Moje-pradlo.cz - SEO, link building a PPC kampaně

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Moje-pradlo.cz - SEO, link building a PPC kampaně

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Optimalizace obchodní účinnosti eshopu a podpora prodejnosti za pomoci dynamického remarketingu. Realizace link buildingu a řešení propadu v přirozeném vyhledávání.
Pro: Moje-pradlo.cz
Rok realizace: 2014 - 2018
Web: www.moje-pradlo.cz

O klientovi

Moje-pradlo.cz - SEO, link building a PPC kampaně

Klient provozuje internetový obchod zaměřený na prodej spodního prádla a souvisejících produktů moje-pradlo.cz v České republice a moje-bielizen.sk na Slovensku.


Více o klientovi naleznete na www.moje-pradlo.cz

Zadání klienta

Původně nás klient kontaktoval, abychom mu pomohli prioritně vyřešit masivní pokles přirozené návštěvnosti z vyhledávačů Seznam.cz a Google.cz doprovázený propadem pozic na preferovaná klíčová slova. V návaznosti na vyrovnání propadů požadoval klient řešení zvýšení návštěvnosti za pomoci PPC, remarketingu.

Výsledné řešení

Revitalizace odkazového profilu byla prvotním požadavkem klienta. Po vstupní konzultaci byla provedena kompletní analýza odkazového profilu klienta. Na základě klíčových slov byl proveden taktéž rozbor odkazových profilů konkurence. S pomocí získaných zjištění byly naplánovány kroky pro zlepšení stavu odkazového profilu a zastavení propadu v přirozeném vyhledávání.

Provedli jsme:

  • identifikace propadů pozic a poklesu návštěvnosti,
  • nastavení kroků pro zamezení tohoto trendu,
  • revitalizace odkazového profilu a realizace linkbuildingu.

Následovalo kompletní nastavení dynamického remarketingu, což obsahovalo založení Google Merchant Centra, ladění produktového xml feedu, nadefinování kampaní a dynamicky generovaných bannerů. Součástí spolupráce byla taktéž konzultační správa PPC kampaní.
Díky spokojenosti klienta se podařilo spolupráci rozšířit taktéž na realizování tzv. "ladění konverznosti", což obsahovalo analýzu UX a použitelnosti webu, následný návrh změn a jeho ověření testovacími procesy.


www.moje-pradlo.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.