M.B.KERAMIKA - SEO, link building, PPC kampaně

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / M.B.KERAMIKA - SEO, link building, PPC kampaně

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Kompletní zajištění online marketingu od samotné tvorby webu až po realizaci SEO, online propagace a konzultačních služeb.
Pro: M.B.KERAMIKA
Rok realizace: 2013 - 2014
Web: www.mbkeramika.cz

O klientovi

M.B.KERAMIKA - SEO, link building, PPC kampaně

M.B.KERAMIKA je česká společnost, která patří v oboru keramických obkladů, dlažeb, sanitární keramiky a kompletního koupelnového vybavení mezi přední obchodní společnosti v České republice a již více než 20 let zajišťuje služby velkoodběratelům i maloodběratelům.


Více o klientovi naleznete na www.mbkeramika.cz

Zadání klienta

Kompletní řešení pro online prostředí zahrnující nový web, sociální sítě, YouTube kanál, placenou reklamu, SEO, link building, online PR a webovou analytiku.

Výsledné řešení

Na základě vstupní online strategie, která obsahovala 2 hlavní části (nový web, online marketing), byly vydefinovány cíle projektu, struktura i obsahové řešení webu. V rámci realizace webu byly řešeny rovnou i on-page faktory s ohledem na co nejlepší SEO efekt v budoucnu. Výsledné propracované webové řešení mělo navazující pokračování ve formě tvorby You Tube kanálu (založení kanálu, vložení videí, optimalizace videí, provázání na web), Facebook i Google Plus stránky (založení, nastavení, grafické úpravy, správa). Následná propagace obnášela více subprojektů od PPC a remarketingových kampaní, až po zveřejňování PR článků a pravidelné linkbuildingové aktivity.

Součástí spolupráce bylo taktéž školení Google Analytics, online marketingu a správy sociálních sítí.


www.mbkeramika.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference