Vinařství sv. Barbora

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Vinařství sv. Barbora

Vinařství sv. Barbora

O klientovi

Vinařství sv. Barbora

Vinařství sv. Barbora vzniklo symbolicky 11. listopadu 2016, na svátek sv. Martina. Nachází se v samotném srdci bývalé hornické oblasti a navazuje na rodinné tradice pěstování vinné révy v Ratíškovicích. Celá tato oblast byla v minulosti protkána nejen vinohrady, ale také hornickými šachtami, jejichž pozůstatky je na některých místech možné vidět dodnes. I z tohoto důvodu nese vinařství jméno patronky všech horníků sv. Barbory. Název Vinařství sv. Barbora poukazuje právě na ono propojení vinařství a bývalé hornické slávy zdejšího kraje.

První úroda révy byla sbírána v roce 2017, a to z části celkových osázených 9 ha nových vinic.


Více o klientovi naleznete na www.vinobarbora.cz/

Zadání klienta

Pro start tohoto nového vinařství bylo logicky zcela zásadní získat jednoznačnou vizuální identitu, která koresponduje se způsobem, jak o produkci vína přemýšlejí jeho tvůrci a jak ho chtějí prezentovat při jeho prosazení na trhu s víny.

Sám klient popsal svůj požadavek následovně „Potřebujeme kompletní vstupní marketingovou podporu do začátků, kdy se na trhu budeme snažit etablovat a rozvíjet svou nabídku. Chceme, aby milovníci a přátelé moravských vín v co nejširším záběru zaregistrovali přítomnost naší společnosti, čehož bychom rádi dosáhli mimo jiné rozsáhlejší on-line propagací společně s následným prodejem prostřednictvím internetového obchodu. Potřebujeme pomoc nastartovat marketing naší společnosti, vytvořit její vlastní identitu, pod kterou vejde do povědomí zákazníků, založenou na symbolice vycházející z názvu naší společnosti“.

Výsledné řešení

Na základě vstupního zadání a několika osobních setkání řešících celkový koncept a sdělení vize zakladatelů vinařství náš grafický tým zpracoval návrh loga. Na základě schváleného fontu a logotypu jsme pak přistoupili k tvorbě dalších souvisejících vizuálních prvků. Výsledkem jsou mimo jiné viněty, které splňují požadované prolnutí symbolu vinné révy a podobizny sv. Barbory.

Po vyřešení korporátní grafické identity přišla na řadu tvorba brandového webu, kde jsme se víno a vinařství snažili zajímavě a poutavě odprezentovat s odkazem na jeho neotřelou mladost. Po dokončení webu s řadou kreativních zajímavostí jsme se následně vrhli i do propagace na Facebooku. V současné době vrcholí další propagační etapa, jejímž hlavním bodem je tvorba e-shopu.

Jsme rádi, že jsme mohli být u startu propagace tohoto unikátního vinařství, dopomoci k postupnému budování konkurenceschopnosti vůči již zavedeným vinařstvím, která na trhu působí řadu let. Byla to pro nás opravdová výzva a nastartovat tuto značku do světa nás neskutečně bavilo. Doufáme, že je to na naší práci vidět a ocení ji nejen klient, ale i mnoho budoucích zákazníků a milovníků dobrého vína.


www.vinobarbora.cz

Další screenshoty webu

Vinařství sv. Barbora
Vinařství sv. Barbora
Vinařství sv. Barbora
Vinařství sv. Barbora

Mobilní verze stránek

Vinařství sv. Barbora
Vinařství sv. Barbora

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference