Pro: ARP ELEKTRO GROUP S.R.O.
Realizace: 2021
www.arpeg.cz

O klientovi

Poskytovatel služeb v oblasti instalací a servisu solárních elektráren. Dodavatel vlastních systémů pro fotovoltaické elektrárny.

Více o klientovi na www.arpeg.cz

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Kdybychom měli použít pouze jedno slovo pro podstatu této realizace, řekneme “vylepšení”. Z původního webu se ponechalo pouze to, co splňovalo zásady efektivního webu, tak jak to vnímají odborníci na tuto problematiku v našem týmu.

Nejzásadnější proměnu, kterou web Arpeg prošel, ale která není vidět na veřejné části webu, tj. není viditelná samotnými návštěvníky webu, je výměna redakčního systému. Webu jsme dali zcela nový výkonný motor, tedy náš vlastní redakční systém. Ten přinesl oproti původnímu konkurenčnímu řešení řadu výhod, které bez dlouhého popisu lze charakterizovat jako snadnou správu, intuitivní ovládání, pokročilou funkčnost a rychlost editace.

Vyřešena byla i responzivnost webu pro různá zobrazovací zařízení.

Před laděním obsahu, struktury webu, grafického pojetí a konverznosti jsme si udělali 2 základní analýzy. Prošli jsme si konkurenční weby a hledali výhody, nedostatky, hlavní prodejní argumenty. Ve druhé fázi jsme pak sestavili analýzu hledanosti klíčových slov, která návštěvníci používají pro dohledání informací spojených s tématem, které je stěžejní pro podnikatelský záměr firmy Arpeg. Pak už to šlo ráz na ráz.

Původní grafické řešení jsme mírně zjednodušili, doplnili o pár nápadů souvisejících s podporou konverznosti a potřebou většího obsahového růstu. Doplnili provázanost na referenční projekty apod. Když to shrneme do bodů, pak mluvíme o:

 • optimalizaci dohledatelnosti a CRO (optimalizace konverzního poměru),

 • doplnění souvisejícího obsahu (texty, fotografie, videa),

 • akcentování prodejních argumentů,

 • přípravě na obsahový marketing (FAQ, Blog, referenční projekty).

 

Aplikované moduly:

 • Katalog produktů

 • Modul pro správu FAQ

 • Správce souborů + download

 • Fotogalerie

 • Katalog referencí

V rámci full service realizace jsme pro klienta řešili i otázku hostingu a serverové aplikace. Po vyladění webových stránek pokračuje spolupráce v oblasti SEO a PPC.

 

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Rozdíly po a před

Redesign webu Arpeg.cz - Porovnání, stará verze #1
Redesign webu Arpeg.cz - Porovnání, nová verze #1
Redesign webu Arpeg.cz - Porovnání, stará verze #2
Redesign webu Arpeg.cz - Porovnání, nová verze #2

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...