Tvorba nového webu Softwater s.r.o.

Tvorba nového webu Softwater s.r.o.
Pro klienta Softwater s.r.o. jsme vytvořili nový web, který je symbolem pro čistou vodu, neboť se zabývá prodejem strojů na změkčování a filtraci vody. Nový web je vzdušný, rychlý, obsahuje moderní video prvky a je responzivní. Pojďme se podívat, jak web vznikl a jaký je výsledek celého procesu.
Pro: Softwater s.r.o.
Realizace: 2020
www.softwater.cz

O klientovi

Softwater s.r.o. se již od roku 2004 zabývá realizacemi úpraven vody. Firma je autorizovaným dealerem certifikovaných systémů EcoWater na čištění vody v domácnostech. Systémy EcoWater jsou vysoce kvalitní produkty s nulovou uhlíkovou stopou. Do jejich vývoje se zapojují vědci a inženýři z celého světa. Softwater s.r.o. zajišťuje komplexní služby od prodeje, instalace zařízení a jeho servis. Jejich úkolem je řešit problémy spojené s příliš tvrdou vodou v domácnosti, která negativně působí na život každého z nás.

Více o klientovi na www.softwater.cz

Zadání klienta

Hlavním požadavkem klienta bylo obnovit zastaralý design, kterému chyběla pestrost a živost. Zadavatel chtěl vytvořit web, který v návštěvnících vyvolá příjemné pocity a myšlenky na „život, úsměv, pohlazení a lásku“. Voda měla být hlavní živý element, který navozuje atmosféru pohody a zdraví.

Kromě grafických nedostatků klient na původním webu postrádal funkční responzivní řešení a jednoduché použití jak z pohledu návštěvníka tak z pohledu administrátora.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Po konzultaci s klientem jsme připravili grafický návrh, který měl zachovat čistotu a jemnost, kterou představuje voda. Pro web jsme tedy zvolili světlejší barvy spojené s modrou. Na úvodní stránku webu jsme zakomponovali video, které evokuje tekoucí průzračnou vodu. Společně s fotografií má navodit pocit uvolněné atmosféry a života. Jednoduchý design a moderní prvky jsme zachovali napříč celým webem.

Web byl vytvořen na našem vlastním redakčním systému, díky kterému jsme mohli vytvořit moduly přímo na míru potřebám klienta. Pro společnost Softwater jsme vyvinuli speciální modul, který jednoduše spojuje sekce „produkty“ a „realizace“. Pouhým zaškrtnutím jednoho políčka v redakčním systému Comerto klient může u ukázky realizace zobrazit výpis produktů, které byly použity. Naopak u produktů si může snadno zobrazit provedené realizace. Není třeba nic složitě vypisovat nebo upravovat. V modulu pro produkty (produktový katalog) jsme se dále zaměřili na jednoduchost filtrování nejdůležitějších typů produktů.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Rozdíly po a před

Tvorba nového webu Softwater s.r.o. - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového webu Softwater s.r.o. - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...