Tvorba nového e-shopu vinovin.cz

Tvorba nového e-shopu vinovin.cz
Udělali jsme rozsáhlý průzkum webového prostředí v oblasti prodeje vína online a také jsme zkoumali data o používání aktuálního e-shopu. Našli jsme kritická místa, která jsme se v moderním řešení snažili zlepšit. Nová grafika byla při tvorbě e-shopu konzultována s grafičkou klienta, která mu řeší korporátní identitu, aby bylo vše tak, jak má být. Vznikl vzdušný, moderní a dobře použitelný e-shop. Tak nechť dobře slouží! Na zdraví!
Pro: Vinotéka Vínovín s.r.o.
Realizace: 2018
www.vinovin.cz

O klientovi

Znojemská Vinotéka Vínovín s.r.o. se zabývá prodejem vína již od roku 2004. K prodeji vína ve svých kamenných prodejnách zařadili i e-shop. Postupem času bylo však potřeba původní e-shop modernizovat, aby měli zákazníci snazší a rychlejší cestu k pohodlnému dokončení objednávky. A právě s tímto jsme jim v Comertu pomohli.

Více o klientovi na www.vinovin.cz

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

V novém e-shopu bylo potřeba vyřešit i speciální požadavek - mít možnost přidat ke každému vínu přehledně jeho parametry a získaná ocenění (medaile). Museli jsme systém, na kterém e-shop běží, trochu „ohnout“ a naladit, aby toto bylo možné, ale podařilo se.

E-shop na míru - Úprava výpisu produktů

Také jsme přidali speciální prvek, který s tímto e-shopem propojuje platformu Heureka.cz na získání recenzí od ověřených zákazníků. Recenze jsou vidět v detailu každého produktu. Takže potenciální zákazníci, kteří dosud na vinovin.cz nenakoupili, mohou získat základní představu o dobré reputaci e-shopu.

E-shop na míru - Propojení Heureka.cz recenze v detailu produktu

Rozdíly po a před

Tvorba nového e-shopu vinovin.cz - Porovnání, stará verze #1
Tvorba nového e-shopu vinovin.cz - Porovnání, nová verze  #1

Hodnocení klientem

Za Vinotéku Vínovín palec nahoru. Myslím, že se podařilo co jsme chtěli. Pěkný a jednoduchý eshop, který je intuitivní a zákazník se v něm bude cítit dobře. Důležitá součást je také pohodlná administrace a tudíž možnost si toho mnoho udělat vlastními silami. Děkujeme!
Petr FilaMajitel

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...