Pro: MULTIRENT FINANCE s.r.o.
Realizace: 2016
www.multirent.cz

O klientovi

Společnost poskytující finanční služby v oblasti půjček a spotřebitelských úvěrů ve výši 10 - 50 tis. Kč, s dobou splatnosti 12 - 36 měsíců.

Více o klientovi na www.comerto.com

Zadání klienta

Nově vzniklé webové stránky mají primárně sloužit jako katalog půjček s jasnou konverzí a argumentací. Budoucí web musí uživateli zpřehlednit a zjednodušit postup uzavírání smlouvy - výběr půjčky, vyplnění vstupního formuláře, tisk nebo odeslání smlouvy k tisku, pokyny k doložení kopií potřebných údajů, pokyny k dalšímu postupu podání žádosti. Vše musí být přehledně prezentované a jednoduše pochopitelné.

Záměrem klienta je postup, kdy si klient vše najde na webu a v podstatě nemusí Multirent kontaktovat s dotazy - na webu půjde rovnou vyplnit a uzavřít/připravit smlouvu.

Hlavní výtka klienta k předchozímu webu:

  • Nepřehlednost - chybí obsahová struktura, důležité informace jsou všechny pohromadě a nepřehledně komunikovány. Nutno zpřehlednit a zjednodušit uživatelsky pro návštěvníky.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Hlavní důraz při tvorbě webové prezentace Multirentu byl kladen na již zmíněnou přehlednost a jednoduchou pochopitelnost jak z vizuálního pohledu, tak i obsahového. Návštěvník webu by měl snadno pochopit, jak si půjčku obstarat bez delšího studia obsahu a procesních postupů. Je účelně naváděn a informován.

Po stránce vizuální obsahuje grafika jen nejnutnější prvky, aby dodržela požadavek na jednoduchost, působila seriózně a konzervativně.

Call to action prvky

  • Telefonní číslo v hlavičce webu.
  • CTA „Mám zájem o půjčku“

Hlavním nositelem konverzní akce je interaktivní kalkulačka zajišťující výběr varianty půjčky a kalkulaci splátek. Z kalkulačky jde snadno na jeden klik požádat o půjčku. Formou formulářového průvodce klient postupně vyplní potřebné údaje. Výsledkem je odeslaná žádost o půjčku včetně podkladů.

Web byl na přání klienta optimalizován pro rychlé a korektní zobrazení v mobilních zařízeních. 

Rozdíly po a před

Multirent.cz - Porovnání, stará verze #1
Multirent.cz - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...