Vital Fit

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Vital Fit

Vital Fit

O klientovi

Vital FitMezinárodní společnost Ireks Enzyma s centrem v Německu se zabývá výrobou směsí a polotovarů pro pekaře i cukráře. Firma působí ve více jak 30 státech světa a nejen u nás patří k předním společnostem v dané oblasti.

Zadání klienta

Přáním klienta bylo zmodernizovat vizuální podobu webu www.vitalfit.cz. Výše uvedený web slouží jako osvětové a informační médium pro zájemce o zdravou výživu. Při této příležitosti bylo požádáno o obsahovou a navigační revizi včetně doplnění nových funkcionalit. Dalším zásadním požadavkem klienta bylo zjednodušení administrace stávajícího webu.

Výsledné řešení

Na základě požadovaných změn jsme klientovi navrhli kompletní přechod na náš vlastní webový redakční systém. Tento přechod vyřešil přání klienta na snadnou a rychlou možnost aktualizace obsahu webu.

Navrhli jsme také přepracování marketingové koncepce webu. Původní web sloužil primárně jako informační médium cílené na koncové spotřebitele. Web však dále nepracoval s danou skupinou – jeho cílem bylo pouze získávání návštěvníků přirozenou cestou, chyběly „call to action“ prvky. Nově bylo navrženo řešení, které je stále založeno na informační funkci, ale více působí na cílové skupiny a pomáhá jim mimo jiné k dohledání produktů v konkrétní lokalitě (mapa pekařů). Zcela nově byl web zaměřen také na pekaře s cílem získat jejich pozornost a potřebu registrace do partnerské sítě pekařů Vitalfit. K rozvoji obsahu webu byly navrženy postupy využívání odborných článků, které firma publikuje v jiných, než internetových médiích. Web prošel procesem SEO.

Záměrem grafického redesignu bylo zjednodušit a zpřehlednit web. Důraz byl kladen na tematické vizuální působení jak na pekaře, tak i na koncové spotřebitele. Kreativní řešení spočívá v prvku automatického střídání pozadí webu dle ročních období (manuálně lze změnit v patičce webu).


www.vitalfit.cz

Další screenshoty webu

Vital Fit
Vital Fit
Vital Fit
Vital Fit

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference