Web pro T Machinery a.s.

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Web pro T Machinery a.s.

Web pro T Machinery a.s.

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Korporátní web.
Pro: T Machinery a.s.
Rok tvorby: 2019
Web: www.tmachinery.cz

O klientovi

Web pro T Machinery a.s.

Společnost T Machinery, a.s. patří k předním dodavatelům zařízení v oblasti důlní techniky. Specializuje se na zakázkovou výrobu sofistikovaných dobývacích komplexů. T Machinery spoluvytváří inovativní řešení v oblasti důlních zařízení, přičemž hlavní odbyt tvoří zakázky ze zahraničí.

Výroba společnosti je zaměřena na dobývací důlní komplexy v uhelných a hlubinných dolech. V posledních letech se společnost zaměřuje i na nedůlní aktivity jako je produkce třídiček hornin a strojů na výrobu gumoasfaltu.

T Machinery se od svého založení zaměřuje na spolupráci s partnery ze zemí střední a východní Evropy. Činnost společnosti zahrnuje komplex projekčních, engineeringových a servisních služeb. Největší podíl exportu má firma na trzích Ukrajiny, Ruska nebo Vietnamu.


Více o klientovi naleznete na www.tmachinery.cz

Zadání klienta

Web, který jsme se rozhodli nahradit, není přehledný, nemá snadnou navigaci, neposkytuje dostatečnou prezentaci nových informací. Web nezobrazuje reference. Chybí vizuální důraz s ohledem na důvěryhodnost a sílu firmu směrem k mezinárodním partnerům, se kterými jednáme. Chybí videotéka, referenční mapa světa, segmentace produktů dle účelu (dolování, doprava, třídění …) apod.

V rámci nového webu je nutné zachovat obsahové informace o výrobním programu naší společnosti a jednotlivých zařízeních, které vyvíjíme a vyrábíme. Dále musí být zachován přístup do našeho intranetu, resp. zaměstnanecké sekce. Nový web by měl také obsahovat sekci, do které budou přidávány aktuálně volné pracovní pozice. Požadujeme jazykové mutace: CZ, EN, RU, ES.

Rádi bychom novým webem působili navenek jako silná a stabilní společnost. Grafické řešení stávajícího webu nemá parametry poutavého moderního stylu, který by byl již na první pohled nositelem informace, že se jedná o velkou korporátní společnost. Chybí dojem silné, stabilní společnosti jdoucí s dobou a se schopností poskytnout inovativní řešení na míru. Grafika by měla vytvářet zapamatovatelný první dojem, a především poskytnout startovací bod pro přehledné vizuálně rozklíčování obsahu.

Přestože mluvíme o poutavosti grafiky, není tím myšlena přílišná působivost blikajících prvků atd. Z pohledu uživatele by se mělo jednat o zaujetí vzhledem a ocenění snadného použití webu a orientace v něm. Grafika může být do značné míry kognitivně minimalistická, měla by však působit více profesionálně, odpovídat charakteru firmy a jejímu postavení na trhu.

Současné řešení není responzivní s proměnnou podobou dle velikosti zobrazovacího zařízení.

Výsledné řešení

Na základě vstupní specifikace ze strany klienta bylo uskutečněno několik osobních schůzek, které pomohly konkretizovat celkový koncept webu. Dle odkomunikovaných požadavků klienta jsme provedli i modernizaci loga.

Naprogramovali jsme propracovaný produktový katalog. Například umožňuje produkty hlubinné těžby filtrovat na stěnování, chodbicování (dle přání zadavatele).

Speciální modul Referencí využívá propojení na Google Mapy s možností prokliknout se z mapy na referenci.

V rámci záložky Technologie jsme návštěvníkům webu umožnili navigační přístup nejen dle typu produktu, ale i dle účelu produktu. Každý člověk nemusí totiž nevyhledávat jen tak, že ví, že chce „hřeblové dopravníky“. Často méně informovaní návštěvníci spíše řeší efekt/účel (přeprava horniny apod.).

Nechybí ani interaktivní rozklikávací model ukázkových řešení (např. na homepage).


www.tmachinery.cz

Další screenshoty webu

Web pro T Machinery a.s.
Web pro T Machinery a.s.
Web pro T Machinery a.s.

Mobilní verze stránek

Web pro T Machinery a.s.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference