Vinospol Mutěnice

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Vinospol Mutěnice

Vinospol Mutěnice

O klientovi

Vinospol Mutěnice

Společnost Vinospol Mutěnice patří k předním českým dovozcům a distributorům sudových vín. Mimo jiné poskytuje služby v oblasti vinařské turistiky, provozu vinoték, pronájmu stáčecích zařízení a distribuce hnacích plynů potřebných ke stáčení vína.

Vinospol Mutěnice má ve svém portfoliu sortiment sudových i láhvových vín. Spolupracuje s předními vinaři mutěnické oblasti a kromě vín z moravských vinic distribuuje taktéž vína dovezená z evropských zemí (Španělsko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko, Makedonie, Slovinsko, Slovensko).


Více o klientovi naleznete na www.vinospolmutenice.cz

Zadání klienta

Klient kladl hlavní důraz na sladění grafické podoby webu s novým logem, které si nechal vytvořit. Od nového webu očekával modernější pojetí prezentace společnosti korespondující s novými trendy webdesignu. Web by měl být snadno zapamatovatelný a zaujmout návštěvníky i potenciální odběratele. Výsledkem by měl být vizuálně poutavý brandový web s přehledným směřováním k hlavním obsahovým částem.

Požadavek na modernizaci se týkal nejen grafické, ale i funkční oblasti. 

Výsledné řešení

Na základě výše uvedeného zadání byl nejprve zpracován realizační projekt, který řešil jak grafické pojetí a efekty, tak i navigační a obsahovou strategii. Na základě odsouhlasené vstupní projektové dokumentace byl vypracován strukturní model webu (wireframe), který byl odprezentován klientovi za účelem revize a následného schválení.

Koncept titulní stránky pracuje s postupným scrollovacím zobrazením hlavních informací o firmě a její činnosti. Úvodní brandová obrazovka je střídána mapou s přehledem míst, odkud firma vína dováží. Následují informace o sortimentu vín, odběratelských možnostech, provozovaných vinotékách a přednostech společnosti.

Horní navigační pás je fixní, umožňuje tak snadný pohyb po webu díky neustálé dostupnosti hlavního menu u dlouhých scrollovacích stránek. Spodní konverzní pás zajišťuje stálou viditelnost kontaktních údajů.

Grafické zpracování

Webdesign byl propracovaný do posledního detailu, a to včetně působivých hover efektů, s cílem zaujmout na první pohled. Moderní pojetí je přitom střídmé a přehledné.

 


www.vinospolmutenice.cz

Další screenshoty webu

Vinospol Mutěnice
Vinospol Mutěnice
Vinospol Mutěnice
Vinospol Mutěnice
Vinospol Mutěnice

Mobilní verze stránek

Vinospol Mutěnice
Vinospol Mutěnice

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference