Tvorba nového webu Nelpet

Tvorba nového webu Nelpet
Pro: NELPET s.r.o.
Realizace: 2020
nelpet.cz

O klientovi

Společnost Nelpet s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti zastřešení prostoru proti dešti, sněhu, slunci a větru. Společnost zajišťuje vývoj, výrobu a kompletní realizaci kvalitních systémů zastřešení a doplňkového vybavení. Mezi sortimentem najdete skladové i sportovní montované haly, nůžkové stany, eventové haly i párty stany. Haly jsou vyráběny na klíč včetně příslušenství a nadstandardních služeb. Firma Nelpet za vás vyřídí i stavební povolení a projektovou dokumentaci. Filozofií této společnostifirmy je nabízet co nejvyšší kvalitu za příznivé ceny.

Více o klientovi na nelpet.cz

Zadání klienta

Prioritním požadavkem klienta bylo zlepšení prezentace nabízeného sortimentu. Klient chtěl vyzdvihnout výhody a kvalitu jednotlivých produktů a služeb, které nabízí. Důležitou součástí jsou pro něj reference realizovaných zakázek, které pravidelně na web přidává. Jedním z jeho požadavků byla tedy snadná a rychlá správa, jednoduchost vkládání nových informací. Hlavním cílem webu je zvýšení počtu poptávek.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Na základě klientského zadání jsme zpracovali skicovaný návrh (wireframe), ve kterém se řešilo rozmístění jednotlivých kategorií. Pro klienta jsme dále zpracovali grafický návrh na míru v barvách loga firmy. Využili jsme větší množství piktogramů, které navrhl náš grafik a fotografií z reálného prostředí firmy dodané klientem. Soustředili jsme se na umístění poptávkového formuláře. Ten je vidět v hlavičce stránek napříč webem. Kreativně zakomponován je také na konci každé stránky společně s kontakty.

Klientovi jsme naprogramovali speciální modul, který vzájemně propojuje nabízené produkty a reference. Pouhé jedno kliknutí v administračním rozhraní Comerta zajistí vložení vybrané reference na zvolené produkty a naopak. Klient nemusí nic složitě kopírovat či upravovat.  Vkládání a správa nových informací na web je pro klienta velmi jednoduché a intuitivní.

Dali jsme si záležet na zpracování referencí, které se zobrazují v různé formě napříč celým webem. Na hlavní stránce reference může uživatel najít informace o typu stavby, roku realizace, účelu, skladování, technické specifikace včetně hodnocení klienta. Velké množství fotografií předvede budoucímu zákazníkovi detailní zpracování zakázky.

Detail produktu zahrnuje nejdůležitější informace od technických specifikací, výhod až po reference. Za zmínku stojí napojené reference a tabulky, do kterých klient může uvádět libovolné informace. Tabulky jsou naprogramovány tak, aby nedocházelo k poškození formátování a jejich správa byla pro klienta co nejjednodušší.

Nový web společnosti Nelpet je dvojjazyčný, takže je možné přepínat mezi češtinou a slovenštinou. Díky redakčnímu systému Comerto se obě jazykové mutace spravují v jedné administraci a web běží na 2 doménách:

  • nelpet.cz,
  • nelpet.sk.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá

Rozdíly po a před

Tvorba nového webu Nelpet - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového webu Nelpet - Porovnání, nová verze  #1
Tvorba nového webu Nelpet - Porovnání, stará verze #2
Tvorba nového webu Nelpet - Porovnání, nová verze  #2

Podobné reference

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Nový prezentační web zaměřený na design a čisté provedení

Moderní přístup k webdesignu si vysloužil projekt Maxmilian Develop, pro který jsme připravili kompletně nový web charakteristický...
Redesign webu hotelu Continental Brno se zaměřením na SEO

Redesign webu hotelu Continental

Nový web pro Continental Brno, známý brněnský hotel s dlouholetou tradicí, se speciálním zaměřením na prezentaci služeb a...
Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Nový web pro Elektrofyziku a systém Drypol®

Modernizace webu pro českého výrobce systémů na vysoušení zdiva Drypol®. Největší výzvou bylo zachování dobré optimalizace,...
Tvorba webu na míru pro NANO - AUDIT

Tvorba webu pro NANO - AUDIT

Nový web pro účetní a auditorskou firmu NANO - AUDIT, který byl vytvořen na míru od loga a grafiky přes wireframe a strukturu...