Tvorba webu pro CYKLO Kučera

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba webu pro CYKLO Kučera

Tvorba webu pro CYKLO Kučera

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Nová webová prezentace znojemské firmy specializující se na prodej sportovního vybavení. Vizuální důraz je kladen na odprezentování prodejen. Webová prezentace je řešena responzivně. Hlavní funkční podstatou je snadno administrovatelný katalog zboží.
Pro: CYKLO Kučera, s.r.o.
Rok tvorby: 2018
Web: www.kucera-zn.cz

O klientovi

Tvorba webu pro CYKLO Kučera

CYKLO Kučera, s.r.o. je největším prodejcem jízdních kol a cyklodoplňků na Znojemsku. Mimo to se specializuje na další sportovní sortiment. Již 20 let patří k tradičním prodejcům sportovních potřeb v dané lokalitě a taktéž poskytuje doplňkové služby.


Více o klientovi naleznete na www.kucera-zn.cz

Zadání klienta

Webem bychom chtěli prezentovat za pomoci moderního vizuálního stylu vše, co se týče naší kamenné prodejny, sortiment zboží i služby, který nabízíme, aktuální akce, včetně sportovních akcí v okolí, kterých se účastníme.

Má se jednat o moderní web, který ukáže kvalitu a schopnosti firmy, pomůže návštěvníkům poznat, že firma je spolehlivým prodejcem sportovního vybavení v lokalitě.

Zajistit bezproblémové zobrazení webu pro mobilní technologie.

Zjednodušit strukturu, zpřehlednit navigačně z pohledu návštěvníka.

Výsledné řešení

 

Nový web je dle požadavku zadavatele prioritně zaměřen na přehlednou prezentaci sortimentu a služeb. Cílem je nalákat lidi k návštěvě prodejny a ukázat zázemí prodejny. K podpoře tohoto záměru byly použity tzv. virtuální prohlídky prodejen (360° foto) a ukázky sortimentu přímo vystaveného na prodejně.

Propracovaný katalog zboží v administraci dovoluje jeho správci velmi jednoduchou práci při editaci zboží, které se následně prezentuje na webu. Katalog má řadu pokročilých funkcí na míru, včetně parametrického určování typu sortimentu, značky/výrobce. Umožňuje detailní specifikaci produktu. Výsledkem je rychlá a přehlednější práce při správě katalogového sortimentu.


www.kucera-zn.cz

Další screenshoty webu

Tvorba webu pro CYKLO Kučera
Tvorba webu pro CYKLO Kučera
Tvorba webu pro CYKLO Kučera

Mobilní verze stránek

Tvorba webu pro CYKLO Kučera
Tvorba webu pro CYKLO Kučera

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference