Vodní sklo a.s. - Reference

O klientovi

Vodní sklo a.s. - Reference

Společnost Vodní sklo a.s. je jedním z předních výrobců křemičitanů (vodní skla) a chloridu vápenatého v Evropě. Společnost je součástí korporace TONASO Holding, a.s., v ČR a využívá 2 výrobních jednotek v Ústí nad Labem a Brně. Hlavní výrobní portfolio společnosti je tvořeno sodnými, draselnými a lithnými vodními skly, slévárenskými pojivy, ztekucovadly, chloridem vápenatým a sráženým uhličitanem vápenatým.


Více o klientovi naleznete na www.vodnisklo.cz

Zadání klienta

Klient nás oslovil s požadavkem modernizace původního webu a nasazení redakčního systému pro snadnější správu obsahu.

Výsledné řešení

Grafické řešení webu bylo odvozeno dle logo manuálu a grafického manuálu, které jsou pro společnost závazné. Grafické zpracování je řešeno spíše jednodušší formou s důrazem na přehlednost a dominantní vizualizaci navigačního schématu. Tematickou stylizaci zajišťují především ilustrační fotografie použité ve slideru. Web je tvořen 2 grafickými variantami (titulní stránka se sliderem, podstránky).

Nasazený redakční systém nahradil původní statické stránky, které nebyl majitel webu schopen snadno aktualizovat.  Nový redakční systém umožnil nadefinování 5 jazykových mutací stránek.

S ohledem na optimalizaci pro vyhledávače bylo provedeno ruční přesměrování původních URL na nové, a to z důvodu eliminace propadu pozic na prioritní klíčová slova.


www.vodnisklo.cz

Další screenshoty webu

Vodní sklo a.s. - Reference
Vodní sklo a.s. - Reference
Vodní sklo a.s. - Reference

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

  • Web Design – tvorba grafiky webu
  • Kódování grafiky
  • Nasazení redakčního systému
  • Plnění webu obsahem

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference