Pro: MULTIRENT FINANCE s.r.o.
Realizace: 2016
www.multirent.cz

O klientovi

Společnost poskytující finanční služby v oblasti půjček a spotřebitelských úvěrů ve výši 10 - 50 tis. Kč, s dobou splatnosti 12 - 36 měsíců.

Více o klientovi na www.comerto.com

Zadání klienta

Nově vzniklé webové stránky mají primárně sloužit jako katalog půjček s jasnou konverzí a argumentací. Budoucí web musí uživateli zpřehlednit a zjednodušit postup uzavírání smlouvy - výběr půjčky, vyplnění vstupního formuláře, tisk nebo odeslání smlouvy k tisku, pokyny k doložení kopií potřebných údajů, pokyny k dalšímu postupu podání žádosti. Vše musí být přehledně prezentované a jednoduše pochopitelné.

Záměrem klienta je postup, kdy si klient vše najde na webu a v podstatě nemusí Multirent kontaktovat s dotazy - na webu půjde rovnou vyplnit a uzavřít/připravit smlouvu.

Hlavní výtka klienta k předchozímu webu:

  • Nepřehlednost - chybí obsahová struktura, důležité informace jsou všechny pohromadě a nepřehledně komunikovány. Nutno zpřehlednit a zjednodušit uživatelsky pro návštěvníky.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Hlavní důraz při tvorbě webové prezentace Multirentu byl kladen na již zmíněnou přehlednost a jednoduchou pochopitelnost jak z vizuálního pohledu, tak i obsahového. Návštěvník webu by měl snadno pochopit, jak si půjčku obstarat bez delšího studia obsahu a procesních postupů. Je účelně naváděn a informován.

Po stránce vizuální obsahuje grafika jen nejnutnější prvky, aby dodržela požadavek na jednoduchost, působila seriózně a konzervativně.

Call to action prvky

  • Telefonní číslo v hlavičce webu.
  • CTA „Mám zájem o půjčku“

Hlavním nositelem konverzní akce je interaktivní kalkulačka zajišťující výběr varianty půjčky a kalkulaci splátek. Z kalkulačky jde snadno na jeden klik požádat o půjčku. Formou formulářového průvodce klient postupně vyplní potřebné údaje. Výsledkem je odeslaná žádost o půjčku včetně podkladů.

Web byl na přání klienta optimalizován pro rychlé a korektní zobrazení v mobilních zařízeních. 

Rozdíly po a před

Multirent.cz - Porovnání, stará verze #1
Multirent.cz - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...