ROBUR

O klientovi

ROBUR

Zadavatelem tvorby nového webu je společnost ROBUR, s.r.o., která byla založena v roce 1993 jako obchodní partner hlavní centrály značky Robur. Zajišťuje dodávky, prodej a servis plynových absorpčních čerpadel a vytápěcích jednotek na českém trhu. Svá zařízení dodává Robur jak pro koncové zákazníky, tak především pro průmyslové nebo komerční prostory a veřejné budovy, kde aplikuje moderní a efektivní způsoby vytápění.

Specifické výrobky Robur umožňují dosáhnout významné úspory nákladů na vytápění díky komplexnímu funkčnímu modelu včetně související podpory při návrhu, projektování, montáži, spuštění do provozu a vzdálenému dohledu nad fungování jednotlivých procesů daného zařízení.


Více o klientovi naleznete na www.robur.cz

Zadání klienta

Požadavkem klienta bylo nejprve zhotovení webových stránek se zaměřením na prezentaci problematiky dodávky plynových tepelných čerpadel. Hlavním záměrem bylo poskytnout dostatečné informace pro partnery (projektanty, montážní firmy), budovat povědomí o značce a tématu, včetně snadného získání kontaktů na potenciální zákazníky, které by mělo být podpořeno zájmem o referenční výsledky firmy Robur.

Web zaměřený na užší produktovou skupinu plynových tepelných čerpadel jsme umístili na doménu plynovacerpadla.cz. Následně bylo toto řešení rozšířeno a použito také pro hlavní webovou prezentaci robur.cz.

Výsledné řešení

Grafické zpracování webu je postaveno na jednoduchém vizuálním stylu mateřské společnosti s přehledným definováním hlavních navigačních a konverzních prvků. Celkové zpracování je do detailu promyšlené i s ohledem na responzivní zobrazení v různých typech mobilních zařízení. Vizuální nenáročnost grafického řešení doplňují zajímavé hover efekty i postupné odkrývání obsahu při scrollování, které mají zásluhu na příjemném oživení webu a nenásilné poutavosti.

Portfolio produktů se snadno administruje přes katalog produktů s pokročilou filtrací, která umožňuje strukturovat produkty podle zamýšlené aplikace, typu, výkonu a ostatních parametru. Katalog navíc umí strukturované navázání relevantních dokumentů (návody, ukázky instalací, fotografie, videa) a provázanost na sekci příslušenství.

Díky propracovanému katalogu a výše zmíněné parametrické filtraci bylo možné detailně strukturovat produkty a reference. Tento fakt uvádíme především proto, že došlo k obousměrnému provázání Referencí a Produktů, což znamená, že u konkrétního produktu se generují relevantní reference pro danou oblast použití určitého zařízení a naopak. 


www.robur.cz

Rozdíly po a před

ROBUR
ROBUR

Další rozdíly po a před

ROBUR
ROBUR

Další screenshoty webu

ROBUR
ROBUR
ROBUR
ROBUR

Mobilní verze stránek

ROBUR
ROBUR

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference