Kvílení pneumatik odstartovalo vánoční večírek 2015

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Poslední vánoční večírek Comerta byl plný pískání pneumatik, výfukových zplodin a hromady dobrého jídla.
Letos, tak jako před dvěma lety, jsme vsadili na osvědčenou zábavu ve formě motokár. V aréně Boby Centra, kde naše motoklání proběhlo, bylo k vidění nemálo kolegovražedných soubojů a ostrých průjezdů zatáček bokem napřed.
Ačkoli někteří z kolegů potlačili pud sebezáchovy do té míry, že pedál brzdy pro ně byl jen zbytečnou zátěží, absolutním vítězem se nakonec stal Vašek Štefan s nejrychlejším časem 26,25 sekund na kolo. Sláva vítězi a čest zbytku závodního pole.

Ve finále jsme byli nejen plni adrenalinu, zážitků a mozolů, ale i zplodin, kterých se během všech jízd v prostoru s nedostatečnou vzduchotechnikou nahromadilo tolik, že někteří z nás zažili pořádnou otravu. Jako přidaná hodnota autentičnosti závodů nám to stačilo, proto jsme motoristickou akci rozdýchali procházkovým přesunem do steakové restaurace U starýho Billa.

Ve zkratce: obsluha super, jídlo vynikající, výjimečně nebyla ani žádná velká ostuda, až na snahu dovolat se kamarádu *********** a vyptat se na jeho aktuální kauzu.
Po dobré večeři jako každý rok následoval průzkum brněnského nočního života.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.