Sunset Restaurant Brno - optimalizace pro vyhledávače

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Sunset Restaurant Brno - optimalizace pro vyhledávače

O klientovi

Sunset Restaurant Brno - optimalizace pro vyhledávače

Sunset je stylová restaurace s venkovní terasou, umístěná na střeše IBC centra v samém centru Brna. Restaurace Sunset patří k TOP brněnským restauracím s výběrovou gastronomií. Z restaurace je krásný výhled nejen na historické centrum, ale také na celé panorama moravské metropole.


Více o klientovi naleznete na www.sunset-restaurant.cz

Zadání klienta

Hlavní důraz kladl klient na silné lokální zpropagování své restaurace s přáním využít pro tento účel služeb SEO společně s průběžným doplňkovým poradenstvím pro oblast online marketingu a propagace.

Výsledné řešení

Již od roku 2012 se staráme, aby klientova restaurace byla vidět a lidé o ní věděli. Během tohoto období došlo k provedení řady podpůrných technik a k rozmanitým změnám webu včetně ladění rychlosti a mobilního zobrazení. Počáteční rozsah zahrnující pouze poradenství a SEO servis přerostl v průběhu spolupráce v rozšíření poskytovaných činností o služby správy webu (aktualizace vybraného obsahu a kodérské úpravy webu dle přání klienta).

Web byl na počátku podroben detailní SEO analýze, která zjišťovala míru možnosti optimalizace pro relevantní klíčová slova. Na základě analýzy byl nadefinován plán SEO, který zahrnoval činnosti ladění zdrojového kódu, tvorbu SEO textů, ruční linkbuilding, webovou analytiku, plán obsahových aktivit pro zlepšení dohledatelnosti na longtailové výrazy, sledování online konkurence a řízení online propagačních procesů. Dle přání klienta byla taktéž vytvořena a odškolena metodika správné tvorby zpětných odkazů a vysvětleny základy SEO, aby mohl samostatně v budoucnu provádět základní optimalizační kroky a efektivně pracovat s online obsahem.

Spolupráce s klientem na udržování jeho online propagace stále trvá, což bereme jako důkaz spokojenosti s našimi službami.


www.sunset-restaurant.cz

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

  • Úprava zdrojového kódu
  • Správa webu

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference