Kompletní redesign webu Aspire.eu

Kompletní redesign webu Aspire.eu
Pro: Aspire
Realizace: 2020
www.aspire.eu/cz

O klientovi

Aspire působí jako výhradní distributor sportovního vybavení pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Už od roku 1996 zastupují sportovní značky, které představují špičku ve svém oboru. V jejich portfoliu najdete značky jako Merrell, Cannondale, GT Bicycles, Uvex nebo Osprey. Hlavní centrum dění společnosti se odehrává v moderním logistickém centru na severním okraji Brna, odkud se denně vyexpeduje přes 1000 objednávek.

Více o klientovi na www.aspire.eucz

Zadání klienta

Nový web si firma nadělila v době stěhování do nových prostorů v severním okraji Brna. Při této příležitosti začala firma pracovat na sjednocení firemní identity a to od nového loga, úpravy interiéru vnitřních prostor až po redesign webu. 

Hlavním požadavkem klienta bylo zmodernizovat a vylepšit web s důrazem na design a jednotnou identitu firmy. Zadání designu znělo: „luxus a kvalita“. Cílem klienta bylo probudit zájem o nabízené sportovní značky a pomoci zákazníkovi najít nejbližšího prodejce preferované značky.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Na grafickém návrhu webu jsme spolupracovali s grafickým studiem Upsala. Při návrhu jsme brali v úvahu novou identitu a zachovali jsme důležité barvy a styl, kterým se firma prezentuje. Dle požadavků design webu evokuje luxus a zároveň jednoduchost. 

Web je zaměřen na přehlednou prezentaci značek a prodejců. Originálním způsobem jsme zakomponovali krátké informace o jednotlivých značkách a nabízených produktech. Výrazně jsme upgradovali dosavadní modul, který spolehlivě propojuje značky a jednotlivé prodejce. Modul spojuje všechny weby, které fungují v našem administračním rozhraní. Jakákoliv změna se automaticky projeví na všech napojených webech. Propojené moduly šetří klientovi náklady a zefektivňují práci. Zaměřili jsme se také na jednoduchost správy administrace tak, aby to zvládl každý. 

Rozdíly po a před

Kompletní redesign webu Aspire.eu - Porovnání, stará verze #1
Kompletní redesign webu Aspire.eu - Porovnání, nová verze  #1

Podobné reference

Tvorba nového webu pro Sporten

Tvorba nového webu pro Sporten

Nový web s moderním a jednoduchým designem pro značku s vybavením na lyžování a běžkování Sporten, zaměřený na prezentaci...
Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Tvorba nového e-shopu REPELENT PREDATOR

Leroy Cosmetics s.r.o. je ryze česká společnost, která za pomoci unikátních receptur vyrábí velmi populární...
Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového webu pro HalyComp

Tvorba nového webu pro HalyComp

HalyComp se specializuje na projekci, výstavbu a rekonstrukci ocelových a betonových hal. HalyComp vytváří...