Comerto / O nás / Co se u nás děje / Kvílení pneumatik odstartovalo vánoční večírek 2015

Kvílení pneumatik odstartovalo vánoční večírek 2015

Poslední vánoční večírek Comerta byl plný pískání pneumatik, výfukových zplodin a hromady dobrého jídla.
Poslední vánoční večírek Comerta byl plný pískání pneumatik, výfukových zplodin a hromady dobrého jídla.

Letos, tak jako před dvěma lety, jsme vsadili na osvědčenou zábavu ve formě motokár. V aréně Boby Centra, kde naše motoklání proběhlo, bylo k vidění nemálo kolegovražedných soubojů a ostrých průjezdů zatáček bokem napřed.

Ačkoli někteří z kolegů potlačili pud sebezáchovy do té míry, že pedál brzdy pro ně byl jen zbytečnou zátěží, absolutním vítězem se nakonec stal Vašek Štefan s nejrychlejším časem 26,25 sekund na kolo. Sláva vítězi a čest zbytku závodního pole.

Ve finále jsme byli nejen plni adrenalinu, zážitků a mozolů, ale i zplodin, kterých se během všech jízd v prostoru s nedostatečnou vzduchotechnikou nahromadilo tolik, že někteří z nás zažili pořádnou otravu. Jako přidaná hodnota autentičnosti závodů nám to stačilo, proto jsme motoristickou akci rozdýchali procházkovým přesunem do steakové restaurace U starýho Billa.

Ve zkratce: obsluha super, jídlo vynikající, výjimečně nebyla ani žádná velká ostuda, až na snahu dovolat se kamarádu *********** a vyptat se na jeho aktuální kauzu.
Po dobré večeři jako každý rok následoval průzkum brněnského nočního života.

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.