Multirent.cz

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Multirent.cz

Multirent.cz - Reference

O klientovi

Multirent.cz - Reference
Společnost poskytující finanční služby v oblasti půjček a spotřebitelských úvěrů ve výši 10 - 50 tis. Kč, s dobou splatnosti 12 - 36 měsíců.
Více o klientovi naleznete na www.comerto.com

Zadání klienta

Nově vzniklé webové stránky mají primárně sloužit jako katalog půjček s jasnou konverzí a argumentací. Budoucí web musí uživateli zpřehlednit a zjednodušit postup uzavírání smlouvy - výběr půjčky, vyplnění vstupního formuláře, tisk nebo odeslání smlouvy k tisku, pokyny k doložení kopií potřebných údajů, pokyny k dalšímu postupu podání žádosti. Vše musí být přehledně prezentované a jednoduše pochopitelné.

Záměrem klienta je postup, kdy si klient vše najde na webu a v podstatě nemusí Multirent kontaktovat s dotazy - na webu půjde rovnou vyplnit a uzavřít/připravit smlouvu.

Hlavní výtka klienta k předchozímu webu:

  • Nepřehlednost - chybí obsahová struktura, důležité informace jsou všechny pohromadě a nepřehledně komunikovány. Nutno zpřehlednit a zjednodušit uživatelsky pro návštěvníky.

Výsledné řešení

Hlavní důraz při tvorbě webové prezentace Multirentu byl kladen na již zmíněnou přehlednost a jednoduchou pochopitelnost jak z vizuálního pohledu, tak i obsahového. Návštěvník webu by měl snadno pochopit, jak si půjčku obstarat bez delšího studia obsahu a procesních postupů. Je účelně naváděn a informován.

Po stránce vizuální obsahuje grafika jen nejnutnější prvky, aby dodržela požadavek na jednoduchost, působila seriózně a konzervativně.

Call to action prvky

  • Telefonní číslo v hlavičce webu.
  • CTA „Mám zájem o půjčku“

Hlavním nositelem konverzní akce je interaktivní kalkulačka zajišťující výběr varianty půjčky a kalkulaci splátek. Z kalkulačky jde snadno na jeden klik požádat o půjčku. Formou formulářového průvodce klient postupně vyplní potřebné údaje. Výsledkem je odeslaná žádost o půjčku včetně podkladů.

Web byl na přání klienta optimalizován pro rychlé a korektní zobrazení v mobilních zařízeních. 


www.multirent.cz

Rozdíly po a před

🡠🡢
//porovnání.po.a.před
Multirent.cz - Reference
Multirent.cz - Reference

Další screenshoty webu

Multirent.cz - Reference
Multirent.cz - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference