Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ

Comerto / Tvorba webu / Reference webů / Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ

Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ

O klientovi

Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ

Specializovaný velkoobchod zaměřující se na dodávky veškerého vybavení pro restaurace, hotely a jiná další stravovací zařízení. Kromě dodávky libovolného spotřebního a provozního restauračního zboží poskytuje Gastro Novotný také služby projektování gastro provozů, a to včetně dodávky a montáže vybavení pro profesionální kuchyně a jídelny.


Více o klientovi naleznete na www.gastronovotny.cz/

Zadání klienta

Koncepční i vizuální změna byla hlavním cílem, který bylo třeba dle zadání klienta splnit. Dosavadní charakter komunikace a nabídka webu byly hodně orientované produktově, a to i v době, kdy už vedle samotného firemního webu vznikl autonomní e-shop, jenž je prioritním nositelem nabídky zboží. Zadavatel chápal, že je třeba celkově přeorientovat styl prezentace firmy jiným směrem a nový redesign tomu přizpůsobit.

Základní body změny vnímání firemního webu:

Zcela jasné cílení na B2B segment.

Prioritně nabídka služeb pro gastroprovozy namísto nabídky produktů (ty jsou součástí dodávaných služeb). Pro prodej produktů je určen nedávno vytvořený e-shop.

Obsah webu má vyjádřit zastřešení komplexním servisem, nikoliv jen komunikovat jednorázové dodání talířů apod.

Výsledné řešení

V úzké spolupráci s klientem jsme definovali seznam prioritních služeb a logicky rozsegmentovali. Byl navržen přesný koncept jejich prezentace. Tento základní strukturní model služeb určujících novou podobu webu byl zkonfrontován s možnými tématy, které cílové skupiny hledají on-line. Tj. z pohledu SEO, které bylo na předchozím webu efektivně budováno několik let.

V rámci každé služby jsme navrhli nezbytné obsahové části a konkrétní komunikační znění obsahu, které dohromady plní několik rolí. Např. podporují důvěru, vzbuzují zájem, vysvětlují službu, komunikují spokojenost dosavadních zákazníků a maximalizují konverze. Vzniklý výstup jsme rozpracovali kreativně tak, aby vznikl podklad pro samotnou grafickou změnu webu.

Koncept je z velké části postaven na referenčních sděleních a odkomunikování odlišností vůči konkurenci. Pro lepší představení celé firmy, resp. hlavně jejího zázemí a velkododavatelských možností, jsme vytvořili promovideo a na web umístili virtuální prohlídku s možností projít si prostor prodejny.

Ostatní zajímavosti:

  • SEO obsah byl přesunut na e-shop.
  • Responzivní zobrazení přizpůsobující se mobilním zařízením různých typů.
  • Přechod na zabezpečený https protokol.
  • Funkční provázání s e-shopem.
  • Modul referencí – snadná správa a tvorba vizuálně standardizovaných referenčních bloků.
  • Grafické prvky provedeny v SVG – ideální pro responzivitu (zvětšování grafických elementů bez ztráty kvality grafického prvku). Použito např. u loga, ikon služeb (které jsme sami navrhli).

www.gastronovotny.cz

Další screenshoty webu

Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ
Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ
Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ

Mobilní verze stránek

Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ
Tvorba webu pro GASTRO NOVOTNÝ

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference