Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox

Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Tvorba nových webových stránek pro Nadační fond FriendlyVox
Pro: Nadační fond FriendlyVox
Rok tvorby: 2016
Web: www.friendlyvox.org

O klientovi

Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox

Posláním Nadačního fondu FriendlyVox je pomoc zrakově znevýhodněným v rehabilitaci a společenské integraci. Mezi aktivity nadačního fondu patří vývoj a podpora asistivních technologií, vzdělávání a asistence pro jejich provoz. Věnuje se také mezioborové spolupráci a vytváření legislativních podmínek pro používání a šíření asistivních technologií pro zrakově postižené.

Cílem činnosti Nadačního fondu FriendlyVox je „přispět k tomu, aby přednosti moderních informačních technologií mohl využívat co nejširší okruh zdravotně a zejména pak zrakově znevýhodněných osob bez ohledu na jejich zdraví, věk, vzdělání, úroveň technických dovedností či ekonomické možnosti.“


Více o klientovi naleznete na www.friendlyvox.org

Zadání klienta

Klient potřeboval ve zkráceném termínu vytvořit a zprovoznit web, který bude důstojně reprezentovat Nadační fond FriendlyVox a jeho partnery.

Výsledné řešení

V rekordně krátkém čase a v předvánočním shonu se nám podařilo zrealizovat web, který nejen plní požadavky klienta, ale navíc vyniká elegantním a sofistikovaným designem a dobrou použitelností. Samozřejmostí je plnění požadavků na web přístupný pro zrakově postižené (Blind Friendly Web).


www.friendlyvox.org

Hodnocení klientem

„Rád bych Vám poděkoval za mimořádnou ochotu a vstřícnost při „vánoční“ realizaci webových stránek našeho Nadačního fondu FriendlyVox. Kvalitní zpracování a včasné zprovoznění stránek významně přispělo k tomu, že jsme mohli hned od začátku letošního roku zahájit oslovování potenciálních partnerů a v některých případech již máme nakročeno k zajímavé spolupráci. Vyřiďte prosím moje poděkování všem Vašim kolegům, kteří se na tomto pro nás mimořádně důležitém úspěchu podíleli.“

Vladimír Jareš (jednatel)

Další screenshoty webu

Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox
Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox

Mobilní verze stránek

Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox
Tvorba webu pro Nadační fond FriendlyVox

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference