Upgrade serverů

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
V listopadu bude probíhat upgrade serverů poskytujících hostingové služby pro naše klienty. Pro klienty tento proces neznamená žádnou potřebu změny nastavení či jakékoliv akce.

V rámci zlepšování služeb a zvýšení standardu hostingových služeb bude v měsíci listopadu probíhat upgrade serverů, které poskytují služby pro naše klienty v rámci hostingu webových stránek.

Upgrade bude probíhat v nočních hodinách, ve kterých je statisticky nejmenší zatížení a využití serverů a upgrade je naplánován tak, aby došlo k co nejkratšímu případnému přerušení poskytovaných služeb.

V rámci těchto změn nedojde k žádné potřebě změny nastavení ze strany klientů či jakékoliv potřebě součinnosti ze strany klientů.
Upgrade také nijak neovlivní data, emaily či databáze uložené na serveru.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.