Pro: MULTIRENT FINANCE s.r.o.
Realizace: 2016
www.multirent.cz

O klientovi

Společnost poskytující finanční služby v oblasti půjček a spotřebitelských úvěrů ve výši 10 - 50 tis. Kč, s dobou splatnosti 12 - 36 měsíců.

Více o klientovi na www.comerto.com

Zadání klienta

Nově vzniklé webové stránky mají primárně sloužit jako katalog půjček s jasnou konverzí a argumentací. Budoucí web musí uživateli zpřehlednit a zjednodušit postup uzavírání smlouvy - výběr půjčky, vyplnění vstupního formuláře, tisk nebo odeslání smlouvy k tisku, pokyny k doložení kopií potřebných údajů, pokyny k dalšímu postupu podání žádosti. Vše musí být přehledně prezentované a jednoduše pochopitelné.

Záměrem klienta je postup, kdy si klient vše najde na webu a v podstatě nemusí Multirent kontaktovat s dotazy - na webu půjde rovnou vyplnit a uzavřít/připravit smlouvu.

Hlavní výtka klienta k předchozímu webu:

  • Nepřehlednost - chybí obsahová struktura, důležité informace jsou všechny pohromadě a nepřehledně komunikovány. Nutno zpřehlednit a zjednodušit uživatelsky pro návštěvníky.

Jak web vypadá

Výsledné řešení

Hlavní důraz při tvorbě webové prezentace Multirentu byl kladen na již zmíněnou přehlednost a jednoduchou pochopitelnost jak z vizuálního pohledu, tak i obsahového. Návštěvník webu by měl snadno pochopit, jak si půjčku obstarat bez delšího studia obsahu a procesních postupů. Je účelně naváděn a informován.

Po stránce vizuální obsahuje grafika jen nejnutnější prvky, aby dodržela požadavek na jednoduchost, působila seriózně a konzervativně.

Call to action prvky

  • Telefonní číslo v hlavičce webu.
  • CTA „Mám zájem o půjčku“

Hlavním nositelem konverzní akce je interaktivní kalkulačka zajišťující výběr varianty půjčky a kalkulaci splátek. Z kalkulačky jde snadno na jeden klik požádat o půjčku. Formou formulářového průvodce klient postupně vyplní potřebné údaje. Výsledkem je odeslaná žádost o půjčku včetně podkladů.

Web byl na přání klienta optimalizován pro rychlé a korektní zobrazení v mobilních zařízeních. 

Rozdíly po a před

Multirent.cz - Porovnání, stará verze #1
Multirent.cz - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...