Grafický redesign, zakázkové moduly umožňující snadnou správu rozvozového katalogu jídel a správu objednávek rozvozu.
Pro: Acapulco Restaurant
Realizace: 2018
www.acapulco-restaurant.cz

O klientovi

Stylová restaurace působící od roku 2008 v centru Vyškova. Podnik se zaměřuje na speciality moravské i zahraniční kuchyně a nevšední gastronomické zážitky. Restaurace dbá na prvotřídní kvalitu používaných surovin, dokonce má vlastní zrárnu masa a přidruženou cukrářskou výrobu. Poskytuje taktéž rozvoz jídla v dané lokalitě. V nedávné době prošla restaurace kompletní interiérovou obměnou.

Více o klientovi na www.acapulco-restaurant.cz

Zadání klienta

  • Požadavek na sladění vizuality webu s novou podobou interiéru restaurace. Web nekoresponduje s novým vzhledem restaurace a jejím gastronomickým konceptem.
  • Změna způsobu online prezentace. Oslovení širšího okolí za účelem zvýšení návštěvnosti restaurace, větší vytížení rozvozu jídel.
  • Odprezentování luxusnějšího pojetí restaurace a lákavější vizuální prezentace nabídky pokrmů.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

S ohledem na priority zadavatele jsme titulní stránku koncipovali jako vizuální prezentér s rozcestníkem na možnost objednat si rozvoz jídla nebo rezervovat si stůl v restauraci. Snahou bylo především nalákat k návštěvě restaurace, nicméně tento záměr neměl zahlušit službu rozvozu jídla, i když se restaurace rozhodně neměla prezentovat jako rychlé občerstvení. Celkovým vizuálním pojetím se dle našeho názoru povedlo přání zadavatele efektivně skloubit. Vsadili jsme na takové obrázky, které mají vyvolat zájem, nalákat lidi k návštěvě a předeslat exkluzivitu restaurace.

Hlavní důraz byl kladen na přehlednost informací. Design má vzbudit chuť na jídlo, ukazuje unikátnost interiéru restaurace.

Technické řešení webu bylo postaveno na zcela novém redakčním systému, který umožňuje:

  • Vícejazyčné rozšíření v budoucnu
  • Napojení na e-shop
  • Snadnou správu katalogu jídel
  • Optimalizaci mobilního zobrazení

Pro účel restaurace byl nakonfigurován rezervační formulář. U objednávek rozvozu byl naprogramován speciální modul, který zvládá sestavit objednávku z různých jídel, doplňkových produktů vč. nápojů a v případě pizzy navíc kombinovat všechny možné varianty vyhotovení, včetně typů okrajů, velikostí, libovolných ingrediencí apod. Každá takto sestavená pizza lze navíc opatřit vlastním názvem. Vše je procesně řešen jako přehledná kroková objednávka.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...