VB Leasing CZ - SEO a PPC reklamní kampaně

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / VB Leasing CZ - SEO a PPC reklamní kampaně

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Realizace linkbuildingu a SEO poradenství pro web. Podpora brandu a vybraných služeb s využitím PPC, remarketingu/retargetingu.
Pro: VB Leasing CZ, spol. s r.o.
Rok realizace: 2012 - doposud
Web: www.vbleasing.cz

O klientovi

VB Leasing CZ - SEO a PPC reklamní kampaně

Přední česká leasingová společnost, která nabízí kompletní finanční servis v oblasti leasingového financování. Koncem roku 2014 prošla společnost změnami a po akvizici skupinou GE Money se přejmenovala na GE Money Leasing.


Více o klientovi naleznete na www.vbleasing.cz

Zadání klienta

Online reklama

Klient každý rok realizuje několik speciálních marketingových aktivit pro podporu brandu a akčních nabídek pro potenciální zákazníky. Z tohoto důvodu požadoval zpropagování vybraných marketingových aktivit za pomoci PPC (prokliková reklama) a remarketingu (retargetingu).

SEO

Dohledatelnost na klíčová slova související s nabídkou služeb je pro klienta důležitým faktorem. VB Leasing si objednal pravidelnou dlouhodobou podporu za pomoci konzultačního SEO servisu pro posílení pozic webu.

Výsledné řešení

Online reklama

Sestaveno bylo větší množství proklikových kampaní s cílením na konkrétní typy služeb a předměty financování. Součástí realizace byla i kompletní správa kampaní a optimalizace výkonnosti. Na tyto PPC kampaně byla navázána i remarketingová a display kampaň se záměrem opětovného promotion již dříve oslovených lidí a budování brandu. Realizaci bannerů pro obsahovou zajišťovalo naše grafické oddělení ve spolupráci s marketingovým vedením firmy.

SEO

S klientem byly vzájemně odkomunikovány nejvhodnější výrazy pro optimalizaci, jejichž návrh vzešel z analýzy návštěvnosti a plnění cílů webu (rozbor s pomocí Google Analytics a Google Webmaster Tools). Roli při výběru sehrála i detailní KEI analýza klíčových slov. Na základě odsouhlasených výrazů byl sepsán kompletní manuál s doporučeními pro ladění webu a úpravy cílových stránek.
Na základě velké spokojenosti si u nás klient následně objednal taktéž dlouhodobý odborný SEO dohled nad webem. Týká se především poradenství při:
•    generování nového obsahu,
•    implementaci nových služeb s ohledem na dohledatelnost,
•    technických úpravách stránek.
SEO poradenství klient rozšířil o realizaci linkbuildingu, který se provádí kontinuálně již více jak 2 roky. Stejně tak přibyla optimalizace PR článků před jejich samotným publikováním.


www.vbleasing.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference