Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer

Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer
Zastaralou a nepřehlednou online prezentaci jsme nahradili zcela novým responzivním webem založeným na grafickém minimalismu, čistotě a použitelnosti.
Pro: Autodílny Kočer, s.r.o.
Realizace: 2019
www.autodilny.com

O klientovi

Autodílny Kočer, autoservis s dlouhou tradicí a zaměřením na renovace historických vozidel, fungují kromě historicky daného přerušení už od roku 1938, kdy je založil Jan Kočer.

Firma nabízí všechny služby autoservisu a pneuservisu včetně garančních prohlídek, větších oprav a renovací veteránů. Montuje tažná zařízení a palubní kamery, opravuje motory, výfuky, převodovky, brzdy, podvozky i karoserie. Autoservis disponuje laserovou geometrií i diagnostickými prostředky pro moderní elektronické systémy automobilů včetně TPMS.

Mezi nadstandardní služby patří například vlastní garanční knížka nebo aplikace ochrany předního skla pomocí nanotechnologie.

Více o klientovi na www.autodilny.com

Zadání klienta

Protože pro Autodílny Kočer dlouhodobě provádíme optimalizaci pro vyhledávače, výrazně jsme pociťovali zastaralost jejich webu. Nejenže byl graficky neatraktivní a špatně použitelný, ale již dávno nereflektoval dobrou image klienta a kvalitu jeho služeb.

Z naší strany byla dalším silným impulzem nutnost zajistit kvalitní základ pro SEO.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Na základě aktualizované informační architektury jsme připravili moderní grafický návrh, který pracuje s novým logem klienta a akcentuje tak dlouhou tradici jeho byznysu.

Nový a responzivní web jsme postavili na redakčním systému Comerto, díky čemuž je bezpečný, rychlý, snadno spravovatelný a plně připravený pro SEO. Důrazem na konverzní prvky podporujeme obchodní výkonnost webu.

Pro Autodílny Kočer dlouhodobě pracujeme také na optimalizaci pro vyhledávače.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Rozdíly po a před

Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer - Porovnání, stará verze #1
Tvorba webu pro autoservis Autodílny Kočer - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...