Tvorba webu pro Duše zpívej, z.s.

Tvorba webu pro Duše zpívej, z.s.
Pro: Duše zpívej z.s.
Realizace: 2019
dusezpivej.cz

O klientovi

Duše zpívej je zlínský spolek zabývající se výukou gospelového zpívání dostupnou pro širokou veřejnost. Již od roku 2011 pořádá každé léto týdenní nácvik gospelových písní pod vedením dvou zkušených zahraničních lektorů.

Zakončením gospelového týdne je vždy velký koncert pořádaný v Kongresovém centru ve Zlíně.

A protože dobré věci si zaslouží i dobrý web, domluvili jsme se se spolkem Duše zpívej na sponzorském daru v podobě nových webových stránek.

Více o klientovi na dusezpivej.cz

Zadání klienta

Původní web Duše zpívej potřeboval doslova zachránit - byl totiž spuštěný na rozsypávajícím se WordPressu, nebylo možné pohodlně upravovat jeho obsah a navíc odkazoval na neexistující SSL certifikát (zobrazovala se výstražná stránka s varováním pro uživatele). Bylo tedy potřeba celý web převést na lepší systém, zpříjemnit jej pro uživatele a taktéž vytvořit mobilní verzi.

Jak web vypadá

Mobilní verze stránek

Výsledné řešení

Po domluvě s klientem jsme celý původní web převedli na náš redakční systém Comerto. Veškerý obsah starého webu včetně textů a fotografií se nyní zobrazuje korektně a zároveň se vše snadněji upravuje.

Pro lepší orientaci uživatelů na stránkách jsme celý web vzhledově vylepšili. Pro větší uživatelský komfort jsme také zajistili korektní zobrazení stránek na mobilních zařízeních.

Podobné reference

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport

Nový přehledný a intuitivní web s moduly a snadnou administrací pro Šenkýř Motorsport.
Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Tvorba nového e-shopu Twinsport.cz

Úkolem bylo vytvoření moderního responzivního e-shopu pro prodejce jízdních kol, elektrokol a cyklodoplňků s napojením na...
Fruli - tvorba webu

Fruli - tvorba webu

Společnost fruli company s.r.o. stojí za ruční výrobou výjimečných přírodních sirupů, chutných čokolád,...
Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Tvorba nového webu KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s.

Nový web si firma nadělila ke 130. výročí založení. Oslavy, které provází tuto významnou událost, se opírají právě o redesignovaný...