Redesign Cannondale Bikes

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Redesign Cannondale Bikes

Redesign Cannondale Bikes

O klientovi

Redesign Cannondale Bikes

Světoznámá značka cyklistického vybavení, jež započala svůj start v pelotonu ostatních firem v roce 1971. Cannondale se za velmi krátkou dobu propracoval do čela tržního segmentu a stal se lídrem i inovátorem v oblasti kol s unikátním designem. Firma si vydobyla jedinečnost především díky horským a silničním kolům.


Více o klientovi naleznete na www.cannondalebikes.cz/

Zadání klienta

Provedení grafického redesignu stávajícího webu pro sezonu 2016–2017.

Výsledné řešení

Přepracování stávajícího designu koresponduje s novým korporátním vzhledem, který je definován pro lokální národní distributory. Hlavní změnu lze spatřovat v aplikaci příčných řezů. Kompletní vizuální redesign byl proveden na stejným obsahem a daty, bez nutnosti aktualizace samotného redakčního systému. Redesign se dotkl i vizuální podoby navigace.

Modernizace designu pracuje více s akcí, a to nejen v rámci samotné atmosféry webu a jeho pocitového vnímání. Zvýrazněny byly i konverzní prvky designu, které mají potenciální zákazníky nově vést k větší míře akce. Rozsáhlejší vizuální prostor byl poskytnut produktové prezentaci. Což reálně znamenalo zvětšení fotografií jednotlivých produktů ve výpisech apod.

Redesign byl podroben testům s ohledem na odladění zobrazení v rozdílných verzích prohlížečů. Zapracování nové grafické podoby je opět optimalizované pro korektní zobrazení v mobilních zařízeních různých typů.


www.cannondalebikes.cz/

Rozdíly po a před

Redesign Cannondale Bikes
Redesign Cannondale Bikes

Další screenshoty webu

Redesign Cannondale Bikes
Redesign Cannondale Bikes
Redesign Cannondale Bikes

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.