizuální řešení maximalizuje záměr obrazové prezentace produktů, přičemž si zachovává vyžadovanou přehlednost a jasnou navigační linku, která je bezprostředně pochopitelná.

Web je zpracování v responzivním řešení, které umožňuje bezproblémové zobrazení na různých typech mobilních zařízení.

Samotná administrace v pozadí, společně s katalogem, je primárně koncipována pro rychlou a snadnou správu zveřejněných informací a obrázků. Z pohledu správce webu je tento fakt umocněn ještě jednou zásadní výhodou: katalog produktů obsahuje funkci hromadného načítání položek z interního systému. Díky tomu se kompletní změny produktového portfolia v každou novou sezónu dají provést s extrémním ušetřením času.

Protože zadavatel usiluje o výhradní distribuci Merrellu i v jiných evropských státech, je webová prezentace již nyní připravena na případné další jazykové mutace, o které lze web bez problémů rozšířit, především pak přehledně segmentovat v rámci administrace do autonomních jazykových částí.

Webová prezentace byla zhotovena v enormně krátkém čase (do 30 dnů), což bylo zohledněno v ceně realizace. 


www.merrell.cz

Další screenshoty webu

Merrell CZ
Merrell CZ
Merrell CZ

Mobilní verze stránek

Merrell CZ
Merrell CZ

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference