Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer

Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer
Zastaralou a nepřehlednou online prezentaci jsme nahradili zcela novým responzivním webem založeným na grafickém minimalismu, čistotě a použitelnosti.
Pro: Autodílny Kočer, s.r.o.
Realizace: 2019
www.autodilny.com

O klientovi

Autodílny Kočer, autoservis s dlouhou tradicí a zaměřením na renovace historických vozidel, fungují kromě historicky daného přerušení už od roku 1938, kdy je založil Jan Kočer.

Firma nabízí všechny služby autoservisu a pneuservisu včetně garančních prohlídek, větších oprav a renovací veteránů. Montuje tažná zařízení a palubní kamery, opravuje motory, výfuky, převodovky, brzdy, podvozky i karoserie. Autoservis disponuje laserovou geometrií i diagnostickými prostředky pro moderní elektronické systémy automobilů včetně TPMS.

Mezi nadstandardní služby patří například vlastní garanční knížka nebo aplikace ochrany předního skla pomocí nanotechnologie.

Více o klientovi na www.autodilny.com

Zadání klienta

Protože pro Autodílny Kočer dlouhodobě provádíme optimalizaci pro vyhledávače, výrazně jsme pociťovali zastaralost jejich webu. Nejenže byl graficky neatraktivní a špatně použitelný, ale již dávno nereflektoval dobrou image klienta a kvalitu jeho služeb.

Z naší strany byla dalším silným impulzem nutnost zajistit kvalitní základ pro SEO.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Na základě aktualizované informační architektury jsme připravili moderní grafický návrh, který pracuje s novým logem klienta a akcentuje tak dlouhou tradici jeho byznysu.

Nový a responzivní web jsme postavili na redakčním systému Comerto, díky čemuž je bezpečný, rychlý, snadno spravovatelný a plně připravený pro SEO. Důrazem na konverzní prvky podporujeme obchodní výkonnost webu.

Pro Autodílny Kočer dlouhodobě pracujeme také na optimalizaci pro vyhledávače.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Rozdíly po a před

Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer - Porovnání, stará verze #1
Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...