Tvorba webu pro KTM elektrokola

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba webu pro KTM elektrokola

Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference

O klientovi

Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference

Firma působící od r. 2007 jako prodejce klasických kol započala v roce 2010 spolupráci s KTM a vrhla se do prodeje elektrokol výše uvedené značky. Od roku 2011 se KTMelektrokola.cz honosí titulem největšího prodejce elektrokol KTM v ČR.


Více o klientovi naleznete na www.ktmelektrokola.cz/

Zadání klienta

Chceme kontinuálně navázat na úspěch dosavadního webu. Záměrem není revoluce, ale evoluce dosavadního webu (modernizace grafiky i obsahu) se zaměřením na dosud zanedbané SEO. Obsahem a funkčností může odpovídat dosavadnímu webu, jen je třeba téměř vše modernizovat, vyladit v duchu současných trendů. Rozhodně je třeba dodělat verzi pro mobily a tablety.

Prioritou je vizuální a funkční modernizace původního webu se záměrem ještě více podpořit prodej elektrokol KTM. Cíle, které má nový web maximalizovat, jsou přivedení zákazníka na kamenné prodejny nebo získání on-line poptávky a navázání kontaktu se zákazníkem.

Výsledné řešení

Při řešení grafiky jsme dle zadání plynule navázali na původní podobu webu a zároveň aplikovali vizuální prvky odvozené od koncernu KTM. Hlavním cílem byla přehlednost a sladění s koncernovým designem pro lepší identifikaci značky a posílení důvěry plynoucí ze známosti brandu.

Do značné míry jsme vylepšili možnosti filtrace katalogu elektrokol. Kola si mohou uživatelé nyní velmi snadno filtrovat podle více hledisek. Kola si uživatel může také nově porovnat ve všech parametrech, které jsou prodejcem zadány přes modul.

V detailu každého produktu jsme zobrazili co nejvíce informací, které jsou relevantní při výběru vhodného kola uživatelem, tím jsme obsahově popisy kol ještě více prodloužili.

Chtěli jsme podvědomě ve webu apelovat konkurenční výhody, odlišnosti: máme nejvíce skladových elektrokol KTM v ČR, nabízíme testovací jízdy prostřednictvím půjčovny kol, jsme certifikované servisní středisko elektropohonů Bosch, máme letité zkušenosti se servisem těchto elektropohonů v ČR, nabízíme osobní dopravu zdarma, dva roky servisu zdarma apod.

Podívejte se na video, jak nově vytvořený web vypadá


www.ktmelektrokola.cz/

Další screenshoty webu

Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference
Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference
Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference

Mobilní verze stránek

Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference
Tvorba webu pro KTM elektrokola - Reference

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

  • Katalog produktů.
  • Kontaktní formulář.
  • Modul Prodejny.
  • Modul Půjčovny.
  • Rezervační modul.
  • Fotogalerie.
  • Interní vyhledávání.
  • Katalog referencí.
  • Modul Blog.
  • Modul Novinky.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference