Gavri.cz - SEO

Comerto / Online marketing / Reference marketing / Gavri.cz - SEO

Povedlo se nám

O klientovi

Gavri.cz - SEO - Reference

Firma Gavri s.r.o. se zabývá prodejem zejména stropních ventilátorů. Mají velmi široký sortiment, takže se dá vybrat vhodný větrák takřka na míru každého interiéru (i designové kousky). Na e-shop byly přidány i odvlhčovače vzduchu a čističky vzduchu, což je zboží, které souvisí taktéž s domácností a zkvalitněním bydlení.


Více o klientovi naleznete na www.gavri.cz

Zadání klienta

  • Zvýšení relevantní návštěvnosti
  • Zvýšení počtu objednávek

Výsledné řešení

Celý projekt začal velmi podrobným průzkumem v oblasti onpage a offpage faktorů. Následovala analýza klíčových slov, abychom zjistili, jak uživatelé internetu hledají sortiment, který náš klient prodává. Na základě těchto zjištění jsme navrhli a poté realizovali změny v názvech kategorií a následovala fáze copywritingu. Na web jsme doplnili potřebné, marketingově orientované texty, které pojednávají o nabízeném sortimentu.

Díky výše uvedenému se nám daří postupně zvyšovat relevantní návštěvnost e-shopu a také počet objednávek.

Tím však naše aktivita zdaleka nekončí. Pravidelně se věnujeme přirozenému linkbuildingu na autoritativních webech a fórech – poskytujeme poradenství v oblasti stropních ventilátorů a směřujeme uživatele na web klienta, kde mají možnost se dovědět více a případně i vybírat konkrétní produkty.

Počet objednávek se nám podařilo zvýšit také přesahem do optimalizace obchodní účinnosti e-shopu. Dali jsme klientovi manuál, který jsme vytvořili na míru. Tento manuál obsahoval rady, jak zkvalitnit popisy produktů – např. přidat prvky budící důvěru, interní prolinkování, a nebo psaní návodů, které také zvýší pravděpodobnost, že zákazník zboží objedná.


www.gavri.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference